Lady Gaga nişan yüzüğünün sırrını açıkladı.

Lady Gaga nişan yüzüğünün sırrını açıkladı

17 Şubat'ta Lady Gaga'nın evleneceği öğrenildi. 28 yaşındaki şarkıcı, kalp şeklinde bir pırlantayla sıra dışı nişan yüzüğünü sergiledi. Dekorasyonun benzersiz bir detayı daha olduğu ortaya çıktı!

14 Şubat'ta Taylor Kinney, Lady Gaga'ya evlenme teklif etti . “Bana kalbini verdi ve ben de evet dedim!” - şarkıcı Instagram'da (Rusya'da yasaklanan aşırılık yanlısı bir örgüt) lüks bir nişan yüzüğünün fotoğrafını yayınladı.

Kalp şeklindeki büyük elmas, 28 yaşındaki sanatçının hayranlarını sevindirdi. Ancak ortaya çıktığı gibi, dekorasyonun benzersiz bir detayı daha var!

Yüzüğün alışılmadık bir özelliği, taşlarla kaplı ve bir kalple birbirine bağlanan T ve S harfleriydi. Yazı yüzüğün alt kısmında bulunur ve "Taylor Stephanie'yi seviyor (şarkıcının gerçek adı - yaklaşık ProPedia)" anlamına gelir.

“Nişan yüzüğünün en sevdiğim kısmı! İlk buluşmadan itibaren bana her zaman gerçek ismimle seslendi” diye itiraf etti yıldız.

“Ben çok mutlu bir gelinim! Gülümsemeyi bırakamıyorum! — sanatçı hayranlarıyla paylaştı. Elbette: Her kız muhtemelen böylesine çarpıcı bir yüzük almayı hayal eder. Taylor Kinney'in sevgilisi için mücevher seçerken uzun zaman harcadığı hemen anlaşılıyor. Ancak özellikle takdire şayan olan şey, 33 yaşındaki aktörün kişisel bir tasarım sipariş etmesi ve mücevheri tamamen özel hale getirmesi. Bu aşktır!

Lady Gaga ve Taylor Kinney'nin 2011 yılında çıktığını hatırlayalım. Şarkıcının Sen ve Ben videosunun setinde tanıştılar ve ardından iş ilişkisi hızla tutkulu bir romantizme dönüştü. Aşıkların nişanı 14 Şubat'ta gerçekleşti. Çiftin düğün tarihlerini duyurmasını sabırsızlıkla bekliyoruz !