Igor Nikolaev'in 37 yaşındaki kızı, yeni doğan kız kardeşinin kime benzediğini anlattı.

Igor Nikolaev'in 37 yaşındaki kızı, yeni doğan kız kardeşinin kime benzediğini anlattı

55 yaşındaki Igor Nikolaev'in ikinci kez baba olmasının üzerinden bir aydan az bir süre geçti. 37 yaşındaki Yulia, babasına yakında torun verip vermeyeceğini ve küçük üvey kız kardeşi Veronica'nın hangi ebeveyne benzediğini söyledi.

37 yaşındaki kızı Igor Nikolaeva, küçük kız kardeşinin doğumundan yeni yapılan ebeveynlerin kendisinden daha az mutlu değildi. Yulia Nikolaeva, Miami'de babasının hamile eşiyle aktif olarak iletişim kurdu ve onu mümkün olan her şekilde destekledi. Halk Sanatçısı'nın en büyük kızı, StarHit dergisine üvey annesinin doğumunun kolay olduğunu ve bebeğin doğumunun tüm aile için mutlu bir olay olduğunu söyledi : “Bu kız doğduğunda ne kadar güçlü duygular yaşayacağımı hayal bile edemiyordum. . Onu ne kadar seveceğimi kelimelerle anlatamam! Ona bakıcılık yapmayı, onunla vakit geçirmeyi ve büyümesini izlemeyi seviyorum. Veronichka'nın bezini değiştirmeye ve bebek arabasını yürüyüşe çıkarmaya yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorum...”

Nikolaeva, henüz bir aylık bile olmayan kızın babasının bir kopyası olduğundan ve benzerliğin sadece görünüşte değil aynı zamanda hareketlerde, alışkanlıklarda ve hatta çocuğun önünde uykuya dalma biçiminde de ortaya çıktığından emin. TELEVİZYON. Veronica, ebeveynlerine ve akrabalarına herhangi bir sorun yaratmıyor - gülümseyerek büyüyor, sakinleşiyor ve pratikte ağlamıyor.

Julia, babasının ve karısının ortak bir çocukta durmayacağını umuyor, ancak şimdilik onları torunlarıyla memnun edemiyor - 10 yıllık evlilikten sonra yakın zamanda kocasından boşandı, bu yüzden yeni aşk arayışında. “Kocam çok esprili ve neşeli bir insan ama son zamanlarda aramızdaki yaş farkından dolayı rahatsız oldu; benden 18 yaş büyük. Artık kendisiyle aynı yaşta olan birini bulduğunu ve mutlu olduğunu söylüyor. Arkadaş kalabildik... Onun adına sevindim," kızı Igor Nikolaeva sevgilisinden ayrılma nedenini açıkladı.

Yulia Nikolaeva henüz müzik kariyerine pek meraklı değil - bir zamanlar gelecek vaat eden bir şarkıcıydı, ancak ABD'deki aile hayatı ona Rus şov dünyasını fethetme şansı neredeyse hiç bırakmadı. Zaman zaman yaratıcı bir ailenin varisi hala yeni şarkılar kaydediyor, ancak ciddi olarak doktor olmayı düşünüyor - zaten uygun eğitimi almış ve Amerikan kliniklerinden birinde staj yapıyor.