Skyrim'de Nasıl Vampir Olunur?.

Skyrim'de Nasıl Vampir Olunur?

Sınava Gir

Bir sonraki Skyrim deneyiminize biraz meydan okuma eklemek ister misiniz? Neden vampir olarak oynamayı denemiyorsun? Bu wikiHow makalesi sana nasıl vampir olunacağını, Vampir Lordu'na nasıl yükseltileceğini ve oyunda nasıl vampir olarak yaşayacağınızı gösterecek.

Adımlar

Bölüm 1

Normal Bir Vampir Olmak

1. Skyrim'de Nasıl Vampir Olunur?
    Google görselleri Skyrim'de Nasıl Vampir Olunur?
    "Sanguinare Vampiris" hastalığına yakalanırsınız. Bu, sonunda vampirizme yol açacak hastalıktır. Vampir düşmanların saldırısına uğrayarak hastalığa yakalanabilirsiniz. Fiziksel vampir silahları ve "Vampiric Drain" büyüsünün her ikisinin de, her saldırıya uğradığınızda hastalığı aktarma şansı %10'dur.
    • Morvarth'ın İni, Sanguinare Vampiris ile karşılaşmanın en kolay yerlerinden biridir, çünkü mağaranın açılış alanında çok sayıda düşük seviyeli vampir vardır. Ölmeden önce birkaç darbe alabileceksiniz, bu da size enfeksiyon kapma şansını artıracak. Diğer yerler arasında Bloodlet Throne, Haemar's Shame, Fellglow Keep, Redwater Den (Dawnguard) ve Broken Fang Cave bulunmaktadır.
  2. Adım 2 Bağışık olmadığınızdan emin olun.
    Google görselleri 2. Adım Bağışık olmadığınızdan emin olun.
    Bağışık olmadığınızdan emin olun. Lycanthropy (kurt adam) ile enfekte iseniz, Sanguinare Vampiris'e karşı bağışık olursunuz. Hircine'nin Yüzüğü aynı zamanda sizi bağışık hale getirecek. Argonyalılar ve Orman Elflerinin hastalıklara karşı doğal dirençleri sayesinde hastalığa yakalanma olasılıkları daha düşüktür.
  3. Adım 3 Sanguinare Vampiris'i tedavi etmeyin.
    Google görselleri 3. Adım Sanguinare Vampiris'i tedavi etmeyin.
    Sanguinare Vampiris'i iyileştirmeyin. Hastalığın oyunda vampirizme dönüşmesi 72 saat sürecek. Bu sürenin sonunda oyuncu bir vampir haline gelecektir.
    • 72 saatlik süreye yaklaştığınızda mesajların kırmızı renkte yanıp söndüğünü göreceksiniz.
    • Oyunun bir vampire dönüşmenizi sağlaması için en az bir kez güneş ışığına dokunmanız gerekecek.
    • Sanguinare Vampirleri, Hastalığı Tedavi Etme iksiri içerek veya bir türbede dua ederek iyileştirilebilir. Üç gün boyunca bunlardan herhangi birini yapmaktan kaçının.
  4. Adım 4 Konsolu kullanın (yalnızca PC).
    Google görselleri 4. Adım Konsolu kullanın (yalnızca PC).
    Konsolu kullanın (yalnızca PC). Hile yapmak için konsolu kullanarak Sanguine Vampiris'e yakalanmanıza gerek kalmadan hızla vampir olabilirsiniz. ~ tuşuna basarak konsolu açın.
    • player.setrace playerraceracevampire yazın ve ↵ Enter'a basın. Örneğin, Khajit iseniz player.setrace khajitracevampire yazın.
Bölüm 2

