“Ona dikkat edin”: Marat Başarov eski karısı hakkında övünmeyen bir şekilde konuştu ve onun halkına hakaret ettiğini söyledi.

“Ona dikkat edin”: Marat Başarov eski karısı hakkında övünmeyen bir şekilde konuştu ve onun halkına hakaret ettiğini söyledi

Marat Başarov sıradışı maskaralıklarıyla seyirciyi şaşırtmaya devam ediyor. Bu nedenle aktör yakın zamanda karısını, duygularını aşağılamakla suçladığı çok tuhaf paylaşımlar yayınladı. 

Marat Başarov genellikle sosyal ağları pek yönetmiyor. Ancak 23 Nisan'da 45 yaşındaki adam, pek yeterli sayılamayacak bir dizi gönderi yayınladı. 

Sabahın erken saatlerinde aktör, eski karısı Elizaveta Shevyrkova'nın neredeyse ağlayarak adamın küçük oğlunu elinden almaya çalıştığı bir video yayınladı . 

Videoda Elizabeth eski kocasını sarhoş olmakla suçluyor. Marat ise kadının kendisine karşı elini kaldırdığını, aynı zamanda çocuğu da skandalın içine sürüklemeye çalıştığını söylüyor. 

Marat Başarov
Google görüntüleri

Birkaç saat sonra Başarov tekrar karısına açıkça seslendi. Sanatçı, eşinin sarhoşlukla ilgili sözleriyle sadece kendisine değil, tüm Müslüman halkına hakaret ettiğini, sonuçta artık Ramazan'ı kutladıklarını söyledi. 

“Bu adama dikkat edin! Bu kız dün ruhuma ve eski evine hakaret etti, bana ayyaş dedi ve tüm Müslümanları rahatsız etti! Her yıl mübarek ayda birçok kardeşimiz gibi ben de oruç tutuyorum ve oruç tutuyorum” diye yazan Marat, artık içki içmediğini açıkladı. 

Ancak internet kullanıcıları Başarov'un en azından bu yazıyı yazdığı sırada gerçekten ayık olduğundan şüphe ediyordu. 

"Marat, Müslümanlar hakkında hiçbir şey söylemedi, sadece senin hakkında", "Ne dehşet, yeterli bir durumda kesinlikle böyle saçmalık yazamazsın!" - takipçiler şikayet ediyor. 

Ancak oyuncu bununla da yetinmedi. Bir sonraki paylaşımında bir televizyon kanalına, bazı nedenlerden dolayı "o" demeye başladığı eski eşiyle ilişkisindeki tüm zorlukları anlatacağı bir röportaj vermeye hazırlandığını belirtti. 

“Gelmedi bile (çekime - ProPedia). Ev bir komşu tarafından kiralanmış ve şimdiden para istiyor. Doyumsuz... Babam üç daire satın aldı, onları büyük bir daire halinde birleştirdi, onları yeniledi, mobilya ve beyaz eşya ile donattı, iki yer altı otoparkı bağışladı, her ay konut ve toplumsal hizmetler ödedi ve bunun için bir hediye seneti yazdı. ! Ve beni sarhoş olmakla suçladı,” diye bitirdi Başarov.