"Gelecekteki eşimle bir seks partisinde tanışacağıma asla inanmazdım": Sıcak bir gece, güçlü bir birlikteliğin başlangıcını nasıl işaretledi?.

Tinder'da, barlarda veya sokakta, romantizmi ve flört etmeyi teşvik etse bile, özgünlüğü ile sizi şaşırtması pek olası değildir. Bir çift, geleneksel anlamda mutlu bir aile ilişkisi vaat etmeyen bir yerde buluşursa ne olur?

Ian ve Maya bir seks partisinde bir araya geldi. Görünüşe göre her şey burada bitmeliydi, ancak ilişkilerinin daha da gelişmesi, birçok Hollywood melodramını kıskandırabilir. Hikayelerini öğrendikten sonra, kaderin kendisinin bu iki insanı bir araya getirdiğine inanıyorsunuz.

Ian kırklı yaşlarında ve 10 yıl boyunca yurtdışında yaşıyor ve çalıştı. Maya bir psikolog, yaklaşık 30 yaşında ve tüm yetişkin hayatını Rusya'da geçirdi.

İlk bakışta insanların nasıl bu kadar farklı bir araya gelebileceği anlaşılıyor. Ancak merak ve yeni şeyleri deneme arzusu güçlü ve önemsiz bir sendika ile sonuçlandı.

İlk kez

Ian: Moskova'ya döndüğüm sırada, uzun bir ilişkiden sonra zor bir ayrılıktan geçiyordum. Yeni deneyimler istedim. Eğlenmenin bir yolunu arıyordum ve yanlışlıkla bir seks partisi hakkında bilgi ile karşılaştım. İnsanların genellikle dinlenmek için gittikleri bar ve kulüplerde en katı kıyafet kurallarına uyuyorlar, yüz kontrolüne uyuyorlar ve güvenlik kuralları tüm benzer önlemlerden daha katı.

Hayatımda çok şey gördüm ama bu etkinliğin hazırlıkları beni o kadar şaşırttı ki, kostümle ilgili sorularla organizatörleri kelimenin tam anlamıyla rahatsız ettim. Sonuç olarak, hiyeroglifli beyaz bir Japon bornozuyla geldim ( Kinky parti temasının adı Beyaz Parti'ye benziyordu, bu yüzden beyaz bir şeyle gelmek zorunda kaldım - yaklaşık. ProPedia).

Maya : “Her zaman insan iletişiminin şehvetli tarafıyla ilgileniyordum: zevk, erotizm, güzel insanlar, tema partileri ... gizli bir şey ve aynı zamanda özgürlükle dolu ... bir gün içinde bir yazı ile karşılaştım Bir kız erotik bir partiden bahsediyordu. O kadar güzel ve sıra dışı ki kesinlikle oraya gitmeye karar verdim. Bu partinin web sitesini buldum ve daha da ilham aldım. Tabii ki, gitmek korkutucuydu. Kafamda çok fazla düşünce vardı: Kıyafetim kıyafet koduna uyacak mı, rahat ve güvenli olacak mıyım ... ama kendimi partinin gerçekleştiği kulüpte bulduğumda, hiçbir iz yoktu Şüphe Sol. "

Yang: Kalabalığın etrafına baktığımda bir kız gördüm. Partiden birkaç gün önce arkadaşlarıma ideal bir arkadaş imajını anlatıyordum ve sonra gelip onu görüyorum - hayatımda hiç böyle duygular yaşamamıştım. Hayal ettiğim her şeyi temsil etti, sanki bir elektrik akımı ile vurulmuş gibiydim ve titreşimler omurgamdan geçti. Tereddüt etmedim, tereddüt etmedim ve yabancıya yaklaştım. Bütün akşamı ona kur yaparak, onu etkilemeye çalışarak, iltifat ederek geçirdim, ilk başta pek iletişim kurmadı ama sonunda onu kazanmayı başardım.

Google görüntüleri

Aşk

Jan: Ertesi gün ona yazdım ve randevu aldık. Gün ışığında ve farklı, günlük bir ortamda, karanlıkta karşıma çıktığı kadar güzel olmayacağından korkuyordum, ama hayır, o hala aynı derecede mükemmeldi. Tabii ki, tam olarak nasıl tanıştığımız konusunda endişeliydim, ama sonra bunların sadece bize müdahale etmemesi gereken sözleşmeler olduğunu fark ettim.

