Fiziksel Olarak Çekici Bir Kadın Nasıl Olunur?.

Fiziksel Olarak Çekici Bir Kadın Nasıl Olunur?

Daha fazla erkeğin dikkatini mi çekmek istiyorsunuz? Başka yerde arama. Bir kadını fiziksel olarak çekici kılan şeyin ne olduğunu bulmak için pek çok araştırma yapıldı. Görünüşe göre çekiciliğin bazı denenmiş ve gerçek belirteçleri var ve bunların çoğu evrensel. Her zaman en iyi şekilde göründüğünüzden emin olmak için küçük değişiklikler yaparak bu özellikleri benimseyebilirsiniz.

Adımlar

Yöntem 1

Doğal Güzelliğinize Katkı

1. Adım 1 Kırmızı giyin.
    Google görseller 1. Adım Kırmızı giyin.
    Kırmızı giyin. Belki de kırmızı rengini “şehvet” ve “tutku” gibi şeylerle ilişkilendirmemizin bir nedeni vardır. Birçok araştırma, erkeklerin kırmızı renk giyen kadınlara daha çok ilgi duyduğunu ortaya koydu. Kırmızının ilk buluşmada giymek için iyi bir renk olduğunu söylemek oldukça güvenli.
  2. Adım 2 Şeklinizi vurgulayan kıyafetler giyin.
    Google görseller 2. Adım Şeklinizi vurgulayan kıyafetler giyin.
    Şeklinizi vurgulayan kıyafetler giyin. Vücudunuzun şekli ne olursa olsun, vücudunuza yakışan kıyafetler giyin. Bu sadece özgüvenle yürümenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda kadınsı hatlarınızı sergileme fırsatı da verecektir. Üzerinize tam oturan ancak çok dar olmayan kıyafetler giyin. Çok büyük kıyafetlerden kaçının.
  3. Adım 3 Makyaj yapın.
    Google görseller 3. Adım Makyaj yapın.
    Makyaj yapmak. Araştırmalar erkeklerin makyaj yapan kadınlara yaklaşma olasılığının daha yüksek olduğunu göstermiştir.
    • Makyaj çekici görünmenize yardımcı olur çünkü güzellik için belirli belirteçleri geliştirir. Yüksek elmacık kemikleri, büyük gözler, pürüzsüz cilt ve küçük burun, makyajla vurgulayabileceğiniz özelliklerdir.
    • Kırmızı ruj sür. Her zaman giymek istemiyorsanız, dışarı çıkarken giyinirken giyin.
    • Odaklanmayı gözlerinize odaklayın. Doğal göz renginize ve şeklinize uygun göz kalemi, far ve maskara kullanın.
    • Makyajınızın mümkün olduğunca doğal görünmesini sağlayın. Çoğu insan, aşırı makyaj yapan birine "doğal" bir görünüm tercih eder. Çok fazla çaba harcamış gibi görünmemelisiniz.
  4. Adım 4 Güzel kok.
    Google görselleri 4. Adım Güzel kokuyor.
    Güzel kokuyor. Birisinin özellikle hoş bulduğu bir parfüm veya kolonyayla dikkatini çekerseniz, iyi bir başlangıç ​​​​yapmışsınız demektir. Koku duyusu güçlü bir çekim aracıdır.
  5. Adım 5 Saçınızı uzatın.
    Google görseller 5. Adım Saçınızı uzatın.
    Saçını uzat. Uzun kilitlerle spor yapmaktan kurtulabiliyorsanız, bunu yapın. Araştırmalar, kadınsı cinsiyetin bir işareti olduğu için uzun saçın genellikle kısa saça tercih edildiğini göstermiştir. Bazı kadınlar kısa saçı gerçekten çok iyi çekebilirler, ancak uzun saç, çekiciliğin bir göstergesi olarak daha popüler olma eğilimindedir.
  6. Adım 6 Sık sık gülümseyin.
    Google görselleri 6. Adım Sık sık gülümseyin.
    Sık sık gülümseyin. Zaten çok gülmüyorsanız, daha çok gülümsemeyi alışkanlık haline getirin. Sağlıklı beyaz dişlerinizi sergileyin ve dünyaya ne kadar mutlu olduğunuzu gösterin.
Yöntem 2