Vampir Lordu Olmak

1. Adım 1 Dawnguard'ı edinin.
    Google görselleri Adım 1 Dawnguard'ı edinin.
    Dawnguard'ı edinin. Bu, Skyrim için bir genişletmedir ve Vampir Lordu avantajlarına erişmek için gereklidir. Dawnguard, Skyrim'in mevcut olduğu tüm sistemlerde mevcuttur. Vampir Lordları, standart Skyrim vampirizmine kıyasla donma ve ateşe karşı önemli ölçüde farklı zayıflıklara sahiptir.
    • Vampir Lordları korkunç kanatlı canavarlara dönüşebilir. Blood Magic'i kullanabilecek ve çeşitli güçlü vampir yeteneklerinin kilidini açabileceksiniz.
  2. Adım 2 Dawnguard görevini başlatın.
    Google görselleri 2. Adım Dawnguard görevini başlatın.
    Dawnguard görevini başlatın. Dawnguard genişletmesini yükledikten sonra, gardiyanlar ve hancılar oyunculara vampir avcıları grubu hakkında bilgi vermeye başlayacak. Bu arayışı başlatacak. Haritanın güneydoğu köşesinde, Riften'in doğusunda bulunan Fort Dawnguard'a gitmeniz gerekecek.
  3. Skyrim'de Nasıl Vampir Olunur?
    Google görselleri Skyrim'de Nasıl Vampir Olunur?
    "Uyanış" görevini başlatın. Dawnguard ile konuştuktan sonra, sizi Dimhollow Crypt'e gönderecek bu görevi alacaksınız. Oraya vardığınızda, oyuncudan kendisine Volkihar Kalesi'ndeki babasına kadar eşlik etmesini isteyen vampir Serana'yı bulacaksınız.
  4. Adım 4 Serana'ya eve kadar eşlik edin.
    Google görselleri 4. Adım Serana'ya eve kadar eşlik edin.
    Serana'ya eve kadar eşlik edin. Serena'yı Solitude'un batısında bulunan Volkihar Kalesi'ne götürün. Serana'yı Lord Harkon'a geri verin, o da oyuncuyu Vampir Lordu yapmayı teklif edecek. Bu, Vampir Lordu olmak için ilk şansınız, ancak burada reddederseniz daha sonra iki şansınız daha olacak.
    • Chasing Echoes görevinde Serana, oyuncuyu bir Vampir Lorduna dönüştürmeyi teklif ediyor. Bunun nedeni, canlıların normalde Soul Cairn'e girememesidir.
    • Oyuncu, Dawnguard görev serisinin son görevi olan Kindred Judgment'ı tamamladıktan sonra Harkon'u yendikten sonra Serana'dan kendisini bir Vampir Lordu yapmasını isteyebilir.
  5. Adım 5 Konsolu kullanın (yalnızca PC).
    Google görselleri 5. Adım Konsolu kullanın (yalnızca PC).
    Konsolu kullanın (yalnızca PC). Vampir Lordu olma görevlerini yerine getirmek istemiyorsanız, konsol üzerinden hile yaparak bunu etkinleştirebilirsiniz. ~ tuşuna basarak konsolu açın.
    • Eğer normal bir vampir değilseniz, önce bir önceki bölümün sonundaki komutları kullanarak vampire dönüşün.
    • Kendinize bir Vampir Lordu'na dönüşme yeteneği kazandırmak için aşağıdaki komutu girin: player.addspell 300283b. Ardından, Vampir Lordu büyülerine erişim sağlamak için player.addspell 301462a yazın.
Bölüm 3

