Kendini bir arabanın tekerlekleri altına attı, dadısını kovdu, içki alemine çıktı: Jason Sudeikis, sadakatsiz Olivia Wilde'a olan aşkından aklını kaybetti.

Kendini bir arabanın tekerlekleri altına attı, dadısını kovdu, içki alemine çıktı: Jason Sudeikis, sadakatsiz Olivia Wilde'a olan aşkından aklını kaybetti

Basın eski sevgililerin dramatik ayrılığını tartışırken Olivia da "aynı" salata sosunun tarifini paylaşıyor. Her şeyi konuşuyoruz.

Eylül ayının başında halk, "Endişelenme, Güneş Işığı" filminin setinde ortaya çıkan dramayı tartıştı. Filmin yönetmeni Olivia Wilde ve başrol oyuncusu Harry Styles, aktris Florence Pugh'un pek hoşlanmadığı bir ilişkiye başladı - diğerleri gibi o da çekimler başladığında Olivia'nın hala bir ilişki içinde olduğuna inanıyordu. aktör ve komedyen Jason Sudeikis ile birlikte iki çocuk yetiştiriyor. Ancak Wilde, her şeyin yanlış olduğuna dair güvence verdi.

“Jason'ı Harry için terk ettiğim fikri tamamen yanlış. İlişkimiz Harry ile tanışmamdan çok önce sona erdi," dedi Olivia, Vanity Fair ile yaptığı röportajda.

Ancak birkaç yıl Sudeikis ve Wilde'ın evinde çalışan dadı, Olivia'nın doğruyu söylemediğinden emindir. Kadın, Daily Mail'e yıldız dizisinin detaylarını paylaştığı uzun bir röportaj verdi. Ona göre Wilde, Jason'dan 2020'nin başında değil, Endişelenme Tatlım'ı çekmeye başladıktan birkaç hafta sonra ayrıldı. Olivia ayrıca kendisinin ve eski erkek arkadaşının arkadaş olarak kaldığını iddia etti; gerçekte Sudeikis tek başına çok içiyordu ve sürekli "bizi terk etti" diye tekrarlıyordu.

Olivia Wilde ve Jason Sudeikis
Jason Sudeikis ve Olivia Wilde'ın bir çocuğu var

“Sürekli ağladı. Ne diyeceğimi bilmiyordum. Sadece ağladı ve onu sevdiğini ve onu geri getireceğini söyledi. Kalbi kırılmıştı; onun için çok üzüldüm. Bana Styles'la olan ilişkisinin ayrıntılarını anlatmaya başladı ve ona tuzak kurduğunu ve ilk hamleyi yaptığını söyledi. Dadı, Palm Springs'teki yemeklerden birinde onu ( Harry - ed. ) öptü , diye paylaştı.

Ayrıca Olivia, koronavirüsün sette ortaya çıkmasıyla bunu haklı çıkararak evde görünmeyi bıraktı, ancak Wilde, Styles'la huzur içinde buluşmak için sadece bir otelde yaşamayı tercih etti. Sudeikis, sevgili kadınına ihanet ettiğini, Olivia ile sevgilisi arasındaki yazışmaları Apple Watch'ta okuduktan sonra tesadüfen öğrendi. Bundan sonra Jason, Styles'ın müziğinin evinde çalınmasını yasakladı, bu yüzden artık Karpuz Şekeri yok.  

Ama Sudeikis'in en çok üzüldüğü şey salata sosuydu. Dadı, Ted Losso yıldızının, Olivia'nın aile mutfağında "özel soslu salata" hazırladığını ve Harry ile akşam yemeğine çıktığını görünce öfkelendiğini açıkladı.

“Salatayı hazırladı, özel sosunu yaptı ve Harry ile akşam yemeği yemek için yola çıkmaya başladı. Sadece ailesi için hazırladığı özel bir salata sosu var ve bunu Harry'nin salatasını yapmak için kullandı," dedi Sudeikis dadıya.

Harry Stilleri
Harry Stilleri

Jason, Olivia'yı durdurmaya çalıştı ve... uzaklaşmaması için arabasının tekerleklerinin altına uzandı.

Olivia o zaman ona, "Senden korkuyorum Jason, senden korkuyorum" dedi.

“Madem benden korkuyorsun, neden çocuklarını bana bırakıp başka bir adama gidiyorsun?” - Sudeikis bunu yanıtladı.

Dadı ayrıca Olivia'nın Harry ile çıkmadan sadece bir ay önce Jason'a onu sevdiğini söyleyen mesajlar gönderdiğini de açıkladı. Önündeki havuzda çıplak yüzmeye ve onunla yatmaya devam etti. Sonunda Wilde yine de kendisinden 10 yaş küçük olan Harry Styles'ı seçti.

Olivia Wilde
Olivia Wilde

Wilde ile Sudeikis arasındaki skandal dadıyı da etkiledi. Jason, kadının Olivia ile iletişim kurduğunu öğrendiğinde kıdem tazminatı ödemeden onu hemen kovdu. Bu yüzden mi röportaj vermeye karar verdi?

Olivia ve Jason'ın cevabının gelmesi uzun sürmedi. Eski aşıklar, eski çalışanlarının ifşaatları hakkında zaten yorum yapmayı başardılar.

Yıldızlar, "Ebeveynler olarak, iki küçük çocuğumuzun eski dadısının bize karşı kamuoyu önünde yanlış ve uygunsuz suçlamalarda bulunmaya karar verdiğini öğrenmek bizi inanılmaz derecede üzdü" dedi.

Wilde, kendisini resmi yorumla sınırlamamaya karar verdi ve sosyal ağlarda, görünüşe göre "aynı" tarifin yayınlandığı Nora Ephron'un romanından bir alıntı yayınladı.

Kendini bir arabanın tekerlekleri altına attı, dadısını kovdu, içki alemine çıktı: Jason Sudeikis, sadakatsiz Olivia Wilde'a olan aşkından aklını kaybetti
Google görüntüleri

Öyleyse şunu yazın: 2 yemek kaşığı Dijon hardalı ile 2 yemek kaşığı şarap sirkesini karıştırın; çatalla çırpın; 6 yemek kaşığı zeytinyağını kalın ve kremsi bir kıvama gelinceye kadar yavaş yavaş dökün. Roka ile idealdir.

Daha fazla haber  Telegram kanalımızda.

Fotoğraf: sosyal ağlar, Legion-Media, Getty Images