“Bu fotoğrafı paylaşacağımı hiç düşünmezdim”: Snezhana Georgieva bir yıl boyunca kanserle nasıl mücadele ettiğini ilk kez anlattı.

“Bu fotoğrafı paylaşacağımı hiç düşünmezdim”: Snezhana Georgieva bir yıl boyunca kanserle nasıl mücadele ettiğini ilk kez anlattı

Snezhana Georgieva kötü şeyler hakkında konuşmayı sevmiyor. Ancak pandemi sırasında sosyetik hayatının en zor dönemi hakkında açıkça konuşmaya karar verdi.

44 yaşındaki Snezhana Georgieva sadece mutlu bir anne ve sevilen bir eş değil, aynı zamanda başarılı bir iş kadınıdır. 

Ünlü, parlak ve güzel fotoğraflar gösterdiği sosyal ağlarda aktif. 

Instagram'da (Rusya'da yasaklanan aşırılık yanlısı bir örgüt), yıldızların seyahat ve sosyal etkinliklerden yüzlerce fotoğrafı var. Birçokları için hayatı bir peri masalıdır. Ancak 28 Mart'ta 2014 yılında çekilen özel bir fotoğrafı yayınladı. Daha sonra Snezhana lösemiyle mücadele ediyordu. 

Snezhana Georgieva
Google görüntüleri

"Bu fotoğrafı paylaşacağımı hiç düşünmezdim. Kasım 2014'te sağlık nedenleriyle tecrit edildim. İki ay boyunca sadece beyaz önlüklü ve maskeli doktorları, annemi ve kocamı gördüm. Bu süre zarfında kendimi hiç yalnız hissetmedim ve korkmadım. Bazen kaygı geliyordu: Eğer baş edemezsem bensiz kalacak olanlara ne olurdu? Ayrıca bir gün ailemle en sevdiğim restorana, kız arkadaşlarımla iyi bir spaya nasıl gideceğimi ve büyük bir müzenin ortasında durup kendimi sanatta kaybedeceğimi hayal ettim...” diye yazdı Georgieva. 

Kadın, zaten zayıf olan bağışıklığını riske atmamak için doktorların bir yıl boyunca yabancılarla iletişim kurmasını yasakladığını söyledi. 

“Zafere giden yolda olduğumu, önümde en iyinin olduğunu, tüm bunların kötü bir rüya olduğunu ve yakında sona ereceğini umarak yaşadım. 24 Temmuz 2015'te rüya sona erdi. Mutlu uyandım ve tüm arkadaşlarıma bana destekleri, sevgileri ve inançları için şükran mektupları yazdım” diye anımsıyor iş kadını. 

Snezhana, koronavirüs pandemisi nedeniyle ilk kez bu kadar kişisel bir şeyi paylaşmaya karar verdiğini açıkladı. “Mevcut karantina ve izolasyonun başımıza gelebilecek kötülüklerin en küçüğü olduğunu biliyorum. Kurallara uymanız, panik yapmamanız, aklı başında kalmanız, en iyiye inanmanız ve en önemlisi bu uzun gün ve gecelerde kendiniz için ilginç bir sohbetçi olmayı öğrenmeniz gerekiyor” diye yazdı ünlü, #stayhome hashtag'ini ekledi. onun hikayesi.