Çekici Bir Tavra Sahip Olmak

1. Adım 1 Kendinize güvenin.
    Google görselleri 1. Adım Kendinize güvenin.
    Kendine güvenmek. Siz kendinizi olumlu görmüyorsanız, başkalarının sizi olumlu görmesini nasıl beklersiniz? Benlik saygısına sahip olmak güvenle başlar. Kendi teninizde rahat olmak çekici çünkü kim olduğunuzu biliyorsunuz. Hayatta ilerlemek için başkalarını küçük düşürmenize veya onlarla rekabet etmenize gerek yok. İnsanlar bu kaliteyi çekici buluyor.
    • Kim olduğunuzu keşfedin. Bunu kontrol altına aldığınızda, ona tutunun ve dünyaya duyurmaktan korkmayın. Kendi benlik duygunuzu sıkı bir şekilde kavramak, konu sizi çekici kılmak olduğunda uzun bir yol kat edecektir.
    • Olumlu onaylamaları uygulayın. Çalışırlar. Kendinizle ilgili sevdiğiniz şeyleri listeleyin ve arada bir tekrar ziyaret edin.
    • Övünmemeye ve kibir alanına düşmemeye dikkat edin. Çok az insan kibri çekici bulur.
    • Kendinize güvenmek için mutlaka hayatınızdaki tutkuları bulmanız gerekmez. Bunu yapana kadar taklit edebilirsin!
    • Okuyucu Anketi: 274 wikiHow okuyucusuna kendilerini bir kadına çeken niteliklerin neler olduğunu sorduk ve yalnızca %10'u tutkuyu en karşı konulamaz özellik olarak adlandırdı . [Ankete Katılın] Tutkulu olmanın kesinlikle yanlış bir tarafı olmasa da, güven ve nezaket kendi başlarına uzun bir yol kat edebilir!
  2. Adım 2 Mutlu olun.
    Google görseller Adım 2 Mutlu olun.
    Mutlu ol. Mutlu insanların daha çekici olduğunu (ve çekici insanların daha mutlu) olduğunu gösteren pek çok araştırma var.
    • Minnettarlık ve bağışlama pratiği yapın. Bu iki şey mutluluğunuzu artıracaktır.
    • Hayatınızdaki ilişkilere odaklanın. İlişkilerin mutluluğun en önemli etkenlerinden biri olduğu görülmüştür. Güvenilir arkadaşlarınız ve ailenizle zaman geçirin.
    • Pozitif düşün. Olumsuz düşünceler aklınıza girdiğinde onları dışarı atın. Bu, uğraştığınız bir şeyse, bilişsel davranışçı yöntemlere bakabilirsiniz.
  3. Adım 3 Nazik olun.
    Google görselleri 3. Adım Nazik olun.
    Nazik ol. Bazı araştırmalar nazik ve hoş insanların daha çekici olduğunu gösteriyor. Çekicilikleri, kişiliklerine bağlı olarak zamanla artabilir.
  4. Adım 4 İddialı olun.
    Google görselleri 4. Adım İddialı olun.
    İddialı olmak. Birinin sizden hoşlanmasını (ya da çekici bulmasını) istiyorsanız bunu ona bildirin. Araştırmalar, bizden hoşlanan insanlardan hoşlanma eğiliminde olduğumuzu gösteriyor. Birine ilgi gösterirseniz, ilk önce ona ilgi gösterirseniz, onun da size ilgi duyması daha olasıdır.
  5. Adım 5 Mizah anlayışına sahip olun.
    Google görselleri 5. Adım Mizah anlayışına sahip olun.
    Mizah anlayışı var. Mizah duygusu sizi birden fazla nedenden dolayı çekici kılar.
    • Mizah anlayışına sahip olmak, etrafta olmanızı kolaylaştırır. Bu, sahip olunması gereken çekici bir niteliktir.
    • Kahkaha, iyi ruh halimizin nedeni olan Serotonin adı verilen bir kimyasalın salgılanmasına neden olur. İnsanların gülmesine yardımcı olmak onları iyi bir ruh haline sokar ve bunun için size teşekkür etmeleri gerekir.
Yöntem 3

