Yapımcı Barskikh, "VIA Gra"nın eski solisti Misha Romanova'nın Max'in çocuğuna hamile olduğuna dair söylentiler hakkında yorum yaptı.

Yapımcı Barskikh,

Geçtiğimiz birkaç gün boyunca, “VIA Gra” eski solisti Misha Romanova'nın hamileliği internette aktif olarak tartışıldı. Sanatçının hayranları, doğmamış çocuğun babasının kim olduğu konusunda kafalarını kaşıyor ve elbette Max Barskikh'i düşünüyorlar.

Kısa bir süre önce “VIA Gra” grubunun solisti Misha Romanova gruptan ayrıldı. “Bir kadının en önemli çağrısı aşktır. Ve bazen kesin bir karara ihtiyacı var. Bir süredir içimdeki sanatçı bir kadına teslim oldu... Bu nedenle gruptan ayrılıyorum ama ruhumun bir parçasını orada bırakıyorum," dedi Misha Instagram hesabında (Rusya'da yasaklanmış aşırılıkçı bir örgüt).

Hayranlar hemen şarkıcının hamile olduğuna karar verdi. Tahminler, Meladze üretim merkezinin şu resmi açıklamasıyla doğrulandı: "Kız doğum iznine çıktığı için takımdan ayrıldı." Bu arada aynı zamanda kız grubunun yeni üyesi de grubun hayranlarına tanıtıldı .

İnternet kullanıcılarının mantıklı bir sorusu vardı: "Misha'nın doğmamış çocuğunun babası kim?"

Romanova'nın bir süre önce Max Barskikh ile buluştuğu bir sır değil. Kısa bir süre önce sanatçıların ilişkilerine devam ettiğine dair söylentiler ortaya çıktı. 

Gerçeği arayan gazeteciler, halkın tahminleri hakkında yorum yapma talebiyle Barskikh'in yapımcısı Alan Badoev'e başvurdu. “Hayır, bu imkansız, muhtemelen bir tür şakadır. Ama artık röportaj bitecek ve ben Max'i arayacağım. VIA Gra'nın çok yoğun bir tur programı olduğu için Misha'yı uzun zamandır görmedim ama Max ile çok sık iletişim kuruyor. Konuştuk..." Badoev röportajlardan birinde şunu belirtti.

Max'in programı da oldukça yoğun. Nisan ayında şarkıcı ABD ve Kanada turnesine çıktı ve 25 Mayıs'ta Moskova'da büyük bir solo konser verecek. 

Alan'ın yorumu hayranların kafasını daha da karıştırdı. Misha veya Max'in durumu yakında açıklığa kavuşturacağını umalım.