Kendini yaratıcılıkta bulamayan Kabo'nun kızı, intihara meyilli kişileri bir psikiyatri hastanesinde tedavi etmeye karar verdi:.

Kendini yaratıcılıkta bulamayan Kabo'nun kızı, intihara meyilli kişileri bir psikiyatri hastanesinde tedavi etmeye karar verdi:

Aktrisin varisi kendini başka bir alanda buldu ve insanları kurtarmak istiyor. Uygulamaya çoktan başladı.

Olga Kabo'nun en büyük kızı Tatyana Vasilishina'nın annesinin ayak izlerini takip edeceğinden hiç şüphesi yoktu. 2007 yılında, ana rolü oynadığı Leonid Nechaev'in yönettiği masal filmi “Thumbelina” ile ilk kez sahneye çıktı. Daha sonra tamamen yaşımın ötesinde ciddi kitaplar okumaya ilgi duymaya başladım. Joseph Brodsky ve Chuck Palahniuk'u izledim ve ardından baleye aşık oldum.

Kendini yaratıcılıkta bulamayan Kabo'nun kızı, intihara meyilli kişileri bir psikiyatri hastanesinde tedavi etmeye karar verdi.
Olga Kabo kızıyla birlikte

Genç bir kızken Dmitry Kruglov'un yapımında sahneye çıktı ve "Şeherazade" balesinin bir bölümünü seslendirdi. Ünlü aktrisin varisi için harika bir gelecek garanti edildi, hatta Bolşoy Tiyatrosu sahnesi bile sosyeteye takılan kişiyi memnuniyetle kabul etti. 

Okuldan mezun olduktan sonra aktrisin kızı koreograf olarak çalışmak üzere GITIS'e girdi ve hatta kendi prodüksiyonunu organize etti.

Ama uzmanlık alanımda çalışmak zorunda değildim.

Kendini yaratıcılıkta bulamayan Kabo'nun kızı, intihara meyilli kişileri bir psikiyatri hastanesinde tedavi etmeye karar verdi.

“Sonra Tatyana Moskova Devlet Üniversitesi'nde yüksek lisans programına girdi, okumak kolay olmadı ama artık tüm zorluklar geride kaldı. Kızım kendini psikolojinin içinde buldu. Artık yaratıcılıkla meşgul olmak için özel bir fırsat yok," diye paylaşıyor Olga Kabo ProPedia ile.

Tatyana yaratıcı kaderi konusunda üzülmedi, zaten evde bir aktris var.

Şimdi kız insanlara yardım ediyor; uygulamaya çoktan başladı.

“Klinik psikoloji derslerini tamamladı ve danışmanlık yapıyor. Ayrıca intihara meyilli insanları kurtarmak için bir psikiyatri hastanesinde iş bulmak istiyor” diyen oyuncu, kızının başarısını paylaştı.

Tatiana Vasilishina

Olga Kabo'nun başka bir çocuğu daha var - oğlu Vitya. Dördüncü sınıfta okulda okuyor.

“Okulun yanı sıra binicilik sporlarını da seviyor, ona sevgimi aktaran bendim. Artık ortak bir hobimiz ve tek bir tutkumuz var: atlar. Birlikte antrenman yapıyoruz, hatta bir turnuva bile kazandı.

İyi çiziyor, biçim ve perspektif duygusu var. Odasındaki sergi sürekli değişiyor” diyor ünlü.

Oyuncu, eski kocasının yardımına güvenmeden oğlunun tüm hobilerini kendi başına karşılıyor. Onunla olan ilişki yasal işlemlerle sona erdi: ilk başta Olga, alacaklılar tarafından alınan dairesini iade etmeye çalıştı. Daha sonra iflas etmiş bir iş adamına nafaka davası açtı.

Daha fazla haber  Telegram kanalımızda .

Fotoğraf: Legion-Media, Persona Yıldızları, PhotoXPress.ru