Müşteri Hizmetleri veya Satıcılarla İlgili Afterpay ile Nasıl İletişime Geçilir? Sorular.

Müşteri Hizmetleri veya Satıcılarla İlgili Afterpay ile Nasıl İletişime Geçilir? Sorular

Müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek için kusursuz kılavuz

Afterpay, krediyle bir şeyler satın almayı kolaylaştırır, ancak Afterpay ile iletişime geçmek istiyorsanız kafanız biraz karışabilir. Müşteri hizmetleri numaraları çevrimiçi olmasına rağmen artık bir temsilciyle telefonda konuşamazsınız. Bunun yerine çevrimiçi formlar, e-posta ve hatta sosyal medya aracılığıyla yardım merkezleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler

• Afterpay'in artık müşteriler için çalışan bir telefon numarası yok. Onlarla iletişime geçmek için web sitelerindeki bir formu doldurun veya info@afterpay.com adresine e-posta gönderin.
  • Satıcılar Afterpay ile 484-772-2736 numaralı satıcı numarasından iletişime geçmeye devam edebilir.
  • Ayrıca Instagram @afterpayusa veya Twitter @AfterpayUSA üzerinden de DM gönderebilirsiniz.

Adımlar

Afterpay'e telefonla ulaşabilir misiniz?

1. Afterpay'in artık müşteriler için çalışan bir yardım hattı yok.
    Google görseller Afterpay'in artık müşteriler için çalışan bir yardım hattı yok.
    Afterpay'in artık müşteriler için çalışan bir yardım hattı yok. Afterpay'deki bir temsilciyle önceden konuşabiliyor olsanız da, çağrı hacminin yüksek olması nedeniyle müşteri destek numaraları artık hizmet vermiyor. Maalesef Canlı Sohbet özelliği de artık kullanılamıyor.
    • Ancak satıcıysanız yine de 484-772-2736 numaralı telefondan onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Afterpay ile Çevrimiçi Formlar Aracılığıyla İletişime Geçme

1. Adım 1 Afterpay web sitesindeki iletişim sayfasına gidin.
    Google görselleri 1. Adım Afterpay web sitesindeki iletişim sayfasına gidin.
    Afterpay web sitesindeki iletişim sayfasına gidin. Kendi ülkenize (Amerika, Kanada, Avustralya veya Yeni Zelanda) ait Afterpay web sitesini açın, ardından sayfanın en altına doğru kaydırın. “İletişim”e tıklayın.
  2. Step 2 Click on the menu item for the issue you’re having.
    Google görselleri 2. Adım Karşılaştığınız soruna ilişkin menü öğesine tıklayın.
    Karşılaştığınız soruna ilişkin menü öğesine tıklayın. Sayfada geri ödemeler, iadeler, ödeme yardımı, hesap yönetimi, genel sorular, kimlik doğrulama, şikayetler, CCPA talepleri, yetkisiz işlem raporları ve harcama limitleri belirleme seçenekleri bulunur.
  3. Step 3 Fill out the form with your information and turn it in.
    Google görselleri 3. Adım Formu bilgilerinizle doldurun ve teslim edin.
    Formu bilgilerinizle doldurun ve teslim edin. Talimatları takip edin ve ardından talebinizin kısa bir açıklamasını yazın. Ayrıca ilgili belgeleri de ekleyebilirsiniz. Siparişlere ilişkin formlar için sipariş numaranızı hazır bulundurunuz. Bir işleme itiraz ediyorsanız, kullanılan kartı hazır bulundurun.
    • Satıcıysanız forma satıcı kimliğinizi de ekleyin.
    • Sorununuza ve formu ne zaman doldurduğunuza bağlı olarak Afterpay hemen yanıt verebilir veya size geri dönüş yapması bir hafta kadar sürebilir. Müşteri hizmetleri merkezleri hafta sonları ve tatil günlerinde en yoğun olduğundan, talebinizi bu zamanlarda gönderirseniz daha uzun süre beklemeyi göze alın.

