Sanat aşkı ve 18 yaş büyük bir kadın: Bellucci'nin yeni seçtiği kişi hakkında bilinenler ve Cassel'i unutmasına yardım edecek mi?.

Sanat aşkı ve 18 yaş büyük bir kadın: Bellucci'nin yeni seçtiği kişi hakkında bilinenler ve Cassel'i unutmasına yardım edecek mi?

Ekranda Monica Bellucci ölümcül güzellikleri canlandırıyor, ancak hayatta uzun vadeli aşklara ve ciddi ilişkilere yöneliyor. Oyuncu, Vincent Cassel'den boşandıktan sonra kişisel hayatı hakkında konuşmadı ve sanki yeniden yanmaktan korkuyormuş gibi genel olarak yalnızlıktan yana bir seçim yaptı. Ancak son zamanlarda Monica'nın gözleri yeniden parlıyor. O mutlu.

Kült film Malena'da Monica Bellucci, erkeklerin idolleştirdiği, kadınların ise nefret ettiği çekici bir güzelliği canlandırdı. Pek çok kişinin, ölümcül Malena'nın oyuncunun gerçek özü olduğuna, hayatta karşı cins üzerindeki gücünün farkında olduğuna ve bunu diğer insanların duygularıyla oynayarak ustaca kullandığına eminiz.

Belki de bu doğrudur. Çok sayıda röportajda Bellucci, kendini tek bir kişiye adamanın ne kadar sıkıcı olduğundan bahsederek, fırtınalı bir kişisel hayata defalarca işaret etti.

Sanat aşkı ve 18 yaş büyük bir kadın: Bellucci'nin yeni seçtiği kişi hakkında bilinenler ve Cassel'i unutmasına yardım edecek mi?
Google görüntüleri

Ancak bunlar, muhteşem görünüm ve ekrandaki femme fatale tipiyle birlikte başarılı bir şekilde çalışan kelimeler ve görüntülerdir. Herhangi bir diva gibi, Monica'nın da çeşitli ünlü erkeklerle düzinelerce ilişkisi olduğu biliniyordu, ancak neredeyse tüm söylentiler doğrulanmadı. Ama diğer Bellucci hakkında çok şey biliyoruz; sadık ve sevgi dolu, kalbini iz bırakmadan veren kişi. Sonuçta, oyuncu yalnızca iki kez evlendi - dört yıl boyunca Claudio Carlos Basso'yla ve on dördü de Vincent Cassel'le.

İkincisi, Bellucci'nin toplam 18 yılını birlikte geçirdiği hayatındaki ana adamdır.

1996 yılında “Apartman” filminin setinde tanıştılar. İlk görüşte aşk değildi bu. Dahası, Cassel'in partnerinin hevesli bir oyuncu olduğunu öğrendiğinde çılgına döndüğünü ve ilk bakışta asıl avantajı muhteşem göğüsleri ve model görünümü olduğunu söylüyorlar. Ama yalnızca "ilk görüşte kimyanın" gerçek bir şeye yol açabileceğini kim söyledi? Çekimler sırasında Vincent genç oyuncuyla giderek daha fazla ilgilenmeye başladı. Daha sonra İtalyan, bir Fransız'ın reddini kabul etmeye alışkın olmayan, pes edene kadar üç yıl boyunca inatçı karakterini gösterdi. 1999'da düğünleri Monte Carlo'da gerçekleşti.

Google görüntüleri

Cassel ve Bellucci'nin evliliği bir roller-coaster gibiydi: Monica, gazetecilerle özgürlük aşkından bahsetmeye devam etti, Cassel'de kıskançlığa neden oldu ve söylentilere göre, kin dışında ilişkiler yaşıyordu. Ancak çocukların doğumu aşıkları birbirine yakınlaştırarak ilişkilerine yeni bir kıvılcım kattı. 2004'te oyuncular Başak bebeğinin ve 2010'da Leonie adında başka bir kızın ebeveynleri oldu.

Google görüntüleri

2013 yılında Bellucci ve Cassel'in resmi temsilcisi ayrılıklarını doğruladı. İtalyan oyuncu elbette boşanma konusunda endişeliydi, ancak kocasına her zaman güvenmediği gerçeğini saklamadı. Kasım 2018'de Paris Match dergisine verdiği röportajda Cassel'den ayrılmanın acı verici ama ona özgürlük veren gerekli bir karar olduğunu söyledi. Aynı sohbette ünlü, hayranlarını heyecanlandıran şu sözleri söyledi: “Birkaç aydır hayatımda bir adam var. Oyunculuk ortamıyla ilgisi yok ama aynı zamanda çok seyahat ediyor. Benzer bir yaşam tarzımız var, beni anlıyor. Ben çok mutluyum". Monica sevgilisi hakkında daha fazla tek kelime etmedi. Herkes, oyuncunun bu şanslı adamı halka tanıtmasını bekleyerek dondu.

