“Yemek benim hobim”: Tyra Banks birkaç ayda 14 kilo aldı ama kilo verme planı yok.

“Yemek benim hobim”: Tyra Banks birkaç ayda 14 kilo aldı ama kilo verme planı yok

Tyra Banks bir zamanlar bize gözlerimizle gülümsemeyi öğretmişti. Ve bugün vücudunuzu sevmenin ne kadar önemli olduğunu anlatıyor - her kiloda.

Tyra Banks en az 46 yaşında ve 30 yılı aşkın süredir modelleme işinde. Katılıyorum, rahatlamayı ve figürünü izlemeyi bırakmayı göze alabilir! Aslında modelin son yıllarda yaptığı da bu. 

Tyra, Mayıs 2019'da Sports Illustrated dergisinin kapağını mayoyla süsleyerek süsledi.

O zaman bile süper model iştah açıcı formlarla övünebilirdi. Ancak Banks'e göre orada durmadı. 

“Yemek benim hobim”: Tyra Banks birkaç ayda 14 kilo aldı ama kilo verme planı yok
Tyra Banks Sports Illustrated'ın kapağında

“Yemekle ilginç bir ilişkim var. Yani benim için yemek hayattaki en önemli ve öncelikli şeylerden biridir. Yemek benim hobimdir. Ceket giydiğim için pek fark edilmiyor ama şu anda Sports Illustrated'ın kapağında olduğum geçen yılki halimden neredeyse 40 kilo daha şişmanım!" — Tyra yakın zamanda yapılan bir video röportajında ​​bunu itiraf etti. 

Banks diyet yapmayı ve kilo vermeyi düşünmüyor bile, canı ne isterse onu yemeye devam ediyor. Bol ve lezzetli. Aynı röportajda süpermodel, her gün yediği en sevdiği yiyecekleri mutlu bir şekilde sıraladı. Bunlar arasında kızarmış domuz pastırması, şuruplu kahve, krem ​​peynirli simit, atıştırmalıklar, nachos, burgerler ve çok daha fazlası yer alıyor. Şans eseri Tyra'nın 4 yaşındaki oğlu ve erkek arkadaşı da onun yemek sevgisini paylaşıyor.