Afterpay ile E-posta Yoluyla İletişime Geçme

1. Step 1 Send general questions to info@afterpay.
    Google görselleri 1. Adım Genel soruları info@afterpay adresine gönderin.
    Genel sorularınızı info@afterpay adresine gönderin. Hesabınızla ilgili bir sorunuz varsa, bilgilerinizi değiştirme konusunda birisiyle konuşmak istiyorsanız veya yasal olmayan herhangi bir sorunla karşılaşırsanız info@afterpay.com adresine e-posta gönderin. Talebiniz için bir bilet oluşturulacak ve 24 saat içinde bir e-posta alacaksınız.
  2. Step 2 Email uslegal@afterpay for legal claims and disputes.
    Google görseller 2. Adım Yasal iddialar ve anlaşmazlıklar için uslegal@afterpay adresine e-posta gönderin.
    Yasal iddialar ve anlaşmazlıklar için uslegal@afterpay adresine e-posta gönderin. Satıcılardan biriyle hukuki bir sorununuz varsa Afterpay, mahkemeye gitmeden en az 30 gün önce sizinle satıcı arasında resmi olmayan bir müzakere başlatmanızı ister. Anlaşmazlığa ilişkin bir e-posta bildirimini uslegal@afterpay.com adresine gönderin.
    • Bildirime adınızı, hesap bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi ve anlaşmazlığınızın açıklamasını ekleyin.
    • Kağıt kopyasını ayrıca Afterpay US Services, LLC, 760 Market St. Floor 2 Unit 2.03, San Francisco, CA 94102 adresine de gönderebilirsiniz. Zarfın üzerine “Dikkat: Yasal” yazın.
  3. Step 3 If you’re a merchant, send an email to merchantadminus@afterpay.
    Google görselleri 3. Adım Bir satıcıysanız, Merchantadminus@afterpay adresine bir e-posta gönderin.
    Bir satıcıysanız, Merchantadminus@afterpay adresine bir e-posta gönderin. Satıcıysanız Afterpay İş Merkezine gidin. Sayfanın altındaki “İletişime Geçin” seçeneğine tıklayın. Düğmeye bastığınızda e-posta uygulamanızda Mermeradminus@afterpay.com adresine gönderilen bir mesaj açılır.

Afterpay ile Sosyal Medya Üzerinden İletişime Geçmek

1. Step 1 Open the Afterpay main website and go to “Connect.”
    Google görselleri 1. Adım Afterpay ana web sitesini açın ve "Bağlan"a gidin.
    Afterpay ana web sitesini açın ve "Bağlan"a gidin. Afterpay ana sayfasının en altına gidin ve "Bağlan" bölümünü bulun. Facebook, Instagram, Twitter veya LinkedIn'e tıklayın.
  2. Step 2 Contact the account that corresponds to your home country.
    Google görselleri 2. Adım Kendi ülkenize karşılık gelen hesapla iletişime geçin.
    Kendi ülkenize karşılık gelen hesapla iletişime geçin. Afterpay'in farklı ülkeler için farklı sosyal medya hesapları vardır. ABD, İngiltere, Avustralya ve Yeni Zelanda sitelerinde Facebook ve Instagram bulunur, ABD ve İngiltere sitelerinde Twitter bulunur ve İngiltere sitesinde ayrıca bir LinkedIn sayfası bulunur. Hesaba sorununuzu içeren bir doğrudan mesaj gönderin.
    • Müşteriler Afterpay'in DM'lerine birkaç gün içinde yanıt verdiğini bildirdi.
    • Afterpay'in Facebook adları şunlardır:
      • Sonradan ödeme ABD
      • Sonradan ödeme (Avustralya'nın sayfası)
      • Yeni Zelanda sonradan ödeme
      • Clearpay (İngiltere sayfası)
    • Instagram Afterpay sayfaları şunlardır:
      • @afterpayusa
      • @afterpayau
      • @afterpaynz
      • @clearpay_uk
    • ABD ve İngiltere Twitter hesapları
      • @afterpayusa
      • @clearpay
    • Clearpay (Afterpay) Birleşik Krallık'taki bir LinkedIn sayfasıdır.