Astrolojide Cennet Burcunuz Ne Anlama Geliyor?.

Astrolojide Cennet Burcunuz Ne Anlama Geliyor?

Cennetin Ortası burçlarına ve kariyerinizi nasıl etkilediklerine derinlemesine bir bakış

Astrolojide Güneş, Ay ve Yükselen burçları duymuşsunuzdur, ancak özellikle profesyonel yaşamınızı yöneten bir burç yerleşimi olduğunu biliyor muydunuz? 10. Evinizin zirvesinde yer alan Cennetin Ortası burcunuz, kariyer hedeflerinizi, kamuoyundaki imajınızı, otorite duygunuzu ve hatta size en uygun iş türünü bile kapsar! Cennetin Ortası burcunuzun sizin hakkınızda ne söylediğini merak ediyorsanız okumaya devam edin. Bu makalede astrolojide Cennet Ortası işaretlerini, sizinkini nasıl bulacağınızı ve her farklı Cennet Ortası burcunun ardındaki derin anlamı ele alacağız.

Astrolojide Cennetin Ortası: Hızlı Genel Bakış

Cennet Noktanız (veya “Orta Coeli”) doğum haritanızdaki en yüksek noktayı, 10. Evinizin zirvesini temsil eder. Kariyer arzularınızı, uzun vadeli hedeflerinizi, tutkularınızı ve kamusal kişiliğinizin nasıl olmasını istediğinizin yanı sıra başkalarının sizi nasıl gördüğünü yansıtır. Ayrıca tercih ettiğiniz iş türünü de belirler.

Adımlar

Astrolojide Cennetin Ortası burcu nedir?

1. Midheaven'ınız kariyeriniz, hedefleriniz ve kamusal imajınızla konuşur.
    Google görselleri Midheaven'ınız kariyerinize, hedeflerinize ve kamuoyundaki imajınıza hitap eder.
    Midheaven'ınız kariyeriniz, hedefleriniz ve kamusal imajınızla konuşur. Orta Coeli veya MC olarak da adlandırılan gök ortası burcunuz, doğum haritanızda en yüksek noktada, 10. Evinizin zirvesinde yer alır. Başarılarınızı, kariyer hedeflerinizi, otorite duygunuzu ve geride bırakmayı hedeflediğiniz mirası tanımlar. Dünyanın geri kalanının sizi ve otorite figürleriyle ilişkilerinizi nasıl gördüğünü belirler.
    • Cennetin Ortası burcunuz aynı zamanda tercih ettiğiniz iş türlerini ve size en çok hitap edebilecek kariyer yollarını da tahmin edebilir.
    • Bunun nedeni, doğum haritanızın 10. Evinin aynı zamanda hırsınızı, itibarınızı ve kariyer hedeflerinizi temsil etmesi ve MC'nizle bağlantılı olmasıdır.
    • Çoğu zaman, Cennetin Ortası burcunuz aynı zamanda Yükselen burcunuzdan itibaren 10. burçtur; ancak durum her zaman böyle değildir.

Cennetin Ortası Burcunuzu Nasıl Bulabilirsiniz?

1. Midheaven'ınızı bulmak için doğumunuzun saatini, tarihini ve yerini kullanın.
    Google görselleri Cennetin Ortasını bulmak için doğumunuzun saatini, tarihini ve yerini kullanın.
    Midheaven'ınızı bulmak için doğumunuzun saatini, tarihini ve yerini kullanın. Doğru bir okuma elde etmek için bilgilerinizin tam olduğundan emin olun! Oradan, bilgileri Astrolibrary veya Cafeastrology'dekiler gibi Cennetin Ortası burcu hesaplayıcısına girmeniz yeterlidir.
    • MC'nizi manuel olarak bulmayı tercih ederseniz, her zaman doğum haritanıza bakabilir ve doğum haritası hesaplayıcısını kullanarak haritanın en yüksek noktasındaki burcu kendiniz belirleyebilirsiniz.
    • MC'nizi kendiniz bulmaya karar verirseniz, doğru bir doğum haritası hesaplamak için yine de doğumunuzun saatine, tarihine ve konumuna ihtiyacınız olacağını unutmayın!

