41 yaşındaki Tyra Banks hamile kalmaya çalıştığını ancak başarısız olduğunu itiraf etti.

41 yaşındaki Tyra Banks hamile kalmaya çalıştığını ancak başarısız olduğunu itiraf etti

TV sunucusu ve iş kadını Tyra Banks, Amerikan dergisi People'a açık bir röportaj verdi ve anne olmayı hayal ettiğini ancak henüz hamile kalamadığını itiraf etti. Tyra zaten birçok tüp bebek prosedüründen geçti, ancak sonuç alınamadı.

Geçmişte Tyra Banks, gazetecilerin anne olup olmayacağına ilişkin sorularına gizemli bir şekilde gülümsemişti. Son zamanlarda TV sunucusu ve eski süpermodel "zaman kaybettiğini" ve bundan gerçekten pişman olduğunu itiraf etti.

Tyra'ya göre Hollywood'un başarı yarışında kısa sürede hamile kalacağını düşünerek proje üstüne proje başlattı . Ancak güzel nihayet zamanı ve doğru adamı bulduğunda zorluklar ortaya çıktı.

Banks, American People dergisine verdiği röportajda, " Özellikle 40. yaş günüme yakın bir zamanda çocuk sahibi olmanın düşündüğüm kadar kolay olmadığı ortaya çıktı " dedi. — Tüp bebek tedavisini zaten denedim ama şu ana kadar başarılı olamadım. Taşıyıcı annelik hizmetinden yararlanmayı düşünüyorum ama aslında çok üzgünüm. Bir bebeği ve birden fazlasını kendim taşımak istiyorum.

America's Next Top Model'in daimi sunucusu Tyra Banks, iki yıldır iş adamı Erik Asla ile çıkıyor ancak henüz evlilik konuşulmuyor. Ancak Tyra'ya göre Eric, çocuk sahibi olma arzusunda onu destekliyor ve Tyra onu şefkatli ve nazik bir baba olarak görüyor.

Asla ile tanışmadan önce Banks'in manken Rob Evans, basketbolcu Chris Webber, aktör Will Smith ve şarkıcı Seal ile ilişkisi vardı. Ancak Tyra hiç evlenmedi ya da nişanlanmadı; belki de ünlü oyuncu Erik Asla ile sonunda bir aile kuracak ve anne olabilecektir.

Umarız Tyra Banks için her şey yolunda gider!