Baranovskaya yeni bir aşk dedikodusunu körüklüyor, ancak seçtiği kişinin adını açıklamıyor.

Baranovskaya yeni bir aşk dedikodusunu körüklüyor, ancak seçtiği kişinin adını açıklamıyor

33 yaşındaki Yulia Baranovskaya'nın hayranları, kimliğini hem basından hem de hayranlarından özenle sakladığı bir sevgilisi olduğunu aylardır tahmin ediyordu. Geçen gün TV sunucusu bir kez daha yangını körükleyerek takipçileri yeni romanı hakkında konuşmaya zorladı. 

Bu yılın haziran ayının ortasında Yulia Baranovskaya, hayranlarına nihayet aşkıyla tanıştığını bildirdi . Daha sonra TV sunucusu mikroblogda bilinmeyen bir adamla poz verdiği bir fotoğraf yayınladı. Seçilen gizemli kişinin yüzünü kasıtlı olarak sakladı ve Julia, kalbini kazanan kişinin isminden bahsetmedi. 

Bundan kısa bir süre sonra Baranovskaya yeni sevgilisine bir gönderi daha adadı. İçinde TV sunucusu, erkek arkadaşına olan aşkını açıkça itiraf etti. Julia mikrobloguna " Seni gerçekten özledim, seni seviyorum ve bekliyorum " diye yazdı.

Geçen gün Baranovskaya yine İnternet kullanıcılarını yeni romanını tartışmaya zorladı. Çok çocuklu bir anne, Instagram'da (Rusya'da yasaklanan aşırılık yanlısı bir örgüt) yeni bir fotoğraf yayınladı ve bu fotoğraf, hayranlarının ilgisini çekti. Yulia, "Basit bir SMS ruh halinizi nasıl iyileştirebilir" dedi. TV sunucusunun hayranları, muhtemelen yeni sevgilisinden romantik bir mesaj aldığından emin. Ne düşünüyorsun?