Svetlana Khodchenkova 10 ay sonra ilk kez kamuoyunun önünde göründü - “Kocamı ''sevdim'' filminin galası.

Svetlana Khodchenkova 10 ay sonra ilk kez kamuoyunun önünde göründü - “Kocamı ''sevdim'' filminin galası

Dramatik komedinin uzun zamandır beklenen galası Moskova'da gerçekleşti.

Başrolünde Svetlana Khodchenkova'nın yer aldığı “Kocamı “sevdim” serisinin galası başkentin İllüzyon sinemasında gerçekleşti.
Oyuncunun neredeyse bir yıl boyunca çok meşgul olduğunu öne sürerek kamuoyuna çıkmaması özellikle dikkat çekiyor.

Film ilk kez 2022'de Soçi'deki Yeni Sezon film festivalinde gösterildi.

26 Ocak'ta Premier'de yayınlanmaya başlayan dizi, 9 Şubat'ta izleyiciler tarafından tam uzunlukta izlenebilecek.

Anna Kalaşnikova
Anna Kalaşnikova

“Kocamı ''Sevdim''in yönetmeni Yulia Trofimova, senaristleri ise Maria Shulgina ve Elizaveta Tikhonova'ydı. Dramın yazarları tarafından tasarlandığı gibi (dramatik komedi - yakl. ProPedia)  - sessiz ve itaatkar bir ev hanımının güçlü ve yaratıcı bir kadına dönüşmesiyle ilgili bir hikaye.

İllüzyon sinemasına galayı izlemek için ilk gelenler blogcular ve oyuncular oldu.

Tabii konuklar arasında “Kocamı “Seviyorum” filminin ana karakteri Svetlana Khodchenkova da yer aldı.

Oyuncu, kırmızı halıda ise tamamen siyah bir görünüm tercih etti.
Prömiyerine gelen izleyiciler, yıldızın kıyafetini "yas" olarak nitelendirdi. Hatta bazıları böyle bir elbisenin ona ekstra yaş kattığını fısıldadı.

Birçoğu Svetlana'nın nihayet nişanlısını laik dünyayla tanıştıracağını umuyordu. En son işadamı Pavel Manchenko ile görüldü. Doğru, bu konuyla ilgili hiçbir resmi açıklama yapılmadı.

Ve yıldız bu galaya muhteşem bir izolasyonla geldi.

Olga Lomonosova, Anna Kalashnikova, Karen Arutyunov, Mark Lavrik, tenisçi Anastasia Pivovarova, Diana Janelli, Alexandra Vlasova, Adele Bikulova ve daha pek çok kişi yeni ürünü görmeye geldi.

Olga Lomonosova
Olga Lomonosova

“Kocamı ''sevdim'' bir komedi ama kahramanım heterojen, onda da bir trajedi var; yani hem üzücü hem de komik. Bu kıza bahşedilen en önemli şey cesarettir: paniğe kapılır ama yine de koşmaya devam eder,” diyor Khodchenkova'nın sözlerini Gazeta.ru aktarıyor .

Karen Arutyunov
Karen Arutyunov

Ana karakter Ksenia örnek bir eş ve annedir. Ksenia'nın saygısını hafife alan açgözlü ve nankör kocasına her konuda itaat ediyor.

Kocasının ihanetini öğrenen Ksenia, yakınlık sırasında yanlışlıkla onu öldürür. Artık ev hanımı hapse girmemek ve çocuklarını yetim bırakmamak için cesedi saklamak, izlerini silmek zorunda.

Ayrıca, Ksenia'nın kendi parası olmadığı ve kocasının varlığı olmadan kocasının hesaplarını kullanamadığı için geçimini sağlamanın bir yolunu bulması gerekecek.

Uzun metrajlı filmin galası 9 Şubat'ta yapılacak

Daha fazla haber  Telegram kanalımızda .

Fotoğraf: Evgeny Nikolaev/ProPedia, basın servisi