"Kalsaydım daha iyi olurdu, beni öldürürdü": Haçaturyan kız kardeşlerin annesi kızlarının davasını anlattı.

Mihail Haçaturyan'ın kızlarının vahşice öldürüldüğü ortaya çıktıktan sonra Rus kamuoyu, adamın gerçekten bir tiran olup olmadığını merak etmeye devam ediyor. Geçen gün kızların annesi durumla ilgili yorum yaptı.

Temmuz ayının sonunda, yıllarca süren istismarın ardından 17 yaşındaki, 18 yaşındaki ve 19 yaşındaki kız kardeşler Maria, Angelina ve Kristina Khachaturyan, babaları Mikhail'i vahşice öldürdü . Kızlar hemen yaptıklarını itiraf etti ve soruşturmacılara akrabalarının kendilerine tecavüz ettiğini ve onlara hizmetçi muamelesi yaptığını anlattı.

Birkaç gün önce kızların büyükannesi trajediyle ilgili yorumda bulundu . Larisa Todika, damadının gerçek bir manyak olduğunu, bu nedenle kızı Aurelia'nın ondan kaçtığını belirtti. “Onları annesiyle tehdit etti. Onu öldüreceğini söyledi. Ve gitmesinin onun için daha iyi olacağını söylediler. O kendi kaderlerinden korkuyordu, onlar da kendi kaderlerinden korkuyordu” diye yanıtlayan kadın, kız kardeşlerin babalarının istismarını neden kimseye anlatmadıkları sorulduğunda yanıt verdi.

Maria, Angelina ve Christina'nın annesi “Andrey Malakhov” adlı TV programında. Live" da trajediden bahsetti.

“Şimdi bir piç yüzünden hapse girecekler. Eğer daha iyi kalsaydım beni öldürecekti. Kızlar acı çekti ve acı çekti," dedi Aurelia.

Öldürülen adamın bir arkadaşı da stüdyodaydı. Adama göre Mikhail kızlarına her zaman iyi davrandı ve herhangi bir şiddetten söz edilemez.

Kızların arkadaşları babanın gerçekten bir ev zalimi olduğu ve kız kardeşlerine tecavüz ettiği konusunda ısrar ediyor. Tanıdığım kızlardan biri olan Elena, yalan makinesiyle test edildi ve Khachaturian'ın vahşeti hakkındaki tüm sözlerinin doğru olduğu ortaya çıktı.

Şimdi Maria, Angelina ve Christina ayrı hücrelerde bulunan duruşma öncesi gözaltı merkezinde bulunuyorlar ve kararı bekliyorlar.