“Ben neredeyim ve bu kolektif çiftlik nerede”: Sarkisov'un eski eşi, yeni tutkusunu estetik cerrahi tutkusuyla eleştirdi.

“Ben neredeyim ve bu kolektif çiftlik nerede”: Sarkisov'un eski eşi, yeni tutkusunu estetik cerrahi tutkusuyla eleştirdi

RESO-Garantia sigorta şirketi Nikolai Sarkisov'un sahibi eski nikahsız eşi Yulia Lyubichanskaya, oligarkın yeni sevgilisi Ilona Kotelyukh ile ilk kez çatışmıyor. Bu kez modelin görünümü tartışma sebebi oldu.

14 Kasım'da Yulia Lyubichanskaya, Instagram sayfasında (Rusya'da yasaklanan aşırılık yanlısı bir örgüt) internette yayınlanan makalelerden birinin ekran görüntüsünü yayınladı. Fotoğrafta eski kocasıyla poz veriyor ancak başlıkta fotoğrafın şu anki sevgilisi Ilona Kotelukh'u gösterdiği belirtiliyor.

“Hamilelikten önce Kotelukh, abartılı ve kaprisli davranışlarıyla internetteki kullanıcıları sık sık şaşırtıyordu. Model açık giyiniyordu ve bazen oldukça kışkırtıcı görünüyordu. Doğum yaptıktan sonra güzel sakinleşti, ancak iç çamaşırındaki fotoğraftan Ilona'ya yapılan estetik ameliyatın yasak şeyler listesine dahil olmadığı açıkça görülüyor” başlıkta okundu (bundan sonra yazarın imla ve noktalama işaretleri korunacaktır, not Kadın) .ru). Lyubichanskaya , gazetecilerin kendisi ve Ilona'yı nasıl karıştırabileceğine

kızmıştı . Çıplak gözle kızların çok benzer olduğu görülebiliyor, ancak görünüşe göre Julia öyle düşünmüyor.

“Peki ben neredeyim ve bu kolektif çiftlik nerede? Peki buna neden ihtiyacım var” diye oligark Sarkisov'un eski karısı imza attı. 

Lyubichanskaya, Kutelyuk'un onu küçük şeylerde bile kopyaladığından emin. Oligarkın eski karısının hayranları, genç sevgilisinin Yulia'nın imajından esinlenerek estetik ameliyat bile geçirdiğine inanıyor.