Full House'un yıldızı Svetlana Rozhkova ciddi şekilde hasta ve yakın zamana kadar bunu sevdiklerine itiraf etmedi:.

Full House'un yıldızı Svetlana Rozhkova ciddi şekilde hasta ve yakın zamana kadar bunu sevdiklerine itiraf etmedi:

53 yaşındaki Svetlana Rozhkova, sağlık sorunları yaşadığını bildirdi. Popüler programın yıldızı uzun süre sağlığı hakkında konuşmayı reddetti. Gazeteciler komedyenin başına ne geldiğini ve şimdi nasıl hissettiğini öğrendi.

Kısa bir süre önce Svetlana Rozhkova'ya sadece hayranlarından değil akrabalarından da dikkatle sakladığı ciddi bir hastalık teşhisi konulduğu öğrenildi. StarHit portalıyla yapılan yeni bir röportajda komedyen, sağlık sorunlarını nasıl öğrendiğini anlattı: “Kalbim ele geçirildi ve konsültasyon için Kardiyoloji Enstitüsüne gönderildim - kan zehirlenmesinden dolayı hareket ettiği ortaya çıktı . Tam bir inceleme yaptılar ve beklenmedik bir şekilde karaciğerde anormallikler keşfettiler."

Svetlana'ya göre organ arızalanmadığı sürece ameliyata ihtiyacı yok. Ancak komedyen uzun ve pahalı bir muameleyle karşı karşıya. Full House'un arkadaşları ve meslektaşları Rozhkova'ya mali yardım teklif ediyor, ancak o reddediyor.

“Aile yakındadır. Kızlarım Varvara ve Yana'ya yakın zamana kadar hastalıktan bahsetmedim. Tabii biz de şok olduk. O ve kocası beni destekliyor” dedi Svetlana. Artık komedyen teşhise rağmen performans sergilemeye devam ediyor. “Alıştığım modda çalışmak elbette zor, sağlığım artık buna izin vermiyor. İlginç projelerden vazgeçmek zorundayız. Ama yavaş çalışıyorum, şikayet etmiyorum" dedi Rozhkova.

Svetlana'ya göre hastalık ilk başta çok hızlı gelişti ancak doktorlar bunu yavaşlatmayı başardı. Komedyen, kendisini aktif olarak destekleyen uzmanlara ve çok sayıda hayrana teşekkür etti.