“Bekar” Yegor Creed, kendisini büyüleyen kızın adını açıkladı.

“Bekar” Yegor Creed, kendisini büyüleyen kızın adını açıkladı

3 Haziran'da “The Bachelor” programının altıncı sezonunun son bölümü TNT'de yayınlandı. 25 güzel, 23 yaşındaki müzisyenin kalbi için savaşmaya çalıştı, ancak yalnızca ikisi finale kaldı: 24 yaşındaki Daria Klyukina ve 23 yaşındaki Victoria Korotkova. Şarkıcı bunlardan hangisini tercih etti?

"The Bachelor" dizisinin altıncı sezonu sona erdi ve Yegor Creed sonunda belirleyici bir seçim yaptı. Proje yeni başladığında sanatçı bize katılımı sayesinde çok değiştiğini söyledi. “Dürüstçe şunu söyleyeyim: Bu son üç yılda başıma gelen en iyi şey. Creed, ProPedia ile paylaştı : Bu benim hayatımın içindeki bir tür hayat, zıtlıkların vahşi bir dünyası . Egor hemen kendisi olacağı ve ideal bir adam gibi davranmayacağı konusunda uyardı. Şarkıcı sözünü tuttu.

3 Haziran'da programın finali yayınlandı. Daria Klyukina ve Victoria Korotkova, şarkıcı için Dubai'de bireysel randevular düzenlediler.

İlki Vika'ydı. Yegor'u çölde at arabasıyla gezmeye davet etti. Sanatçı aşırı buluşmayı beğendi. Müzisyen, "Kendimi mutlak bir mutluluk durumunda yakaladım" diye itiraf etti. Ayrıca Vika, Yegor üzerinde daha da büyük bir etki bırakan çok baştan çıkarıcı bir kıyafet giydi. Korotkova kararlı olduğunu ve Klyukina'ya teslim olmaya hazır olmadığını açıkça belirtti. Akşam Egor ve Vika otel odalarında akşam yemeği yediler. Randevu öpücüklerle sona erdi.

Sırada Dasha vardı. Şarkıcıyı deniz uçağında uçmaya davet etti. Model ve sanatçı, şehrin güzelliğine kuşbakışı hayran kaldı. "Seninleyken uçuyorum. Bana öyle geliyor ki deniz uçağı ilişkimizin bir metaforu," dedi Klyukina Creed'e. Kıza göre müzisyenle yalnız kalmaktan inanılmaz derecede mutluydu. “Uçuyoruz, gözlerimin içine bakıyor, elimi tutuyor. Çok havalı," diye paylaştı Dasha. Creed randevuyu beğendi ama Klyukina'nın ona karşı tamamen samimi olmadığı hissinden kurtulamıyordu .  

Daha sonra yemeğe gittiler. Creed, kafasının çok karışık olduğunu ve seçim yapmanın kendisi için zor olduğunu itiraf etti. Karar vermek için Klyukina'ya yönlendirici sorular sormaya başladı. Kız baskıya dayanamadı ve gözyaşlarına boğuldu. Daha sonra şarkıcı onu sarılarak ve öperek sakinleştirmeye başladı. 

Programın sonunda her iki finalist de gelinliklerini giyerek bekarla buluşmaya gitti.

Önce Yegor olayları Vika'ya açıkladı. Vedalaşan Creed ve Korotkova gözyaşlarını tutamadı. Sonra şarkıcının hala Daria'yı Klyukina'ya tercih ettiği ortaya çıktı. “Projedeki birine aşık olmayı başarmak çok zor. Ve sevdiklerinizden ayrılmak zor. Ondan gerçekten hoşlandım. Onun yanında olmaktan mutlak mutluluk hissettim. Onun hayatımda ortaya çıkmasına sevindim” dedi Victoria Korotkova.  

Klyukina ile yaptığı görüşme sırasında Creed, onun hakkındaki fikrini defalarca değiştirdiğini itiraf etti. "Beni heyecanlandırdın. Buraya gelen o duygusuz Yegor'dan nasıl hissedileceğini bilen bir adam çıktı" dedi şarkıcı. Finalde müzisyen Daria Klyukina'ya pırlantalı bir yüzük hediye etti.