Haçaturyan kız kardeşlerin annesi, kızlarını acıdan kurtarmadığı için alenen pişmanlık duydu.

Haçaturyan kız kardeşlerin annesi, kızlarını acıdan kurtarmadığı için alenen pişmanlık duydu

Programın yeni bölümünde “Andrey Malakhov. Haçaturyalı kız kardeşlerin annesi, eski kocasının evinde yaşanan vahşet hakkında hiçbir fikrinin olmadığını söyledi. Kadın kızlarından af diledi.

Ağustos ayının sonunda Rus halkı vahşi bir cinayet karşısında şok oldu . Üç kız kardeş - Maria, Angelina ve Christina - kendi babalarını öldürdüler. Soruşturma sırasında adamın kızlarına tacizde bulunduğu ortaya çıktı. Kısa süre sonra bu korkunç hikayede başka karakterler de ortaya çıktı: kızların annesi Aurelia Dunduk ve erkek kardeşleri Arsen. Aurelia , kaçtığı, öldürülen eski kocası tarafından kendisinin de şiddete maruz kaldığına dair defalarca ifade verdi . 

Dunduk, “Andrey Malakhov” talk showunun yeni bölümünün kahramanı oldu. Canlı". Stüdyoda kadın, kurtaramadığı kızlarına alenen tövbe etti.

“Kendi kızına tecavüz edebileceğini hayal edemiyordum. Bunu ancak soruşturma sırasında öğrendim. Öz babamın bunu nasıl yapabildiğini anlamıyorum. Bana dediler ki: 'Anne, her şey oldu. Kimin ne dediği umurumuzda değil. Ne olduğunu biliyoruz ama bilmemeniz sizin için daha iyi. Seni incitmek istemiyoruz." Seni kurtarmadığım ve her zaman yanında olamadığım için beni affet, dedi Aurelia. Dunduk, eski kocasının kendi kızlarına değil, yalnızca kendisine karşı zalim olabileceğinden emindi.