“Bana hormon ve antidepresan vermek istediler”: Oyuncu Alena Mihaylova 5 yıl boyunca kendini nasıl yok ettiğini ilk kez gösterdi.

“Bana hormon ve antidepresan vermek istediler”: Oyuncu Alena Mihaylova 5 yıl boyunca kendini nasıl yok ettiğini ilk kez gösterdi

“Chicks” dizisinin yıldızı uzun süredir yeni projelerde rol almıyor. Hayranlar bunun neyle bağlantılı olduğunu anlamadılar. Ve ancak şimdi onlara sırrı açıkladı.

Artık Alena Mikhailova, en son filmleri ve dizileri en azından biraz takip eden herkes tarafından biliniyor. Kızın başarıya ulaşması uzun zaman aldı ve şimdi haklı olarak en yetenekli genç aktrislerden biri olarak adlandırılabilir. Cannes Film Festivali'ndeki başarısı bunun kanıtıdır.

İlk kez 16 yaşında Yıldız Savaşları filminde rol aldı, ancak Ruslar onu ancak Hepsini Seviyorum filminden sonra öğrendi. Mikhailova, erkekleri üç şekilde baştan çıkaran ve onları parayla aldatan bir kızı canlandırdı. 

“Bana hormon ve antidepresan vermek istediler”: Oyuncu Alena Mihaylova 5 yıl boyunca kendini nasıl yok ettiğini ilk kez gösterdi
“Şafaktan Bir Saat Önce” serisinden bir kare

Daha sonra birçok kişi onun yeteneğini fark etti, oyuncu Kinotavr'da öne çıktı ve yeni projelere davet edilmeye başlandı. Ulusal şöhretin zirvesi "Chicks" dizisiyle geldi ve ardından Kirill Serebrennikov'un "Çaykovski'nin Karısı" filminde başrol oynadı. Ve eğer yerli genç aktörlerin çoğu uzun yıllardır sırf atmosfer uğruna Cote d'Azur'a geliyorsa, o zaman Alena, Hollywood yıldızlarıyla birlikte kırmızı halıda parlayarak çalışmalarını ana yarışmada sundu. 

2020'nin en popüler aktörleri:
"Chicks" dizisinden bir kare

Son zamanlarda sarışın sık sık sosyal etkinliklere gidiyor, ancak oyuncunun kariyeri geçici olarak duraklatıldı. Hayranlar sebebini anlamadı. Ve Mikhailova sonunda bunu dile getirmeye karar verdi. 

Alena Mihaylova

Sanatçı ilk kez filtresiz ve makyajsız dürüst videolarını göstererek, uzun süredir başına gelenleri detaylı bir şekilde anlattı. Sivilceler. Bir sürü sivilce. Kelimenin tam anlamıyla Alena'nın yüzünü ve vücudunu "yakaladılar":

"Uzun yıllardır bu şekilde yaşıyorum. Uzun zamandır bu konuyu gündeme getirmek istiyordum. Her zaman harika görünüyormuşum gibi davranıyorum ama öyle değil. Aslında burası hayatımın diğer tarafı. Uzun zamandır bu tarafı kabullenmiyordum ama artık gerçeklerle yüzleşmenin zamanı geldi. Bu şekilde film çekmek çok zor. Bu beni tedirgin ediyor ve kendimden daha çok nefret etmemi sağlıyor çünkü bu benim enstrümanım ve pek de düzgün değil." 

Alena'ya göre vücudunun hoşlanmadığı her şeyi dışarı atmasının bir yolu var. Ve şimdi onu kalın bir fondöten tabakasının arkasına saklamayacak veya özel haplar almayacak - Mikhailova aldatmaktan ve kendini sevmemekten bıktı. 

“Sadece serumlar ve bunların hepsini vücuttan atmak için temizlik üzerinde çalışıyorum. Bana hormon ve antidepresan vermeye çalıştılar ama kendimi kabul etmeyi öğrenmem gerekiyor. Bütün bunlar kişinin kendisiyle sürekli çatışma halinde yaşamasının sonucudur” diye paylaştı yıldız.

Alena Mihaylova

Aboneler hemen oyuncuyu cesaretlendirmeye ve ona acil şifalar dilemeye başladı. Tavsiye olmadan da olmaz. Örneğin, hangi kremlerin ve merhemlerin satın alınacağı, hangi diyetlerin takip edileceği, hangi yaşam tarzının sürdürüleceği ve çok daha fazlası. Ancak yıldızın buna bir cevabı vardı. Yıllar geçtikçe tüm bunları zaten denedi ve artık vücudunu çok net bir şekilde anlıyor. 

“Teşekkür ederim, bunların hepsini takdir ediyorum ama 5 yıldır bununla mücadele ediyorum. Buharda pişirilmiş yiyecekler, tüm alerjenleri, glütenleri ve diğer şeyleri diyetten çıkarmak zaten geçilmiş bir aşamadır. Kendinizi sevmiyorsanız bunun bir faydası olmaz. Zaten zararlı hiçbir şey yemiyorum, alkol kullanmıyorum, binlerce testten geçtim, milyonlar harcadım, tüm bunları yaşadım ve bana ne olduğunu anlıyorum - duygularla kendimi mahvediyorum, ” diye bitirdi 27 yaşındaki sanatçı.

Alena Mihaylova

Daha fazla haber Telegram kanalımızda .

Fotoğraf: videodan çerçeve, sosyal ağ, Evgeny Nikolaev/ProPedia, Persona Stars