“Gruba tesadüfen girdi”: Valery Meladze, Albina Dzhanabaeva ile evliliğin ölümcül olduğunu söyledi.

“Gruba tesadüfen girdi”: Valery Meladze, Albina Dzhanabaeva ile evliliğin ölümcül olduğunu söyledi

Valery Meladze ve Albina Dzhanabaeva uzun yıllardır birlikteler. Ama yine de adam, kaderin kendisini şarkıcıyla ve kardeşini başka bir Via Gra solistiyle nasıl bir araya getirdiğine hâlâ hayret ediyor.

2000'li yılların ortalarında yapımcılar Via Gra grubunun kompozisyonunu güncelleyerek Anna Sedokova, Albina Dzhanabaeva ve Vera Brezhneva'yı kız grubuna davet etti.

Kısa süre sonra Meladze kardeşlerin grup üyelerine kayıtsız olmadıklarına dair söylentiler yayılmaya başladı: Konstantin Vera ile, Valery ise Albina ile ilişkiye başladı.

Via Gra'daki kızlarla olan bağlantıları ne kadar tanınmış akrabalar tarafından gizlense de, zamanla bu ilişkiler doğrulandı. Aynı dönemde Valery ve Konstantin seçtikleriyle muhteşem düğünler yaptılar.

Valery Meladze, Albina Dzhanabaeva ile evlendi

“Gruba tesadüfen girdi”: Valery Meladze, Albina Dzhanabaeva ile evliliğin ölümcül olduğunu söyledi
Google görüntüleri

Geçen gün 55. yaş gününün arifesinde şarkıcı, MK portalına yaratıcı planlarından ve aile hayatından bahsettiği uzun bir röportaj verdi.

Bir gazeteciyle yaptığı konuşmada Valery, Albina ile evliliğini "ölümcül" olarak nitelendirdi. Kardeşinin Vera Brezhneva ile olan ilişkisi hakkında da aynı şekilde konuştu.

Sanatçı, kız grubunun "altın kadrosundan" güzelliklerin Konstantin'le kaderlerinde nasıl birdenbire ortaya çıktığına hala şaşırıyor.

“Hem Albina hem de Vera görünüşte tesadüfen gruba dahil oldular, ancak her iki durumda da bu oldukça ciddi bir devama yol açtı. Ben genellikle bu tür şeyleri olaydan sonra analiz ederim: Elbette kimse önceden bir şey planlamadı” dedi adam.

Meladze ayrıca, sanatçının resmi evliliğinin arka planında gelişmesine rağmen, Dzhanabaeva ile ilişkisinin "havuza dalmak" olmadığını da açıkladı.

Adam, "Genel olarak eylemlerimi düşünüyorum ama yine de istediğimi, ruhumun istediğini yapıyorum" diye bitirdi.

Nasıl yaşanır - kendi kendine izolasyonda acı çekmemek ve sonrasında ne olacak - ProPedia forumunu okuyun

Fotoğraf: @meladzemusic, @albinadzhanabaeva, @ververa/Instagram (Rusya'da yasaklanan aşırıcı örgüt), Andrey Kalmykov/ProPedia, Persona Stars, PhotoXPress.ru