Meladze, kardeşinin genç favorisiyle Berlin'de sahne aldı - yapımcının Vera Brezhneva'dan boşanmasından o sorumlu tutuldu.

Meladze, kardeşinin genç favorisiyle Berlin'de sahne aldı - yapımcının Vera Brezhneva'dan boşanmasından o sorumlu tutuldu

Valery beklenmedik bir şekilde 22 yaşındaki Sofia Tarasova'yı sahneye çıkardı. Daha sonra Konstantin onlara katıldı.

Ekim 2023'ün başında Vera Brezhneva, sekiz yıllık evliliğin ardından Konstantin Meladze'den boşandığını duyurdu. Hayranların uzun süredir yıldız ailesindeki anlaşmazlıklardan şüpheleri vardı. Ancak ayrılık haberinden sadece birkaç hafta önce, Konstantin'in beklenmedik bir şekilde VIA Gra grubunun genç solisti ile şarkı söylemeye başlamasıyla çiftteki ilişkinin gerçekten çöktüğü ortaya çıktı. Yapımcı 22 yaşındaki Sofia Tarasova ile birlikte "Neden Ben?" Şarkısını kaydetti. Vera'nın daha önce kocasının diğer sanatçılarla şarkı söylemesine izin vermediğini unutmayın.

Önceki gün Konstantin'in kardeşi Valery, Berlin turu sırasında yapımcıyla ilişkisi olduğundan şüphelenilen aynı Sofia ile sahneye çıktı.

• Romantik Konstantin Meladze neden hiçbir kadınına mutluluk getirmedi?
Valery Meladze ve Sofya Tarasova
Valery Meladze ve Sofya Tarasova

Konser sırasında Valery ve genç şarkıcı, sanatçının daha önce "VIA Gra" grubuyla söylediği "One Hundred Steps Back" şarkısını seslendirdi.

Gösterinin izleyicileri Konstantin Meladze'nin sahneye çıkmasıyla daha da şaşırdı. Besteci, kardeşini selamlayarak kucakladı ve onunla Sofya'nın arasında durdu.

"Artık ekibimiz toplandı. Arkadaşlar, çok teşekkür ederim!” - Valery dedi.

Bu, müzikal gecenin son şarkısıydı, bu nedenle sanatçı izleyicilere ilgilerinden dolayı teşekkür etti. Ve Tarasova'ya dönerek seyircilerden gelen tüm alkışların kendisine yönelik olduğunu belirtti.

Sofya Tarasova, Konstantin ve Valery Meladze

Vera Brezhneva'nın hayranlarının, kocasından boşanmasının nedeni olarak Sofya'yı gördüğünü belirtelim. Eski eşlerin kendileri bu konu hakkında yorum yapmıyor. Hit "Günaydın" şarkısının şarkıcısı yalnızca kararına saygı duymasını ve kişisel sınırları ihlal etmemesini istedi.

Sofya Tarasova ve Konstantin Meladze
Sofya Tarasova ve Konstantin Meladze

Konstantin ile Sofya arasındaki özel ilişkinin, neredeyse kızın 2020'de VIA Gra'da ortaya çıktığı andan itibaren uzun süredir konuşulduğunu hatırlayalım . Ve bestecinin kendisi de katılımcılar arasında onu sık sık seçti ve ona iltifatlar yağdırdı.

Bir röportajda Tarasova şunu paylaştı:

“Bir keresinde Konstantin bana şöyle demişti: ''İnsanlar seni nasıl kıskanmaz? Her şeye sahipsiniz: görünüş, ses ve kariyer gelişimi! ''O zamandan beri olumsuzluklara dikkat etmiyorum. Hatta bundan keyif alıyorum. Bu iyi".