“VIA Gra” eski solisti Tatyana Naynik, Margarita Terekhova'nın oğluna hamile.

“VIA Gra” eski solisti Tatyana Naynik, Margarita Terekhova'nın oğluna hamile

Son zamanlarda 37 yaşındaki şarkıcı ve yapımcı Tatyana Naynik'in ilk çocuğunu beklediği öğrenildi. Bebeği 33 yaşındaki sevgilisi Alexander Terekhov'a verecek. Bununla birlikte, Tatiana'nın hamileliği, kasılmalara ve panik ataklara neden olan ciddi bir anksiyete-depresif bozukluk olan ciddi bir hastalık nedeniyle karmaşık hale gelir.

Geçen gün şarkıcı Tatyana Naynik 37. yaş gününü kutladı. Ailesi ve arkadaşlarının yanı sıra Rus laik gazeteci Levan Todua da arkadaşını tebrik etti. Sadece doğum günü kızına değil, doğmamış çocuğuna da en iyisini diledi ve böylece VIA Gra grubunun eski solistinin hamileliğinin gizliliğini kaldırdı.

“Sevgili, sevgili ve tek kelimeyle harika bir insan, Tatyana Naynik! Doğum gününüzde size sağlık diliyorum! Güç, sabır ve yakında anne olacaksın! Gelecekteki bebeğinizin güçlü ve sağlıklı doğmasını diliyorum. Biz senin arkadaşınız, seni çok seviyoruz. Seni çok ama çok seviyorum,” diye yazdı Todua Instagram'da (yazarın yazımı ve noktalama işaretleri korunmuştur, - ProPedia'ya dikkat edin).

Çocuğun babası, 33 yaşındaki Alexander'ın ünlü aktris Margarita Terekhova'nın oğludur. Birkaç yıldır ciddi bir hastalıkla mücadelesinde Tatyana'ya destek veren odur . Naynik, kasılmalara, panik ataklara, damar spazmlarına ve baş ağrılarına neden olan şiddetli anksiyete-depresif bozukluktan muzdarip. Saldırı herhangi bir stresin sonucu olarak başlayabilir ve doktorların yardımı olmadan kendi kendine "geçmez".

Durumun karmaşıklığı, Tatyana'nın hastalığının tedavisinin çok zor olması ve şarkıcının hamilelik sırasında ilaç alamamasıdır. “'İlginç' durumumu geç öğrendim ve neden nüksetmeye başladığımı anlayamadım. Artık yolun yarısını geçtik bile... O kadar dayanmamız lazım, sonra düşünürüz. Her ne kadar doktorlar kötüleşmeyi öngörse de," dedi Tatyana Naynik StarHit dergisine verdiği röportajda .