Aşktan nefrete: Anna Koshmal “Çöpçatanlar” sayesinde ünlendi ve şimdi de meslektaşlarına sırtını döndü.

Aşktan nefrete: Anna Koshmal “Çöpçatanlar” sayesinde ünlendi ve şimdi de meslektaşlarına sırtını döndü

Sevilen dizide rol aldıktan sonra üne kavuşan oyuncu, yıllardır aileden saydığı setteki meslektaşlarıyla ilişkilerini kesti.

“Matchmakers” adlı televizyon dizisinde Zhenya Kovaleva'yı canlandıran Ukraynalı aktris Anna Koshmal, meslektaşları hakkında her zaman çok dokunaklı bir şekilde konuştu. Ekrandaki büyükanne ve büyükbabasının onun için aile gibi olduğunu itiraf etti.

“Çöpçatanlar” dizisinden bir kare
“Çöpçatanlar” dizisinden bir kare

Fyodor Dobronravov hakkında özellikle sıcak bir şekilde konuştu.

“Hiç şefkatli bir büyükbabam olmadı, bu yüzden Evren bana Fedya Büyükbaba'yı verdi! Çok sevmek! Seni çok özleyeceğim!" — Nightmare blogunda şunu yazdı.

Fedor Dobronravov
Fedor Dobronravov

Valyukha'yı oynayan Tatyana Kravchenko da sevimli fotoğraflar ve "Sevemiyorum" başlığıyla paylaşımlarda bulundu.

Ancak çok geçmeden her şey değişti ve fotoğraflar silindi - görünüşe göre aşk da.

Fedor Dobronravov ve Tatyana Kravchenko
Fedor Dobronravov ve Tatyana Kravchenko

Rusya ile Ukrayna arasındaki çatışmanın başlamasının ardından “Çöpçatanlar”ın yıldız kadrosu arasında yanlış anlaşılmalar ortaya çıktı. Dedikleri gibi, aynı fikirde değildik.

Şimdi 27 yaşındaki Anna düzenli olarak sosyal ağlarda Rusya ve eski "büyükanne ve büyükbabası" hakkında olumsuz paylaşımlar yayınlıyor.

Anna Koshmal
Anna Koshmal

Rusya'ya destek veren meslektaşlarının tutumunu da eleştirerek şöyle yazdı: "Onlara karşı ne kadar samimi duygular beslediğimi, hepimize ne kadar büyük bir tokat attıklarını görmelerini ve hatırlamalarını istiyorum."

Koshmal ayrıca artık "Çöpçatanlar" ekibinin tamamıyla iletişim kurmak istemediğini de sözlerine ekledi.

Anna Koshmal
Anna Koshmal

Ukraynalı blog yazarı Sergei Naumenko, oyuncunun davranışındaki bu kadar ani bir değişikliğin "ucuz PR"dan payına düşeni alma arzusundan kaynaklandığını öne sürdü .

Bu arada Lekha rolünü oynayan Evgeny Kaporin ve Katya Berkovich'i oynayan Marina Serdeshnyuk da Koshmal'a destek verdi.

Anna Koshmal
Anna Koshmal

Elbette bir insanın fikrinin bu kadar kısa sürede değişebilmesi şaşırtıcı. Ancak son zamanlarda Anna, hayatında ortaya çıktığı ve onu daha iyiye doğru değiştirip popülerliğini kazandırdığı için "Çöpçatanlara" teşekkür etti.

“Beni mesleğe yönlendiren bu keskin dönüş ve bu proje sayesinde kazandığım sevgi ve inanç için kadere inanılmaz derecede minnettarım! Zhenya Kovaleva, hayallerin gerçekleştiğinin bir sembolü olarak her zaman içimde yaşayacak. Seni seviyorum, sana sarılıyorum, her zaman senin Zhenya'n!” - oyuncu yazdı.

Anna Koshmal
Anna Koshmal

Daha fazla haber  Telegram kanalımızda.

Fotoğraf: Videodan fotoğraflar, Sosyal ağlar