Kanserle mücadele eden Vladimir Levkin'in 26 yaşındaki güzel kızı radyasyon terapisinden sonra kafasını tıraş etti.

Kanserle mücadele eden Vladimir Levkin'in 26 yaşındaki güzel kızı radyasyon terapisinden sonra kafasını tıraş etti

Vladimir Levkin'in ailesi için zor bir yıl oldu. Sadece birkaç ay önce şarkıcının kızına beyin tümörü teşhisi konuldu.

Vladimir Levkin ilk kez 20 yıldan fazla bir süre önce onkolojiyle uğraşmak zorunda kaldı. 1990'ların sonunda şarkıcı Na-Na grubundan ayrıldığında doktorlar ona kanser teşhisi koydu. 

Adam ameliyata alındı ​​ve sağlık durumu stabil hale geldi. Ancak 2010'ların ortalarında Levkin'e yeniden tümör teşhisi konuldu. 

Ve bu sefer Vladimir, hastalık zaten son aşamasında olmasına rağmen kanseri yendi.

Ne yazık ki tüm bunlardan sonra sanatçı korkunç hastalığı unutamadı. Aralık ayında, ilk evliliğinden olan 26 yaşındaki kızı Victoria'da da tümör oluştu...

Kız, keşfedilen astrositomun (bir tür beyin tümörü - yaklaşık ProPedia) çıkarılması için acilen ameliyat edildi. Geçtiğimiz aylarda Victoria, çeşitli yoğun tedavilerin yanı sıra radyasyon terapisine de maruz kaldı. 

Işınlamanın ardından Levkina'nın saçları çok acı çekti ve dökülmeye başladı. Bu yüzden kız kafasını tıraş etmeye karar verdi. 

Victoria, Instagram (Rusya'da yasaklanan aşırılık yanlısı bir örgüt) için çekilen bir videoda saçlardan kurtulma sürecini gösterdi. Yıldızın kızı, süreci "sıfırlama" olarak nitelendirdi ve saçlarından pişman olmadığını söyledi. 

“Saçlarım için endişelenmiyordum ve endişelenmiyorum. Bir önceki paylaşımın altına birçok kişi saçla birlikte negatif enerjinin gittiğini yazmıştı. Yani: radikal bir şekilde gitmesine izin verin! Başka koşullar altında böyle bir deneye pek karar vermezdim," diye yazdı Victoria, anında binlerce beğeni ve sıcak destekleyici yorumlar toplayan videonun altına.