Dizüstü bilgisayarın ne kadar zamanı kaldı? BatteryBar gösterecek.

Dizüstü bilgisayarın ne kadar zamanı kaldı? BatteryBar gösterecek

Dizüstü bilgisayarı olanlar bu yardımcı programla ilgilenebilir. Dizüstü bilgisayarın pil gücüyle ne kadar dayanacağını gösterir. Üstelik yalnızca tahmini çalışma süresini değil, aynı zamanda aşınma ve yıpranmayı da gösterecek, bu da kullanıcıların zamanla yeni bir pil için para biriktirmeye başlayacağı anlamına geliyor. Önceden uyarılmış, önceden silahlandırılmıştır.

tiaurus-0124

Program, görev çubuğuna yerleşik bir araç çubuğu olarak tasarlanmıştır. Kurulumdan sonra bağlamanız yeterlidir.

tiaurus-0121

Rusça dili zaten mevcut olduğundan tek yapmanız gereken farenizi görev çubuğunda görünen sensöre taşımaktır. Dizüstü bilgisayar ağ üzerinden çalışıyorsa, sensör evet, ağ üzerinden çalıştığımızı gösterecektir, ancak yine de pil parametrelerini gösterecektir.

tiaurus-0122

Programın işlevsellik açısından sürümü paraya bağlıdır - biraz öderseniz, yalnızca bakmakla kalmayıp aynı zamanda görünümü ve ek göstergeleri de özelleştirebileceğiniz daha gelişmiş bir program elde edersiniz,

tiaurus-0125

ve ayrıca kalan çalışma süreniz hakkında zamanında uyarı mesajları alın.

tiaurus-0126

Çok güzel bir şey ama bir o kadar da işe yaramaz. Onu defalarca çevirdim ve çıkardım; bana hiçbir faydası yoktu, çiftlikte hiçbir faydası yoktu. İhtiyacınız olup olmadığını kendiniz görün: https://www.osirisdevelopment.com .