Vampir Olarak Yaşamak

1. Adım 1 Olumlu ve olumsuz etkilerinizi dengeleyin.
    Google görseller 1. Adım Olumlu ve olumsuz etkilerinizi dengeleyin.
    Olumlu ve olumsuz etkilerinizi dengeleyin. Vampir olduktan sonra her 24 saatte bir vampirizmin bir sonraki "Aşamasına" ilerleyeceksiniz. Artan bonuslar ve olumsuz etkilerle birlikte dört olası aşama vardır. Beslenme sizi her zaman Birinci Aşamaya döndürecektir.
    • Her aşama Don'a karşı direncinizi artıracak, ancak Ateşe karşı duyarlılığınızı da artıracaktır.
    • Güneş ışığından aldığınız hasar her aşamada artar.
    • Her aşama daha fazla vampir büyüsüne erişmenizi sağlar ve vampir gücünüzü artırır.
    • Aşamalar ilerledikçe NPC'ler size karşı daha düşmanca davranacak ve Dördüncü Aşama'da size saldıracaklardır.
  2. Adım 2 Gece seyahat edin.
    Google görselleri 2. Adım Gece seyahat edin.
    Geceleri seyahat edin. Özellikle vampirizmin ilerleyen aşamalarındaysanız güneş ışığı size zarar verecektir. Gece yolculuğu aynı zamanda çoğu NPC'nin görüş alanından uzak kalmanıza da yardımcı olacaktır. Kendinizi gözden saklamak için vampir yeteneklerinizi iyi bir şekilde kullanın.
  3. Adım 3 Kana susamışlığınızı gidermek için besleyin.
    Google görseller 3. Adım Kana susamışlığınızı gidermek için besleyin.
    Kana susamışlığınızı gidermek için besleyin. Vampirizmin olumsuz etkilerinin çoğundan kaçınmak istiyorsanız düzenli beslenmeniz gerekecektir. Eğer standart Skyrim oynuyorsanız, yankesicilik yapıyormuşçasına uyuyan insanlara yaklaşıp etkileşim butonuna basarak onları besleyebilirsiniz. Beslemenizi sağlayan başka bir seçenek görünecektir.
    • Dawnguard oynuyorsanız, önce Vampirin Baştan Çıkarma büyüsünü yaparsanız bilinçli bir kişiden beslenebilirsiniz.
    • Beslemek tanıkların düşmanca davranmasına neden olacak ve yakalanırsanız 40 altın ödülle karşılaşacaksınız.
    • Eşinizle beslenmek kana susamışlığınızı yönetmenin en kolay yollarından biridir.
  4. Adım 4 Vampirizminizi iyileştirin.
    Google görselleri 4. Adım Vampirizminizi iyileştirin.
    Vampirizmini iyileştir. Vampir olmaktan bıktıysanız etkileri tersine çevirmek için özel bir görev üstlenebilirsiniz. Öncelikle herhangi bir barmene söylentileri sorun, vampirler üzerine çalışan Falion hakkında bilgi alacaksınız. Falion'u Morthal'da bulabilirsiniz.
    • Falion, doldurulmuş bir Kara Ruh Cevheri ile vampirizmin tersine çevrilebileceğini size bildirecektir. Bir Kara Ruh Taşını, onu yenmeden önce insansı bir rakibe Ruh Tuzağı uygulayarak doldurabilirsiniz. İhtiyacınız olursa Falion size boş bir Kara Ruh Cevheri satacaktır.
    • Doldurulmuş Soul Gem'i Falion'a teslim edin, o da vampirizminizi ortadan kaldıracaktır. Bu, dolu bir Kara Ruh Cevherine sahip olduğunuz sürece istediğiniz sıklıkta tekrarlanabilir.
  5. Adım 5 Vampirizminizi konsolla iyileştirin (yalnızca PC).
    Google görselleri 5. Adım Vampirizminizi konsolla iyileştirin (yalnızca PC).
    Vampirizminizi konsolla iyileştirin (yalnızca PC). Göreve gidemiyorsanız ve vampirizminizi geri döndürmek için çaresizseniz, hile yapmak ve onu anında kaldırmak için konsolu kullanabilirsiniz. ~ tuşuna basarak konsolu açın.
    • Player.addspell 301462a yazın ve ↵ Enter'a basın. Daha sonra showracemenu yazın ve ırkınızı değiştirin. Vampirizm derhal tedavi edilecek.

Video

Anlama Sınavı

Skyrim'de "Sanguinare Vampiris" hastalığına nasıl yakalanırsınız? Sanguine Tentürünü İçmek. "Vampir Drenajı" büyüsünü kullanma. Vampir düşmanların saldırısına uğramak. Sonraki 3 / 1

Uyarılar

• Aynı anda hem kurt adam hem de vampir olamazsın. Kurt adam olan herhangi bir karakter, vampir haline gelerek likantropiden kurtulacaktır. Teşekkürler Faydalı 5 Faydalı Değil 0
  • Vampirizmi iyileştirmek zor ve zaman alıcı olabilir. Vampir olmadan önce oyununuzu kaydedin. Teşekkürler Faydalı 2 Faydalı Değil 1