Hamile bir kız öğrenci, Malakhov'a gitmek ve Instagram'ı (Rusya'da yasaklanmış aşırılık yanlısı bir örgüt) tanıtmak için "10 yaşında bir baba" ile nasıl ortaya çıktı?.

Hamile bir kız öğrenci, Malakhov'a gitmek ve Instagram'ı (Rusya'da yasaklanmış aşırılık yanlısı bir örgüt) tanıtmak için

13 yaşındaki bir kız, bir lise öğrencisinden hamile kaldı ve ardından çocuğun yetiştirilmesine yardım edeceğine söz veren kendisinden daha genç bir öğrenciyle yakınlaşmaya karar verdi.

Bir süre önce medyada 10 yaşındaki arkadaşı Vanya'dan hamile kalan 13 yaşındaki kız öğrenci Dasha'nın hayat hikayesi geniş yer bulmuştu. Kendisi de öyle söyledi. Bazıları ona inandı, diğerleri bu olasılığı reddetti ve diğerleri olanlara inanamadı.

Doktorlar da ısrar etti: Vanya bu kadar genç yaşta biyolojik baba olamaz. Çeşitli varsayımlar vardı: En çok tartışılanı kıza tecavüz edildiği ve şantaja uğradığıydı.

Bir süre sonra Dasha bir İnternet yıldızı olup birkaç röportaj için iyi para kazandığında durum daha da netleşti. Kızının biyolojik babası ortaya çıktı; birçok kişinin şüphelendiği gibi ona tecavüz eden lise öğrencisi Stepan. Genç hakkında ceza davası açıldı ve ev hapsine alındı.

"Bu adam 16 yaşında gibi görünüyor. Yaşına göre çok şişman. Ve çok uzun. En kötüsü benim şehrimde yaşıyor ve şehrimiz küçük. Ve onunla sokakta bir yerde karşılaşmaktan çok korkuyorum. Bütün bunlar Kasım ayında oldu ve aslında girişte o zamanlar zaten oldukça karanlıktı, bu yüzden kimse yardım edemedi," diye itiraf etti Dasha .

Dasha Sudnishnikova
Dasha Sudnishnikova

Dasha popülerliği beğendi. Hamileliğinin ve 10 yaşındaki damadıyla ilişkisinin ayrıntılarını mutlulukla anlattı. Kız doğum yapmadan önce bile ayda ortalama 80 ila 350 bin ruble kazanmaya başladı. Bu para kanser hastası bir anneye yardım etmek ve kişisel harcamalar için yeterliydi. Halkın görüşü dramatik bir şekilde değişti: Kız, popülaritesinden yararlandığı ve çocuğunun geleceğini düşünmediği için kınanmaya başladı.

Dasha, Instagram'da (Rusya'da yasaklı aşırılıkçı bir örgüt) profilini yükseltti, her türlü reklam teklifini kabul etti ve sağa sola röportajlar verdi. Ancak Vanya kendini çalışmalarına verdi ve yavaş yavaş Dasha ile olan ilişkisini unutmaya başladı.

“Tüm hayatımı altüst eden o korkunç olayı düşünmemeye çalıştım. Ancak zamanla buna alıştım ve Vanya'nın biyolojik olmasa da baba olacağı gerçeğini kabul ettim. Ve bir daha hamile kalamayacağımdan korkuyordum. Henüz 14 yaşında olduğumu ve bu yaşta annelikten bahsetmenin zor olduğunu anlıyorum, çoğu kişi çocuğu tamamen ihmal edeceğimden emin. Ama sen beni tanımıyorsun bile, hayatta nasıl biri olduğumu... Ben sigara içen, içki içen ya da herhangi bir şey kullanan gençlerden değilim” dedi genç anne.

• Küçük anneler: 13, 14 ve 15 yaşında doğum yapan kızlar ne diyor
Hamile bir kız öğrenci, Malakhov'a gitmek ve Instagram'ı (Rusya'da yasaklanmış aşırılık yanlısı bir örgüt) tanıtmak için
Vanya ve Dasha

Sadece iki yıl sonra çoğu kişinin korktuğu şey gerçekleşti: Kız partilerin, oğlanların ve yasa dışı uyuşturucuların dünyasını keşfetti. Aboneler Dasha'nın yıldız ateşi gibi bir şeye sahip olduğuna inanıyor: her türlü konuşma şoku onu yetişkin izleyiciler arasında meşhur etti ve Instagram (Rusya'da yasaklanmış aşırılık yanlısı bir örgüt) gençler tarafından takip ediliyor.

Genç, aboneleri (ve parayı) çekmek için zaten belirli bir strateji geliştirmişti: Zor kaderi ve erken hamileliği hakkında daha fazla konuşması gerektiğini fark etti. Geçen yıl Dasha tekrar hamile olduğunu duyurdu ve takipçilerini çocuğu doğurmaya ya da kürtaj yaptırmaya oy vermeye davet etti...

Dasha kızıyla birlikte

Dasha'nın hikayesi zaten yabancı basında defalarca yer aldı. Her yerde, kızın olup biten her şeyden yararlandığını, para kazandığını, bağımsızlığını kazandığını ve reşit olduktan sonra taşınacağı kendi dairesini satın almak için pratik olarak para biriktirdiğini yazıyorlar.

Daha fazla haber Telegram kanalımızda .

Fotoğraf: @nydadasha_off/Instagram (Rusya'da aşırılıkçı örgüt yasaklandı), Programdan görüntüler