Her Cennet İşaretinin Anlamı

1. Adım 1 Koç Tepe Noktası
    Google görseller Adım 1 Koç Cennetin Ortası
    Koç Midheaven Konu kariyerinize gelince, cesur, ileri görüşlü ve son derece rekabetçisiniz. Siz doğal bir lidersiniz; sorumluluğu üstlenmekten ve proaktif olmaktan kesinlikle korkmayan birisiniz. Ani kararlar verebilir ve tam bir güven havasıyla zorluklarla yüzleşebilirsiniz; bu da muhtemelen cesaret konusunda bir üne sahip olduğunuz anlamına gelir. Sonuçta Koç, iddialı ve dürtüsel Mars tarafından yönetilen bir ateş burcudur; bu yüzden gitmeyi, gitmeyi, gitmeyi seviyorsunuz!
    • Olası Koç MC kariyerleri: Girişimci, avukat, sporcu, aktör, sağlık görevlisi, Acil Servis doktoru
  2. Adım 2 Boğa Cennet Ortası
    Google görseller Adım 2 Boğa Cennetin Ortası
    Boğa Cennet Ortası Sen "Yavaş ve istikrarlı olan yarışı kazanır" tanımısın. Boğa MC'si ile istikrarlı başarının tadını çıkarırsınız çünkü çalışkan ve güvenilirsiniz. Ayrıca işleri kolay yoldan değil, doğru şekilde yapmaya azimlisiniz ve kararlısınız. Boğa, güzellik gezegeni Venüs tarafından yönetilen bir dünya burcudur, bu nedenle aynı zamanda karizmatik bir imaja sahipsiniz ve yaratıcı alanlara yöneliyorsunuz.
    • Olası Boğa MC kariyerleri: Müzisyen, tasarımcı, bankacı, mali planlamacı, orman korucusu, çiçekçi, mimar
  3. Adım 3 İkizler Cennet Ortası
    Google görselleri 3. Adım İkizler Cennet Ortası
    İkizler Cennet Ortası Merkür (zeka ve iletişim gezegeni) İkizler burcunu yönetir, bu nedenle İkizler MC'si kariyeriniz ne olursa olsun birinci sınıf iletişim becerilerine ve çok yönlü becerilere hitap eder. Zeka ve yaratıcılık gerektiren heyecan verici, hızlı tempolu işlerde başarılı oluyorsunuz, ancak aynı zamanda sosyal olma şansını da değerlendiriyorsunuz! Muhtemelen çok yetenekli olduğunuz veya işyerinde birden fazla rolü yerine getirdiğiniz için bir üne sahipsiniz.
    • Olası Gemini MC kariyerleri: Politikacı, yayıncı, komedyen, pazarlamacı, öğretmen, satış elemanı, gazeteci
  4. Adım 4 Yengeç Tepe Noktası
    Google görseller Adım 4 Yengeç Tepe Noktası
    Yengeç Tepe Noktası Ay tarafından yönetilen Yengeç, duygusal açıdan zeki ve besleyici olduğu bilinen bir su burcudur; bu nedenle, bir Yengeç MC'si ile muhtemelen diğer insanları desteklemenize veya onlarla ilgilenmenize izin veren kariyerlere ilgi duyarsınız. Hedefleriniz zamanla değişse de (Ay gibi) muhtemelen kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olan empatiniz ve keskin sezgileriniz konusunda bir üne sahipsiniz.
    • Olası Kanser MC kariyerleri: Hemşire, danışman, profesyonel bakıcı, terapist, sosyal hizmet uzmanı, öğretmen, şef
  5. Adım 5 Aslan Tepe Noktası
    Google görselleri Adım 5 Leo Midheaven
    Leo Midheaven Güneş tarafından yönetilen cesur bir ateş burcu olan Aslan, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi amaçlamaktadır; dolayısıyla bir Leo MC ile kalabalığın arasından sıyrılırsınız çünkü tutkularınızı korkusuzca takip edersiniz. İlgi çekici ve popüler biri olarak tanınıyorsunuz ve sizin için önemli olan konularda riske girdiğinizde elinizden gelenin en iyisini yapma eğilimindesiniz. Gösteri sanatlarına veya diğer etkili işlere çekilebilirsiniz.
    • Olası Leo MC kariyerleri: Aktör, sanatçı, pazarlamacı, politikacı, sözcü, CEO, motivasyon konuşmacısı
  6. Adım 6 Başak Cennet Ortası
    Google görseller Adım 6 Başak Cennetin Ortası
    Başak Midheaven Merkür tarafından yönetilen bir toprak burcu olan Başak, zekası ve detaylara verdiği önemle tanınır. Bir Başak MC ile mükemmellik (veya ona en yakın şey) için çabalarsınız ve etkileyici çalışma ahlakınız için çok fazla hayranlık çekersiniz. Düzenli ve analitik olmanızı gerektiren bir iş tam size göre, ancak aynı zamanda insani bir yönünüz var ve başkalarına hizmet etmekten hoşlanıyorsunuz.
    • Olası Başak MC kariyerleri: Araştırmacı, öğretmen, yazar, kütüphaneci, BT uzmanı, doktor, muhasebeci