Bu sefer sıfırdan başladık ve bir restoranda geleneksel bir randevuya çıkmaya karar verdik - onun güvenliği düşünmesi ve beni hatırladığı gibi olduğumdan emin olmaya karar vermesi beni büyüledi. Sanırım Maya'ya aşık olmamda ona bakmak zorunda olma unsurunun da etkisi oldu, ancak bu kadar ileri gidebileceğini ve bir çift olacağımızı hayal edemiyordum. Dolayısıyla iletişim ciddi bir ivme kazanmaya başlayınca hem ilişkimizi hem de tanışma koşullarımızı başkalarından gizli tutmak istedim.

Aniden sevginin farkına varmadım; daha ziyade, Maya'yı tanıdığım bir tür süreçti. İlk başta kokusuna aşık oldum, sonra bunun sevilen olduğunu hissetmeye başladım. İkimiz de o zaman bir ilişki istemedik, ama öyle oldu ki, en az aradığımızda birbirimizi bulduk.

Google görüntüleri

Mutlu bir ilişkinin sırrı

Jan: Mutlu olmama rağmen, mutlu bir sendikanın nasıl inşa edileceğini söylemek benim için zor. Başka şekillerde seviyor gibiydim, ama gerçekte yalan söylüyordum, maske giyiyordum ve kendim olmıyordum. Evet, yalan söylemeyecek ve saklanmak için diğer kızlarla etkileşime girmeyi seviyorum - herkes bunu kabul edemez. Ve bu arada, içe dönük ve kapalı bir insan olan Maya, beni böyle sevebilen Maya. Bu yüzden onunla birlikte olmak benim için harika.

Maya : “ Söylemesi zor. Yanınızda kendi deneyimine, kendi ihtiyaçlarına ve arzularına sahip zaten oluşturulmuş bir kişi olduğunu anlamak önemlidir. Çoğu zaman insanlar birbirlerini yeniden yapmaya ve kendilerine uyum sağlamaya çalışırlar, ancak kimse onlardan böyle bir “yardım” istemez. Sadece birbirinizi kabul etmeniz ve birlikte yeni bir şeyler keşfetmeniz gerekiyor. Bir şeyler ters giderse şikayette bulunmak değil, duygularınız hakkında açıkça konuşmak, korkularınızı ve deneyimlerinizi paylaşmak çok önemlidir. ”

Google görüntüleri

Düğün Seks Partisi

Jan: Birbirimizi çok sevdiğimizi fark ettik, bu yüzden ilişkimizi meşrulaştırmak için hiç şüphemiz yoktu. Maya bile işini bırakmaya ve benimle başka bir ülkeye taşınmaya karar verdi - bu sevgi dolu bir insan tarafından cesur bir adım. Bu nedenle, zaten evlenirken hareket etme hayalimizi imzaladık ve fark ettik.

Pasaportlarımızdaki damga ilişkimize daha fazla formalite katmıyordu; bazen birbirimize karşı tamamen dürüst olduğumuz için evli olduğumuzu tamamen unutuyoruz. Birisi bana 16-20 yaşındayken erotik bir partide aşkımla tanışacağımı söylemiş olsaydı, buna asla inanmazdım.

Düğünümüzün çok sembolik olduğu ortaya çıktı - Aralık ayında bir partide tanıştık, ardından dört yıl geçti ve Aralık sabahı evlendik ve akşam arkadaşlarla etkinliği bir partide kutlamaya gittik. Şaşırtıcı bir şekilde, bu değerli günde partinin teması tanıştığımız zamankiyle aynıydı - Beyaz Parti, yani her şey düğün beyazı ve ciddiydi. Daha sonra organizatörlerle önceden temasa geçtim, ilişkimizin hikayesini anlattım, sahneye çağrıldık - sonra bu tür partilerde her şeyin mümkün olduğunu söyledim! Bu arada, daha sonra sahnede bir adam kız arkadaşına evlenme teklif etti ve şans eseri ünlü bir blogcu bunu yakaladı, romantik değil mi?

Google görüntüleri

Üçüncü tekerlek?

