“Bekar” artık aynı değil: Yegor Creed kafasını kazıdı.

“Bekar” artık aynı değil: Yegor Creed kafasını kazıdı

Geçen gün 23 yaşındaki Yegor Creed imajını kökten değiştirmeye karar verdi. En romantik dizinin ana karakteri saçlarını kaybetti. Şarkıcının son fotoğrafını gören öfkeli aboneleri, ona karşı bir öfke dalgasına neden oldu. 

22 Mart'ta Yegor Creed, mikroblogunda saçının kesilmiş tellerini parmaklarıyla gezdirdiği, derin bir iç çekerek şunları söylediği bir video yayınladı: “Seni sevdim, sana baktım, seni dölledim ve sen beni terk ettin... Hayat adil değil." Hayranlar, idollerinin lüks saçlara bu kadar kolay veda edebileceğine hemen inanmadılar.

Ancak birkaç saat sonra şarkıcı, sıfıra kadar tıraş olduğu bir selfie yayınlayarak abonelerinin son umutlarını da boşa çıkardı. Fotoğrafın altında Egor, takipçilerine yeni imajını beğenip beğenmediklerini sordu. 

“Saçını senden daha çok sevdim”, “Kendine acil bir peruk al”, “Madem sevdin, neden yok ettin?”, “Fiyasko kardeşim!”, “O, çetin ceviz değildi. çatlak” - öfkeli hayranlar yazdı (bundan sonra yazarların imla ve noktalama işaretleri korunacaktır).

Bazı aboneler bu kadar çılgınca bir davranışa neyin sebep olabileceğini merak etmeye başladı. "İddiayı mı kaybettin?", "Askere mi çağrılıyorsun?", "Korkuyor musun?" - şarkıcıya sordular. Birçoğu hala bunun bir şaka olduğundan emin ve fotoğrafta Creed perukla poz veriyor. Sanatçının hayranları, "Bu onun saçı değil, daha hafif" diye tartışıyor. Bu arada yarışmamızın kazananları Yegor Creed'in saç stilini görebilecek ve şarkılarıyla dans edebilecek .