Daha zayıf olan Çehova kendisini “milyon dolarlık bir bebek” olarak görüyor.

Daha zayıf olan Çehova kendisini “milyon dolarlık bir bebek” olarak görüyor

38 yaşındaki Anfisa Çehova, kilo verdikten sonra gardırobunu tamamen yenilemek zorunda kaldı. Geçen gün, TV sunucusu ve oyuncu Instagram'da (Rusya'da yasaklı aşırılıkçı bir örgüt) bir takım elbise denerken çekilen yeni bir fotoğraf yayınladı. Bu fotoğrafı gören takipçiler, kıyafetin Anfisa'ya tam olarak uyduğu konusunda hemfikir oldu.

Anfisa Chekhova son zamanlarda neredeyse her gün yeni formlarıyla ilgili iltifatlar alıyor. 7 Ekim'de ünlü, Instagram'da (Rusya'da yasaklanan aşırılık yanlısı bir örgüt), "Beş Yıldız" oyununun galasından önce kıyafetin son provası sırasında çekilen yeni bir fotoğraf paylaştı.

Fotoğrafta Anfisa, geniş göğüslerini ve dar mavi takım elbisesini öne çıkaran seksi bir elbiseyle poz veriyor.

“Leonid güçlüler için ve iyi bir nedenden ötürü takım elbise dikiyor: şık kumaşlar, lüks astarlar, doğal sedeften yapılmış düğmeler, mükemmel uyum. Bu kostümün içinde kendinizi milyon dolarlık bir bebek gibi hissediyorsunuz. Tavsiyeniz üzerine, aynı derecede lüks bir Kadın tarafından benim için lüks bir elbise dikildi, bunu size ayrı bir yazıda anlatacağım (bundan sonra yazarların yazımı ve noktalama işaretleri korunur - ProPedia'ya dikkat edin),” Çehova söz konusu.

Abonelerin bu fotoğrafa tepkisi çok uzun sürmedi: Yorumlarda sadece Anfisa'nın inceliğine hayran olmakla kalmadılar , aynı zamanda takım elbisenin ona tam oturduğunu da düşündüler.

"Efsanevi! Ve mavi renk genellikle zengin görünüyor”, “Vay canına, süper!!!!!! Çok seksi, harika bir vücut ama en güzeli gülüşün”, “Ne kadar muhteşemsin”, “Anfisa, şu an kaç bedenin var? Ben de aynısını istiyorum!!”, “Harika görünüyorsun, takım elbise sana çok yakışmış”, “Süper. Milyarda bir bebek derdim” diyerek takipçileri görüşlerini dile getirdi.

AnketAnfisa Çehova'nın şimdiki görünüşünü beğendiniz mi?
  • Evet, Anfisa'nın muhteşem figürünü kıskanabilirsiniz%
  • Hayır, önceden formları çok daha iştah açıcıydı
  • Evet, ama mükemmelliğin sınırı yok - Çehova% birkaç kilo daha kaybedebilir