Rusya'dan kaçan Anatoly Bely, kalbinin kötü olmasından şikayetçi oldu.

Rusya'dan kaçan Anatoly Bely, kalbinin kötü olmasından şikayetçi oldu

Temmuz ortasında hayatının yarısı boyunca başkent tiyatrosunda çalışan oyuncu beklenmedik bir şekilde Moskova'dan ayrıldı.

Anatoly Bely kariyerine uzun zaman önce başladı ve 2000'li yılların başında aranan bir tiyatro oyuncusu olarak mesleğe adım attı. Kendisiyle gösteriler için bilet almanın imkansız olduğu Moskova Sanat Tiyatrosu ile işbirliği yaptı, yüksek profilli televizyon projelerinde rol aldı ve aktif bir sosyal yaşam sürdü. Ancak 24 Şubat'tan sonra her şey değişti. 

Anatoly Bely
Anatoly Bely

Rus şov dünyası bölünmüş durumda. Bely, çoğunluğun görüşünü kabul etmeyenler arasındaydı ve kişisel blogunda acı verici konuları dile getirerek kategorik olarak kendi görüşünü savundu. Ülkeyi terk edemiyordu; işi onu meşgul ediyordu; tiyatro sezonu. Son gösterileri oynayan Anatoly, eşyalarını ve ailesini topladı ve Çehov Moskova Sanat Tiyatrosu'nun sanat yönetmeni olarak Oleg Tabakov'un yerine geçen Konstantin Khabensky'ye kararını bildirerek İsrail'e taşındı. 

Oleg Tabakov “Gerçek hayatım. Mutlu bilet. 2 cilt halinde"

“Şanslı Bilet”, efsanevi “Tabakerka”nın yapımlarını, Moskova Sanat Tiyatrosu'nun yeni hayatını konu alan bir hikaye. A.P. Çehov, günümüzün ünlü aktörlerinin yaratıcı gelişimi hakkında - V. Mashkov, E. Mironov, S. Bezrukov, A. Smolyakov, en iyi yönetmenlerle işbirliği ve çok daha fazlası hakkında.

Google görselleri Oleg Tabakov “Gerçek hayatım. Mutlu bilet. 2 ciltte" Reklam fiyatını öğrenin . www.chitai-gorod.ru

Gereksiz dedikodulara gereksiz nedenler vermemek için sanatçının kendisi tüm i'leri noktalamaya karar verdi: “Evet, ayrıldım. Evet, tiyatroyu ve genel olarak her yeri bıraktım. Mesleki onur kavramının rehberliğinde, tiyatroyu ifşa etmemek için 20. sezonunu yerli Moskova Sanat Tiyatrosu'nda hizmet etti, tamamladı, dişlerini gıcırdattı ve dişlerini sıktı ve kanla kendisinden kopardı. ” 

Anatoly Bely eşi ve çocuklarıyla birlikte

Anatoly İsrail'e taşındığından beri ondan haber alınamadı. Hayranlar zaten sanatçının onları tamamen unuttuğunu düşünüyordu. Ancak geçen gün iletişime geçti.  

Bely itiraf etti: Eski şehirde yürüyordu ve duvarda "Ne için" grafiti gördü. Ve bir fikri vardı.

Anatoly Bely'nin hesabından fotoğraf

“Geçen gün Tel Aviv'de bu yazıyı gördüm ve bunu bir işaret olarak gördüm. Uzun zamandır buraya bir şey yazmıyorum ama artık sessizliğin prangalarından kurtulmanın zamanı geldi. Keder gitmedi, keder yakınlarda, yaralar kanıyor, yürek acıyor. Ama hala yaşıyorum, bu da acımı çekmem ve işleri halletmem gerektiği anlamına geliyor. Ne için yaşıyorum? Sevdiklerim, yakınım ve sevdiklerim uğruna. Yaşamak gerekiyor. Hayatımı seninle paylaşacağım ve belki bu birilerinin daha iyi hissetmesini sağlar. Bu süre zarfında başıma pek çok ilginç şey geldi ” diye yazdı Bely ,  paylaşımın altına. 

50 yaşındaki oyuncu bir daha ortadan kaybolmayacağına ve hayatından olayları paylaşacağına söz verdi. 

Mesela yakın gelecekte İsrail'in üç şehrinde onun katılımıyla gösteriler yapılacak. Posterde de belirtildiği gibi yapımlar dünyadaki güncel olayları anlatacak. 

Anatoly Bely

Daha fazla haber Telegram kanalımızda. 

Fotoğraf: Legion-Media.ru, Andrey Kalmykov/ProPedia, sosyal ağlar