  7. Adım 7 Terazi Cennetin Ortası
    Google görseller Adım 7 Terazi Cennetin Ortası
    Terazi Cennet Noktası Eğer Cennet Noktanız Venüs tarafından yönetilen bir hava burcu olan Terazi'deyse, diplomatik olmayı, dünyaya denge getirmeyi ve güzel olan her şeyi seviyorsunuz. Adaletiniz ve adaleti arama yeteneğinizle tanınıyorsunuz, bu aynı zamanda müzakere ve işbirliği yapma konusunda da harika olduğunuz anlamına geliyor. Bir konunun her iki tarafında da gezinmeyi gerektiren bir kariyere ya da sanat alanında bir kariyere yönelebilirsiniz.
    • Olası Libra MC kariyerleri: Diplomat, arabulucu, fotoğrafçı, düğün planlayıcısı, politikacı, moda tasarımcısı, avukat, danışman
  8. Adım 8 Akrep Cennet Ortası
    Google görseller Adım 8 Akrep Cennet Noktası
    Akrep Midheaven Akrep Midheaven burcunuz varsa, güce ilgi duyuyorsunuz, ama aynı zamanda sırları açığa çıkarmayı ve bilinmeyeni keşfetmeyi de seviyorsunuz. Akrep, dönüştürücü gezegen Plüton tarafından yönetilen bir su burcudur, bu nedenle kariyerinize büyük bir yoğunlukla yaklaşırsınız ve keskin araştırma becerilerinizi test etmenize olanak tanıyan işleri tercih edersiniz ve hırsınız sizi başarıya ulaşmaya iter.
    • Olası Akrep MC kariyerleri: Psikolog, araştırmacı, özel dedektif, bilim adamı, politikacı, seks terapisti, suç profili uzmanı
  9. Adım 9 Yay Cennet Ortası
    Google görselleri Adım 9 Yay Cennet Ortası
    Yay Cennet Ortası Genişleme gezegeni Jüpiter'in yönettiği bir ateş burcu olan Yay, meraklı ve maceracıdır. Yay burcu bir MC ile sizi konfor alanınızın dışına sürükleyen, yeni ufuklar keşfetme ve entelektüel olarak gelişme özgürlüğü veren kariyerleri tercih edersiniz. Yaratıcı düşünceniz ve moraliniz, mizahınız ve iyimserliğiniz ile insanlara ilham verme yeteneğinizle tanınıyorsunuz!
    • Olası Yay MC kariyerleri: Seyahat gazetecisi, fotoğrafçı, komedyen, profesör, manevi danışman, pilot, turne müzisyeni
  10. Adım 10 Oğlak Burcu Cennet Ortası
    Google görseller Adım 10 Oğlak Başucu
    Oğlak Burcu Cennet Ortası Oğlak, kuralların ve yapının gezegeni Satürn tarafından yönetilen bir dünya burcudur. Cap MC ile kusursuz bir iş ahlakına ve tonlarca hırsa sahip olursunuz. Hedeflerinize ulaşmak yıllar süren çalışma ve kararlılık gerektirse bile, seçtiğiniz alanda üst sıralarda yükselme olanağına sahipsiniz. Muhtemelen akranlarınız arasında sorumluluk ve otorite konusunda bir itibarınız var!
    • Oğlak burcundaki olası MC kariyerleri: CEO, yönetici, girişimci, doktor, mali müşavir, yatırımcı, politikacı
  11. Adım 11 Kova Burcu Cennet Ortası
    Google görseller Adım 11 Kova Cennetin Ortası
    Kova Gök Ortası Yaratıcı Uranüs tarafından yönetilen bir hava burcu olan Kova burcunun amacı, dünyayı alışılmadık yollarla daha iyi bir yer haline getirmektir. Kova burcundaki bir MC ile ileri görüşlü, eksantrik ve özverili bir insancılsınız. “Normal” olmak ya da başka birinin izinden gitmek istemezsiniz; kariyer yolunuzu çizmek ve kendi yenilikçi tarzınızda iz bırakmak istiyorsunuz!
    • Kova burcundaki olası MC kariyerleri: Mühendis, yazılım geliştiricisi, aktivist, politikacı, kar amacı gütmeyen yönetici veya kurucu, yazar
  12. Adım 12 Balık Cennetin Ortası
    Google görseller Adım 12 Balık Cennetin Ortası
    Balık Midheaven Eğer bir Balık MC'niz varsa, yaratıcı ve ruhsal olan her şeyden etkileniyorsunuz ve durağan gelen kariyerlerden hoşlanmıyorsunuz; Çeşitliliği, insanlarla ilgilenmeyi ve neredeyse psişik sezgilerinize dayanarak vites değiştirebilmeyi seviyorsunuz. Balık, rüya gibi Neptün tarafından yönetilen bir su burcudur, bu nedenle idealist olabilirsiniz ve muhtemelen empati, hayal gücü ve kapsayıcılık konusunda bir üne sahip olabilirsiniz!
    • Olası Balık MC kariyerleri: Sosyal hizmet uzmanı, sanatçı, yazar, ilahiyatçı, astrolog, aktör, bütünsel şifacı, psikolog