David Beckham karısının onuruna dövme yaptırırken, eşi de onun onuruna dövme yaptırıyor.

David Beckham karısının onuruna dövme yaptırırken, eşi de onun onuruna dövme yaptırıyor

41 yaşındaki David Beckham, vücuduna 42 yaşındaki eşi Victoria'ya karşı duyduğu ölümsüz duyguları simgeleyen bir yazı daha yazmaya karar verdi. Eski futbolcunun sağ elinin parmaklarının üst kısmındaki yeni dövmesinde "Aşkım" yazıyor.

David Beckham, ailesine ve eşine tamamen bağlı olduğunu bir kez daha kanıtlamak için vücuduna küçük bir dövme daha yaptırdı. Anaheim'da yakın zamanda oynanan bir beyzbol maçı sırasında tribünlerde bulunan David, sağ elini yüzüne doğru kaldırıp fotoğrafçılara parmaklarının üzerindeki tasarımı gösteriyordu: "Aşkım."

Victoria Beckham da geçen yılın sonunda sırtında ve bileğinde kocasına olan sevgisini simgeleyen dövmeleri kaldırmaya karar verdi. Vicky'nin sırtı açık kıyafetlerle gösterdiği dikey İbranice mesajda şunlar yazıyordu: "Ben sevgiliye aitim, sevgili de bana." İngiliz The Sun gazetesinden bir kaynak, Victoria'nın "moda işinde daha ciddiye alınmak" için vücudundaki çizimlerden kurtulduğunu iddia etti, ancak pek çok hayran, tasarımcının bu şekilde dolaylı olarak bir krizle ilgili söylentileri doğruladığına inanıyordu. kocasıyla olan ilişkisi.

Öyle olsa bile Beckham evliliğinde artık her şey yolunda. Görünüşe göre hem David hem de Victoria dövmeleri sadece dövme olarak algılıyorlar, başka bir şey değil. Ancak internet kullanıcıları zaten Bay Beckham'ın karısını onun onu sevdiğinden daha çok sevdiğini tartışıyor. Bunun doğru olup olmadığını zaman gösterecek.