Yeni bölüm

Birkaç ay süren avlanma, paparazzilerin uzun zamandır beklenen başarısıyla taçlandı. Geçtiğimiz Aralık ayında Bellucci'nin yeni erkek arkadaşıyla birlikte çekilmiş fotoğrafları nihayet ele geçirildi. 36 yaşındaki Fransız sanatçı Nicolas Lefebvre olduğu ortaya çıktı. Monica'nın şu anda 54 yaşında olduğunu, yani sevgilisinin kendisinden 18 yaş küçük olduğunu hatırlatalım.

Bu yılın mart ayında çift saklanmayı bıraktı. Birlikte ilk kez Chanel şovunda göründüler.

Tüvit ceketi ve siyah pantolonu, topuklu ayakkabıları ve açık renk saçlarıyla her zamanki gibi lüks. Çizgili bir takım elbise giymiş, kasten gevşek bir ceketi var, bakımsız bir sakalı ve dağınık görünen uzun saçları var. İtiraf edin, Monica Bellucci'nin yanında “Aquaman”ı görmeyi pek beklemiyordunuz… Ancak, iddiaya girmeyelim, artık bu kadar acımasız adamların pek çok Hollywood züppesinden daha fazla hayranı var. Bu yıl gezegendeki en seksi erkekler listesinin başında yer alan Jason Momoa'yı hatırlayın.

Google görüntüleri

Nicolas Lefebvre'in ne olduğu hakkında çok az şey biliniyor ancak bu gizem ona daha fazla çekicilik kazandırıyor. Sanatçı 22 Haziran 1982'de Paris'in banliyölerinde doğdu. Gençliğinden itibaren antikalara ilgi duydu, 18 yaşında Louvre Okulu'na girdi ve ardından süperstar dekoratör Axel Vervoordt gibi birçok sanat uzmanıyla çalıştı. Nicolas çok seyahat ediyor; her kıtayı birkaç kez ziyaret etti. 2008 yılında Lefebvre kendi galerisini açtı.

Sanatçı kişisel hayatından bahsetmiyor ancak geçtiğimiz günlerde The Socialite Family ile yaptığı röportajda 6 yaşındaki kızı Anahi hakkında konuştu. "Onunla aramızda çok güçlü bir bağ var. Kızımı her zaman sergilere, fuarlara ve antika avcılığına götürürüm. Atölyeye gelmeyi çok seviyor, her zaman fikrini soruyorum. Anahi evimizi dekore etmeme yardım ediyor” dedi Nicolas.

Google görüntüleri

Basında çıkan haberlere göre Lefevre, Monica Bellucci ile geçen yaz Cote d'Azur'da buluştu. İtalyan oyuncu modern sanatı seviyor ve bu temelde aşıklar hızla yakınlaştı.

Yıldızlar hakkında yıldızlar

Monica Bellucci sevgililerini kamuoyuna pek sık tanıtmadığı için çekici sanatçıyla her şeyin ciddi olduğundan eminiz. Peki yıldızlar bizimle aynı fikirde olacak mı? Fikrini almak için medyum Marianna Abravitova'ya başvurduk.

Google görüntüleri

“Bu çiftin bir düğünü var ve birlikte uzun bir yaşamları var. Bellucci ve Lefevre'nin ciddi duyguları var, birbirlerine çok dikkatli ve sıcak davranıyorlar. Elbette çift birçok dedikoduya katlanmak zorunda kalacak. Sanatçı onun parasına ihtiyaç duymakla, onun pahasına kendini tanıtmakla, kâr peşinde koşmakla suçlanacak," diye belirtti medyum.

Abravitova, Lefebvre'nin kişisel çıkar peşinde olmadığını vurguluyor.

“Duyguları kesinlikle samimi. Çiftte karşılıklılık var, duyguları gerçek ve temel. Harika bir aileye sahip olacaklar, birlikte yaşayacaklar ve sadık kalacaklar. Uzun bir aile hayatı görüyorum. Çocuklardan söz edilmiyor ama belki de aşıklar birkaç evcil hayvana sahip olmak isteyeceklerdir" diye ekledi Abravitova.

Medyum Bellucci'nin artık kendisi için yaşamak istediğine inanıyor. “Hayatı boyunca çalışarak yaşadı, bu yüzden artık kendine daha fazla zaman ayırmak istiyor. Evren ona erkeğini gönderdi. Sadece birbirleri için yaratıldıklarını söyleyebiliriz. Yanında gerçek bir erkeğin olduğu hissini kaybetmeden onunla ilgilenirken kendini rahat hissediyor. Çiftin doğru kurgulanmış bir ilişki modeli vardır, dolayısıyla birlikte yaşamak mümkün olduğu kadar basit olacaktır. Nicolas daha güçlü olsaydı Monica buna tahammül etmezdi: tüm kadınlığına rağmen oldukça güçlü bir insan, bir çıkar çatışması ortaya çıkabilir. Güçlü bir kadının güçlü bir erkeğe değil, desteğe ihtiyacı vardır. Bu çiftin harika, mutlu ve uyumlu bir hayatı olacağına eminim,” diye sözlerini tamamladı Marianne.

Monica Bellucci ile yeni sevgilisi arasındaki ilişkiye inanıyor musunuz?