Formda kalmak

1. Adım 1 Egzersiz yapın.
    Google görselleri 1. Adım Egzersiz yapın.
    Egzersiz yap. Bilimsel çalışmalar, fiziksel çekiciliğin en güçlü özelliklerinden birinin sağlıklı bir BMI (Vücut Kitle İndeksi) olduğunu göstermiştir. BMI'niz boyunuza ve kilonuza göre vücudunuzdaki yağ miktarıdır.
    • Düzenli egzersiz yaptığınızdan emin olarak sağlıklı bir BMI'yi koruyabilirsiniz. İyi egzersiz aerobik antrenmanı, kuvvet antrenmanı, spor veya açık hava aktivitelerini içerebilir. Kalp atış hızınızı yükselten herhangi bir şey.
    • Haftanın beş günü, günde en az yarım saat egzersiz yapmak iyi bir kuraldır. Yoğunluğu artırmak istiyorsanız haftada üç gün, günde en az yarım saat daha sıkı egzersiz yapın.
  2. Adım 2 Sağlıklı yiyin.
    Google görseller Adım 2 Sağlıklı yiyin.
    Sağlıklı ye. Sağlıklı olmak sadece egzersiz yapmaktan fazlasını gerektirir. Dengeli beslenme sağlıklı olmanın önemli bir parçasıdır. Sağlıklı beslenmek formda kalmanızı sağlar ve kendinizi iyi hissetmenizi kolaylaştırır.
    • Bol su içmek cildiniz için harika şeyler yapacaktır.
    • Mümkün olduğu kadar işlenmiş gıdaları ve yüksek fruktozlu mısır şurubunu kesin.
    • Karotenoid bakımından zengin yiyecekler yiyin. Bir çalışma, yüksek karotenoid içeren diyetlerle beslenen kişilerin daha çekici olduğunu gösterdi. Karotenoid bakımından yüksek olan yiyeceklerden bazıları tatlı patates, havuç, balkabağı ve tatlı kırmızı biberdir.
  3. Adım 3 İyi hijyen sağlayın.
    Google görselleri 3. Adım İyi hijyen sağlayın.
    İyi hijyen sağlayın. Fiziksel olarak çekici olmak için hijyeninizi sağlıklı tutmak için günlük çaba göstermelisiniz.
    • Dişlerinizi fırçalamak onların beyaz kalmasına yardımcı olacaktır. Bir çalışma, daha beyaz dişlerin insanları %20 daha çekici gösterebileceğini gösterdi. Diş beyazlatma prosedürleri, fırçalamanın işe yaramadığı durumlarda incilerin beyaz kalmasına yardımcı olabilir.
    • Yüzünü yıka. Temiz cilt, çekiciliğin evrensel bir işaretidir. Cildinizi temiz tutmak sağlığınıza önem verdiğinizi gösterir. Ayrıca siyah nokta veya sivilce gibi lekelerin oluşma ihtimalini de azaltır.
    • Saçınızı temiz ve bakımlı tutun. Parlak saçlar, çekiciliğin itici gücü olan sağlığın ve doğurganlığın göstergesidir.
  4. Adım 4 Yeterince uyuyun.
    Google görseller 4. Adım Yeterince uyuyun.
    Yeterli uyku almak. Her gece en az altı ila sekiz saat uyumak hayatınıza çeşitli faydalar getirecek ve bunların çoğu çekiciliğinizi artıracaktır.
    • Genel olarak sağlığınız için iyidir. Uyurken vücudunuz kendini onarır ve iyileştirir. Egzersiz yapıyorsanız bu özellikle önemlidir. Yeterli uyku almak aynı zamanda obeziteyi ve hastalıkları da azaltır.
    • Daha iyi bir duygusal sağlığa sahip olacaksınız. Daha fazla uyumak daha az strese ve daha iyi ruh hali düzenlemesine yol açar. Kimse stresi çekici bulmuyor. Genel olarak mutlu insanlar daha çekicidir.
    • Daha fazla uyumak daha iyi bir hafızaya ve daha net düşünmeye yol açar. Görünüş her şey değildir ve konuşmaya devam edebilmek istersiniz. Kendinizin en iyi versiyonu olmak ve açık bir zihne sahip olmak için, bu Z'leri bir gece önceden yakalamak en iyisidir.
  5. Adım 5 Bronzlaşın.
    Google görseller 5. Adım Bronzlaşın.
    Bronzlaşmak. Araştırmalar bronz tenli insanların daha çekici olduğunu gösteriyor. Bronzlaşma aynı zamanda cilt kanseri riskinizi de artırır (özellikle kapalı alanda bronzlaşma), bu nedenle dikkatli olun.
    • Bu fenomene ilişkin bir teori, bronzlaşma yoluyla aldığınız D vitamininin sağlığı temsil etmesidir.
    • Bronzlaşmış bir vücut, kasları daha açık tenli bir vücuda göre daha iyi gösterir çünkü kasların oluşturduğu gölgeleri görebilirsiniz.

Uyarılar

• Kendinizi olmadığınız birine dönüştürmeye çalışmayın. Herkes kendine göre çekicidir ve sahip olduklarınla ​​çalışmalısın. Teşekkürler Faydalı 48 Faydalı Değil 3
  • Fazla bronzlaşma. Bronzlaşma rejimine başlamadan önce bronzlaşma hedeflerinizi görüşmek için bir doktora danışın. Teşekkürler Faydalı 33 Faydalı Değil 6
  • Anoreksiya ve Bulimia ciddi tıbbi durumlardır. Sağlık çekicidir ve yeme bozuklukları sağlıklı değildir. Yeme bozukluğunuz varsa profesyonel tıbbi yardım alın. Teşekkürler Faydalı 34 Faydalı Değil 9