Bir Kızın Bekar Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır.

Bir Kızın Bekar Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır

Aşık olduğun ama bekar olup olmadığından emin olmadığın bir kız var mı? Neyse ki, bir kızın bekar olup olmadığını doğrudan gelip sormadan öğrenmenin birçok farklı yolu var. Aranacak ortak işaretler, müsait olduğu konuşma ipuçları ve hala emin değilseniz arkadaşlarından öğrenmenin yolları gibi size yardımcı olacak bazı ipuçlarını bir araya getirdik.

Adımlar

Yöntem 1

İşaretler Arıyorum

1. Adım 1 Yüzük parmağını kontrol edin.
    Google görseller 1. Adım Yüzük parmağını kontrol edin.
    Yüzük parmağını kontrol et. Alyans, bekar olup olmadığını anlamanın açık bir yoludur. Evlilik yüzüğü geleneksel olarak sol elindeki dördüncü parmağına takılır. Bazı evli kadınlar çeşitli nedenlerden dolayı yüzüğünü her zaman takmayabilir, bu nedenle yüzüğü olmayan bir kadının %100 bekar olduğunu düşünmeyin.
  2. Adım 2 Çevrimiçi profilinde arama yapın.
    Google görselleri 2. Adım Çevrimiçi profilinde arama yapın.
    Çevrimiçi profilini arayın. Sosyal medya bekar olup olmadığını öğrenmenin harika bir yoludur çünkü sosyal medya ona ilişki durumunu ifade etmesi için bir çıkış noktası sağlar. İster açıkça bir ilişki içinde olduğunu belirtsin, isterse aynı adamla birçok fotoğrafı olsun, bunun takip etmek istediğiniz bir şey olup olmadığını hızlı bir şekilde ölçebilirsiniz.
    • Sosyal medya hesabına tam erişiminiz yoksa ona bir arkadaşlık isteği gönderin. Onun sizin profilinizi görmesine izin vermeden önce kendi profilinizle gurur duyduğunuzdan emin olun. Bekar olup olmadığını size söylemekte tereddüt etmesine neden olabilecek suçlayıcı fotoğraflarınız olabilir.
  3. Adım 3 Sosyal takvimini değerlendirin.
    Google görselleri 3. Adım Sosyal takvimini değerlendirin.
    Sosyal takvimini değerlendirin. Eğer sürekli olarak bekar arkadaşlarıyla dışarıdaysa o zaman onun da bekar olma ihtimali yüksektir. Onun sosyal takvimini bilmiyorsanız, "bu hafta sonu ne yapıyorsunuz" veya "geçen hafta eğlenceli bir şey yaptınız mı?" diye sorun.
    • Onu kısa bir süre içinde aynı barda veya kulüpte görürseniz, bu onun bekar olduğunun ve birisiyle tanışmayı umduğunun bir göstergesi olabilir.
  4. Adım 4 Kendinize diğer erkeklerle nasıl etkileşime girdiğini sorun.
    Google görselleri 4. Adım Kendinize diğer erkeklerle nasıl etkileşim kurduğunu sorun.
    Kendinize diğer erkeklerle nasıl etkileşime girdiğini sorun. Bir barda ya da kulüpteyseniz ve çok fazla erkekle konuşmayan ya da dans pistinde olmayan birini görürseniz, bunun nedeni onun bekar olmaması ve yanlış mesaj vermek istememesi olabilir. Aksine, dans etmeye ve diğer erkeklerle sohbet etmeye açık bir kadın görürseniz, onun bekar olma ihtimali yüksektir.
  5. Adım 5 Göz teması kurmaya çalışın.
    Google görseller 5. Adım Göz temasını arayın.
    Göz teması arayın. İster barda ister markette olun, gözlerinizi kilitleyebildiğinizi ve göz temasını koruyabildiğinizi fark ederseniz, bu onun dikkatini çektiğinizin ve sizinle flört ettiğinin göstergesi olabilir. Bu aynı zamanda onunla konuşmanızı istediğinin açık bir göstergesi de olabilir.
    • Başka tarafa bakıyorsa ya da sadece tesadüfen mi baktığından emin değilseniz, ona bakmaya devam etmemeye dikkat edin.
    • Eğer gülümsüyor ve göz temasını sürdürüyorsa, yaklaşılabilir olduğuna dair iyi bir göstergeniz var demektir.
Yöntem 2

Ailesi ve Arkadaşlarıyla Konuşuyor

1. Adım 1 Sağduyulu olun.
    Google görselleri 1. Adım Dikkatli olun.
    Sağduyulu olun. Halihazırda yerleşik bir ilişkiniz varsa arkadaşları ve ailesiyle konuşun. Onlarla daha önce hiç konuşmadıysanız yeni bir dinamik oluşturmak için fazladan zaman ayırmanız gerekebilir. Onun çevresinden herhangi biriyle konuşurken her zaman saygılı olun, çünkü bu daha sonra size yansıyacaktır.
    • Ayrıca onlarla neden konuştuğunuz konusunda doğrudan ve açık olabilirsiniz; ancak, bunu hemen ona söyleyebileceklerini veya kendi kararlarını verip size yardım etmeyi reddedebileceklerini bilin.
    • Kim olduğun hakkında yalan söyleme. Her konuda dürüst olun çünkü kendisinin ya da yakın çevresinden herhangi birinin manipüle edildiğini öğrenirse şansınızı kaçırmış olursunuz.
  2. Adım 2 İyi bir izlenim bırakın.
    Google görselleri 2. Adım İyi bir izlenim bırakın.
    İyi bir izlenim bırakın. Arkadaşları ve ailesi onun ilk savunma hattıdır, bu nedenle onlarla konuştuğunuzda elinizden gelenin en iyisini yapmanız önemlidir. