Tanıştıktan sonra evlendik ve 25 yıldır mutlu bir evlilik yaşıyoruz: Maxim Lagashkin ile Ekaterina Stulova arasındaki aşkın sırrı.

Tanıştıktan sonra evlendik ve 25 yıldır mutlu bir evlilik yaşıyoruz: Maxim Lagashkin ile Ekaterina Stulova arasındaki aşkın sırrı

“Çin Servisi” ve “Zhukov” un yıldızı 12 Ekim'de doğum gününü kutluyor. Mutlu evliliğinin sırrı hakkında konuşmak için iyi bir neden.

“Karımın bana katlanma konusundaki sabrına hayranım. Belki de öğrendiğim sabır türü budur! Bana bir şey öğretmek genellikle zor olsa da ben dirençliyim!” — Maxim Lagashkin bir keresinde bir röportajda şaka yapmıştı. O ve karısı 25 yıldan fazla bir süredir birlikteler ve çeyrek asır önce GITIS'teki sınavlar sırasında çarpışmasalardı kaderlerinin nasıl olacağını hayal etmek zor.

Maksim Lagaşkin
Maksim Lagaşkin

“Beetles” filminin gelecekteki yıldızı Maxim Lagashkin, çocukluğundan beri oyuncu olmayı hayal ediyordu, Novokuybyshevsk'teki okuldan mezun olduktan sonra Moskova'ya koştu, ancak GITIS'e başvuranların sırasını görünce üzüldü. Oyuncu olmak isteyenlerin sayısı kursu alabilenlerin yüzlerce katıydı. İlk tura çıkamadı. Listelerin yanında duran neşeli bakışlı bir genç kız, Samaralı oğlana şakalaşıp onu rahatlatmaya başladı ve biz de böyle tanıştık.

Ekaterina Stulova ve Maxim Lagashkin

“İlk yarışmaya kabul edilmediğim için pek iyi bir ruh halinde değildim, ancak öğretmenler kendi aralarında ikinci sınıf için tekrar gelmem konusunda anlaştılar ve o zaman Katya birinci oldu. İşte böyle tanıştık. Katya o an gerçekten sinirimi bozuyordu, beni neşelendirmeye çalışıyordu. Birkaç ay okuduktan sonra içeri girdiğimizde ona evlenme teklif ettim ve Mayıs ayında gizlice evlendik. Kimseyi - ebeveynleri, akrabaları - zorlamak istemedik. Bunun bizim kişisel işimiz olduğunu düşündük. Böyle bir düğün yoktu, kiralık bir dairede bir tabureye şenlikli bir masa kuruldu: tavuk, patates ve bir şişe şampanya. Ve on yıl sonra Paris'e gittik ve bu tarihi orada kutladık” dedi Lagashkin bir röportajda.

Maxim Lagashkin karısıyla birlikte
Maxim Lagashkin karısıyla birlikte

Hiç kimse ilk buluşmalarını bilmiyordu ve çiftin neredeyse hemen farkına vardığı gerçeği: evlenmeleri gerekiyordu. Maxim, 1996 sonbaharında kiliseye gitmeye karar verdi; bir şekilde, şakacı kıvırcık saçlı bu güzel kızın kaderinin olduğunu fark etti. Doğru, çiftin tapınakta birbirlerine sadakat yemini etmek için havaların ısınmasını birkaç ay beklemek zorunda kaldı. Çift, o günü hayatlarının en mutlu günü olarak görüyor. Ve bir evlilik yıldönümünü kutlarken, sicil dairesine kaydoldukları günü değil, onu kutlarlar. Üstelik çift, ancak ilk oğulları üç yaşındayken birlikteliklerini devlete bildirmeye karar verdi. Her şey, biliyorsun, bir şekilde zaman yoktu.

Ekaterina Stulova ve Maxim Lagashkin oğulları ile birlikte
Ekaterina Stulova ve Maxim Lagashkin oğulları ile birlikte

Diplomalarını aldıktan hemen sonra çift, Mayakovsky Tiyatrosu grubuna kabul edildi, Katya ve Maxim'in ise zaten bir oğlu vardı. Genç anne tiyatroda provalara gittiğinde çocuk bir aylık bile değildi.

Ancak ailenin babası Savva'nın doğumundan sonra başka bir iş aramak zorunda kaldı. 90'ların sonlarında tiyatrodaki maaş aileyi geçindirmeye yetmiyordu, bu yüzden arkadaşları Alexander Robak ile birlikte Cinemafor film şirketini kurdular.

Film ve dizi yapımcılığına başladık, işler hızla kötüye gitti, bir noktada bir arkadaşımız Maxim'in neden kendi projelerinde çalışmayı denememesi gerektiğini sordu. Aynı zamanda yetenekli bir aktördür. “Kochubey's Squad” ve “Kotovsky” de yıldız rolleri böyle gerçekleşti. Bu arada, Lagashkin'in en büyük oğlu ilk kez aynı filmlerde oyuncu olarak çalıştı.

Maxim Lagashkin ve Ekaterina Stulova oğulları ile birlikte
Maxim Lagashkin ve Ekaterina Stulova oğulları ile birlikte

2013 yılında Maxim ve Ekaterina'nın Luka adında ikinci bir oğlu oldu. Onlar için kolay olduğu söylenemez ama hiçbiri boşanma ihtimalini bile düşünmedi. Lagashkin, film yapmaktan çok yorulduğu ve üç yıl boyunca ailesiyle birlikte İspanya'da yaşamaya gittiği bir dönem geçirdi, ancak bir noktada kendini gerçekleştirmesi için çalışmanın ne kadar önemli olduğunu fark etti. Kadın, kocasının durumunu anladı ve yurtdışındaki yaşam düzenlemelerine rağmen Moskova'ya dönmeyi kabul etti. Ancak Savva bir İngiliz okulunda okumak için kaldı. Daha sonra eğitimine İngiltere'de devam ederek Londra Üniversitesi'nde öğrenci oldu ve babasının izinden giderek oyunculuk bölümüne girdi.

Maxim Lagashkin'in hayatında her zaman aile rekreasyonu için bir yer vardır. Bir gün kendisi ve çocukları, eşi ve meslektaşı Vladimir Epifantsev, dalışla ilk kez ilgilenmeye başladığı Phuket'te tatil yapıyorlardı. Artık bu onun eşinin de desteklediği yeni tutkusu.

Volodya Epifantsev benimle iletişime geçti ve harika bir kulübü olan yerel dalgıçların bana ulaşamadığını söyledi. Bizi karşılayacaklar, götürecekler ve Katya'ya ve bana böyle bir hediye vermek isteyecekler. Eşim dalmadı ama ben 3 kez 50 dakika boyunca 18,5 metre derinliğe daldım. Köpekbalıkları, kaplumbağalar, müren balıkları ve ahtapotlar gördüm. Güzellik inanılmaz! Çok etkilenmiş ve kulağım tıkalı olarak geri döndüm ama zaten sorun yok. Benim için yaz tatili her zaman şüphelidir, çünkü gelip iki ya da üç hafta kumsalda uzanmayı pek sevmem ama artık bu mantıklı geliyor" dedi Lagashkin.

Ayrıca eşi Katya, aktör davul çalmaya ilgi duyduğunda tartışmadı.

Bir gün karısından hediye olarak tam bir bateri seti aldı. Artık zaman zaman “SerGa” grubunun bir parçası olarak sahneye çıkıyor.

“Konserlerde büyük bir enerji dalgası hissediyorum! Bir zamanlar Robak ve ben 26 bin seyircinin toplandığı Olimpiysky'de Chaif ​​grubuyla şarkı söyledik. Seyirci önünde performans sergilemek gençliği ve sağlığı uzatır. O kadar çok sevgi sana doğru uçuyor ki! Sahneden ayrılmam uzun zaman alıyor. Herkese yarım saat daha sarılıyorum - bu yolculuktan vazgeçmek istemiyorum, ”diyor "Zhukov" yıldızı keyifle.

Bu arada eşiyle tekrar oynama fırsatı bulduğu yer “Beetles” filmiydi.

Oyuncuya göre, kendisi ve karısı birlikte her zaman kendilerini iyi hissediyorlar, çiftlerinde yaratıcı bir kıskançlık yok ama şakalara yer var, bu yüzden sadece günlük yaşamda değil sette de birlikte olmaları onlar için kolay. . “Birlikte çekim yaptığımızda, karı koca olduğumuz için karede açık bir şey yapamayacağımız hissine kapılmıyoruz. Birbirimize her şeye izin veriyoruz,”  diye özetliyor doğum günü çocuğu.

Fotoğraf: Andrey Kalmykov/ProPedia, Legion Media