Ian: İlk çıkmaya başladığımızda bir sonraki partiye gitmek ya da gitmemek gibi bir düşüncemiz yoktu, gideceğimizden emindik. Ana kuralımız her şeyi tartışmak ve bir şeyden hoşlanmadığınızı söylemektir, bu yüzden oraya gitmeden önce neyin mümkün olup neyin mümkün olmadığını dikkatlice hazırladık ve tartıştık.

İlk başta Maya'ya göre daha rahattım ama sonra uzun süre konuştuk, tartıştık ve ikimiz de kendimize biraz daha izin verirsek ilişkiyi bozmayacağımız sonucuna vardık. Maya'nın her zaman alışılmadık olanı deneme arzusu vardı ama cesur fantezilerini hayata geçirmek için bir rehbere ihtiyacı vardı ve ben de ona bu konuda yardımcı oldum.

Maya : “Partnerinizin sizden başka biriyle etkileşime girmesiyle kıskançlığın ortaya çıktığı genel olarak kabul edilir. Ian'ı başka bir kızla gördüğümde heyecanlanıyorum. Kuşkusuz bu süreçte bazen olumsuz duyguları tetikleyen anlar da olabiliyor ama asıl mesele tüm bunları tartışabilmek. Partnerinizi dinlemek ve duymak, her küçük şey hakkında açıkça konuşmak önemlidir. Ancak ikinizi de heyecanlandıran ve zevk veren şeylere odaklanmak daha da önemli.

Ian: Kıskançlığın oldukça olumsuz bir anlamı var, bizde böyle bir şey yoktu, şeffaf bir ilişkimiz var, bu yüzden eğer birimiz bundan hoşlanmazsa diğer insanlarla asla iletişim kurmuyoruz.

Maya : Diğer insanlarla iletişim kurduğumda bunun harika, duygular, yeni bir deneyim olduğunu anlıyorum. Ama Ian'la tamamen farklı bir şey yaşıyorum - o değerli bir insan, neyi sevip sevmediğimi biliyor, beni, deneyimlerimi, hatta yüz ifadelerinin anlamını biliyor - tüm bunları uzun iletişim sürecinde öğrendik .

Google görüntüleri

İhanet

Ian: İhanet, aldattığınız, ihanet ettiğiniz, saklandığınız zamandır ve izin verilenlerin sınırlarını önceden tartışıp bu sınırlar içinde hareket ederseniz, o zaman her şey yolunda demektir. Ayrıca aldatma her zaman doğrudan seksle ilgili değildir, örneğin başka bir odada oturup gizlice mesajlaşabilirsiniz.

Bizim için partiler sadece ortak bir macera ve hayallerimizi gerçekleştirmenin bir yoludur. Orada tanıştığımız ve etkileşimde bulunduğumuz insanları gücendirmek istemiyorum ama biz sadece iyi vakit geçirmek için oradayız. Şık, kaba değil, estetik açıdan hoş; tam istediğimiz gibi.

Partilerin alışılmadık havasını kaybetmemek için onlara sık sık gitmiyoruz - yılda 2-3 kez. Ayrıca yanlış anlaşılmaların, küçük şikayetlerin - herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için ruh halinde olmak çok önemlidir. Sadece neşeli olduğumuzda ve olumlu bir tavırla eğlenmek için dışarı çıkarız.

Google görüntüleri

İkiden fazlası yüksek sesle mi konuşuyor?

Maya : Akrabalarımızın ve arkadaşlarımızın çoğu ilgi alanlarımızı anlamıyor, bu yüzden hayatımızın bu bölümünü onlarla paylaşmanın, hele kimseye bir şey kanıtlamanın hiçbir manasını görmüyoruz. Ayrıca hobilerimizi paylaştığımız arkadaşlarımız var ve onlarla çok iyi iletişim kuruyoruz. “Nasıl tanıştınız?” "Temalı bir partide" diye cevaplıyoruz ama hangisi olduğunu belirtmiyoruz, bu yüzden doğruyu söylüyoruz ve kimseyi şaşırtmıyoruz. Gelecekteki tüm çocuklarımıza bunu anlatacak mıyız? Kim bilir. Zaman gösterecek. Ama eğer bir seks partisi aşkınızla buluştuğunuz yer olabiliyorsa neden olmasın?

Fotoğraf: Getty Images