Rus izleyiciler “Yırtıcı Kuşlar” filmine nasıl tepki verdi?.

Rus izleyiciler “Yırtıcı Kuşlar” filmine nasıl tepki verdi?

Görüşler bölünmüş durumda: Bazıları filmi Deadpool'la karşılaştırırken, diğerleri filmin Suicide Squad'dan bile daha kötü olduğuna inanıyor.

“Yırtıcı Kuşlar: Bir Harley Quinn'in Fantastik Hikayesi” filmi Rusya gişesinde açıldı. Dünya prömiyerindeki ilk incelemeler çoğunlukla övgü niteliğindeydi; izleyiciler Margot Robbie'nin performansına ve mükemmel aksiyon sahnelerine hayran kaldı. Film eleştirmenimiz Alexei Khromov da filmi beğendi , ancak ona göre böyle bir filmin uzun süre hatırlanması pek mümkün değil.

Artık filmi daha önce izlemiş olan Rus izleyicilerin incelemelerinin zamanı geldi. Twitter'da en iyilerini topladık.

Birds of Prey: The Amazing Story of Harley Quinn
Ne diyeyim, DC sinema evreninden tek bir film bile izlemediyseniz izlemenize gerek yok, bu filmde Harley size her şeyi anlatacak. Filmin kendisi 4. duvarı yıkması açısından Deadpool'a çok benziyor

- Andrew (@DryundeL021) 6 Şubat 2020

Dün “Birds of Prey”i izlemeye gittim ve birkaç kelime yazmaya karar verdim. Eğlenceli filmleri ve çizgi romanları seviyorsanız pişman olmayacaksınız. İyi dövüş, mizah ve müzikler. Üstelik tüm kadınlara çok açık bir mesaj var: Erkekler tanrı değildir ve kaderinizi belirlemek onların görevi değildir.

- Lusiferaz (@luciferazza) 7 Şubat 2020

Şöyle düşünürdüm: "Eh, bu kavgalı filmler ilginç değil." Öyle değil! Acaba pullu ve topuklu kadınlar ne zaman kavga eder? Arkadaşınızla #birds of prey'i görmeye gittiniz mi ? Kızlar beğenecek mi?

- Xenia Samosenko (@vitaminka_ks) 7 Şubat 2020

Yırtıcı Kuşlar iyidir. Evet film yer yer sarkıyor ama en azından eğlenceli. 7/10 #yırtıcı kuşlar #Yırtıcı Kuşlar

- Hiçbir şey hakkında düşünceler, her şey hakkında düşünceler (@artlychev17) 7 Şubat 2020

Birds of Prey'i izledikten sonra bir kez daha sırtlan istediğime ikna oldum.

- DΣPRĘS亡IƁNᒈҊ ႴᑭѺНƬΞNDΞᑭ. (@pavellv_twit) Şubat 7, 2020

#birds of yırtıcı çok çok çok iyi! “The Squad”daki gibi bir karmaşa olacağını düşünmüştüm ama sonunda keyifle salonu terk ettim. Tüm karakterler harika, Zas'tan memnun kaldım, artık arbaletli katile, ah Avcı'ya aşık oldum. Yaaasss.

- Barty (@_BarryBrook_) 7 Şubat 2020

Birds of Prey'e baktım. Her şey iyi bir şekilde çok rengarenk, çöp ve yaygara. Bir nevi dişi Deadpool'a
benziyordu, hoşuma gitti

— Kaledonya %25 hidrasyon + %75 mizantropi (@CaledoniA_ua) 6 Şubat 2020

Birds of Prey, DC Evreninin uzun zamandır başına gelen en iyi şey. Justice League gibi sıkıcı değil. Suicide Squad gibi yırtık ve buruşmuş değil. Bu tamamen komik ve dinamik bir hikaye. Babamın üzerinde test edilmiş, kanonunu bilmeden izleyebilirsiniz. Ve müzik ateştir.

- Haruka Nanase mi? (@MeowSaint) Şubat 6, 2020

Yırtıcı Kuşlar > Joker

yüzlerce kere

zor olduğundan değil

- Grisha Prorokov (@grishaprorokov) 6 Şubat 2020

Tabii bazı hayal kırıklıkları da yaşandı.

#Kısaİnceleme #Birds of Prey bence güvenle atlayabileceğiniz gereksiz bir film. Eminim stüdyo onu tamamen "hoşgörülü" trendlere uymak için yayınladı. Ancak içinde iyi bir mizah ve renkli bir McGregor barındırıyor. Kuşların kendisi sadece bireysel olarak iyidir 6/10 pic.twitter.com/rbv5ifrwpU

- Murad Sultanov (@murad240301) 6 Şubat 2020

Birds of Prey'i izledim ve...
Bilmiyorum, sadece kelimelerim yok. Bana öyle geliyordu ki hiçbir şey Suicide Squad'dan daha kötü olamazdı. Bir hata yaptım. Filmin yarısında seyircinin yarısı kalmıştı. Sonunda, daha az olmasa da genellikle üçte biri. Ve solumdaki adam uykuya daldı.

- Artem (@duglaher) 6 Şubat 2020

Birds of Prey'den daha kötü gördüğüm tek şey #birds of prey . Zamanınızı boşa harcadığınız için teşekkürler DC, feminizm, senaryo eksikliği, feminizm, aptal hoşgörü, feminizm, boş komplo, feminizm, histerik "kötü adam", feminizm, düz şakalar, feminizm, sıkıcı diyalog, feminizm, feminizm, feminizm.

- Esenija (@Esenija9) 6 Şubat 2020

"Birds of Prey" feminist, saf bir yoldan geçendir. Senaryo dikiş yerlerinden patlıyor; aslında anlamsız, görsel açıdan çarpıcı bir klip. Muhteşem Margot Robbie bile bu filmi kurtaramaz. Son zamanların “Joker”iyle karşılaştırıldığında bu, 30 yıl öncesine, genç Michael Keaton dönemine bir geri dönüş gibi.) Çok yazık.

- Artur Karatai (@Durton23) 6 Şubat 2020

Tanrım, az önce ne kadar boktan bir şey izledim.
Bu arada DC hiçbir zaman kendi çizgi romanlarından film yapmayı öğrenemeyecek. #yırtıcı kuşlar

- Andrey Malykh (@asocial_e) 6 Şubat 2020

Filmi zaten izlediniz mi? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın.