Evde tek başına: İnternet kullanıcılarının başına gelen 10 tüyler ürpertici hikaye.

Evde tek başına: İnternet kullanıcılarının başına gelen 10 tüyler ürpertici hikaye

Geceleri tüm kapı ve pencereleri kapatmayı öğretecek hikayeler.

Reddit'te yeni ve ilginç bir konu var. @Joobanbooban takma adı altındaki bir kullanıcı, okuyuculara evde yalnızken başına ne gibi korkunç hikayeler geldiğini sordu . En ürkütücü ve beklenmedik şeyleri topladık.

1. Bir sabah uyandım ve kalkıp işe hazırlanmadan önce Amerikalı babayı yatakta izledim. Bir anda arka kapı çarpıldı. Sürekli kullandığımız için alışılmadık bir durum yok ama bu saatte kimsenin evde olmaması gerekiyordu. Aniden merdivenlerde ayak sesleri duyuyorum (odam ikinci katta). “Anne, sen misin?” diye bağırıyorum. - Cevapsız. Aniden kapı eşiğinde yaklaşık 30 yaşında, kirli saçlı bir adamın kafası beliriyor - beni gördüğüne şaşırmış görünüyor (tam bir şok içinde yatağımda külotumla oturuyorum). Şunu sorar: “Burası (bir soyadının) evi mi?” Hayır diyorum ve o gidiyor. Daha sonra poliste çalışan bir aile arkadaşımdan, bu adamın evde kimse yokken komşu kasabalarda insanları soymak için bu işi yaptığını öğrendim. —DaleDofront_ _

2. Bu olay olduğunda 21 ya da 22 yaşındaydım ve yalnız yaşıyordum. Bir gün, hava çok güzel olduğundan ve özellikle endişelenmediğimden pencere açık olarak yattım: birinci katta yaşamama rağmen, pencerede çıkarılması kolay olmayan bir çubuk vardı ve bu alan çok tehlikeliydi. sakin ve güvenli. Sonra gece yarısı duman kokusundan uyanıyorum. Başucu lambasına uzandım ve birine dokundum.

Beynim anında uyandı ve ışığı açtığımda gömleksiz bir adamın sigara içtiğini ve bana baktığını gördüm. Dışarı çıkması için ona bağırdım ve o da benim kadar korkmuş görünüyordu. Hızla pencereden atladı. Hemen kapattım ve açıklığa bir kitaplık ile barikat kurdum. Sabahleyin parmaklıkların kaldırıldığını ve pencerenin altında durduğunu gördüm. Bir daha asla pencere açıkken uyumadım ve asla zemin katta bir daire kiralamadım. Bana tecavüz etmek mi, beni soymak mı, yoksa her ikisini birden mi yapmak istediğini bilmiyorum, ama bunun daha önce de olabileceği düşüncesi hâlâ aklımdan çıkmıyor; uyanmadım. - toprakeilunetoile

3. 19 yaşındaydım ve ilk dairemi kiralıyordum. Bir gün biri ısrarla kapıyı çaldı. Gözetleme deliğinden baktım ve onu içeri almam için bana bağırmaya başlayan iri yapılı bir adam gördüm. Beni döveceğini, açmazsam kapıyı kıracağını bağırdı. Polisi aradım ve cevap verir vermez kapıya vurmaya başladı ve kapıyı kırmaya çalıştı. Neyse ki yakınlarda birkaç polis memuru vardı ve 5 dakika içinde bir siren sesi duydum. Polis onu yakaladı. Meğerse benden önce burayı kiralayan kişiye ihtiyacı varmış. İnanılmaz derecede sarhoştu ve tutuklandı.

3 ay sonra bu daireden ayrıldım. Her ne kadar bölge genel olarak güzel ve güvenli olsa da, o anda ailemin ülkenin diğer tarafında değil de yakınlarda yaşamasını gerçekten isterdim. -hic -en-nunc-

4. Birçok kişi muhtemelen onları kapalı tutan bir mandala sahip mutfak maşasını biliyordur. Ben de bu maşaları kapattım ve tezgahın üzerine koydum. Mutfaktan çıktım, bir süre sonra geri döndüm - ve maşa tezgahtan üzerime atladı! Ruhum topuklarıma gömüldü. Mandalın çıktığı ve açılıp atladıkları ortaya çıktı, ancak bir an için ölesiye korktum. - siyanofaj

5. Tüm bu hikayeleri okurken hala şanslı olduğumu anlıyorum ama yine de. Bir gün eşim ve oğlum hafta sonu akrabaları ziyarete gittiler ve ben evde yalnızdım. Çocuk odasında videolu bir dadı var ve oturma odasında dururken ekranda birisinin oğlumun çocuk odasındaki eşyalarını karıştırdığını gördüm. Silahı kaptım ve “Silahlıyım! Yavaşça dışarı çık!” Odaya girdim, ışığı açtım ve... hiçbir şey görmedim. Boş olduğundan emin olana kadar odaya baktım ve oturma odasına döndüm. Ve tahmin et ne oldu? Monitörde bu kişi YİNE çocuk odasındaydı! Sonra daha yakından baktım ve kendime baktığımı fark ettim. Kameranın uzun bir gecikmeyle çalıştığı ortaya çıktı, ancak daha önce fark etmemiştik. Bunca zaman kendimi tehdit ediyordum. —Merv_86_ _

6. Temizlikçi kadınımız banyomuzun içinde intihar etmeye çalıştı. Ne yazık ki dört gün sonra yine de başarılı oldu (bizim evde değil). — crooked_cook420

7. Bir gün partiden geç döndüm ve kendime yiyecek bir şeyler pişirmeye karar verdim. Babam bir yere gitmişti, o yüzden yalnızdım. Ve sonra bodrumda birisi öksürdü! Panikle evden dışarı koştum ve birinin arka kapıdan kaçtığını gördüm. Evin anahtarlarını çalıp bizi soymaya gelenin babamın eski sevgilisinin kızı olduğu ortaya çıktı. Birkaç yıl sonra gelinini de aynı şekilde soymaya çalıştığında hapse girdi. —Temel Konuşma _

8. Evden çalışıyorum, bu yüzden çok fazla yalnız vakit geçiriyorum. Bir gün bilgisayarın başında oturuyordum ve göz ucuyla pencereden bir hareket gördüm. Bir adam kelimenin tam anlamıyla çitin üzerinden atladı ve bahçeme indi. Erkek arkadaşımı aradım ve ona olanları anlatırken kapı zili çaldı. Century Link'ten (bir Amerikan telekomünikasyon şirketi) bir kadın, teknisyenlerinin ekipmanın düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için bahçeme gelmesi gerektiğini söyledi. Birisinin çitin üzerinden atladığını, dolayısıyla uzmanların muhtemelen orada olduğunu söyledim. Neredeyse kalp krizi geçirmeme sebep olduğun için teşekkürler Century Link! — uzak durmeinfj

9. Bir akşam yaşadığım eve 1,5 km uzaklıktaki bir petrokimya tesisinde patlama oldu. Patlama dalgası bulunduğum odanın çift camını patlattı. Korktum ve neredeyse bombalamanın başladığına inandım, sonra nerede yaşadığımı hatırladım. Bundan kısa bir süre önce köpeği bahçeye çıkardım ve o tam bir şok halindeydi. Bundan sonraki iki ay boyunca onunla dışarı çıkmak, çimenlerin üzerinde yanına oturmak ve sırf işini yapması için ona tavuk parçaları vermek zorunda kaldım. -ateşböceği3 _

10. Evde yalnızdım, yatağımda huzur içinde uyuyordum. Diğer tarafa döndüğümde bir saniyeliğine gözlerimi açtım ve sonra kapattım; muhtemelen birçok insan bunu yapıyordur. Ve o anda yemin ederim yatağımın yanında duran birini gördüm. Gözlerim kapalı, uyuyormuş gibi yaparak, dinleyerek ve nefes, ayak sesleri veya herhangi bir şey duymayı umarak saklandım. Hiçbir şey yoktu ve bir noktada uykuya daldım, gözlerimi tekrar açmaya cesaret edemedim, kendimi kapı ya da pencere açılsaydı duyacağıma ikna ettim. Sabah evin kapısının açık olduğunu ancak hiçbir şeyin eksik olmadığını ve evde kimsenin olduğuna dair bir işaret olmadığını gördüm. —tinknickers_ _

Evde yalnızken başınıza gelen en korkunç ve tuhaf hikaye nedir? Yorumlarda bize bildirin!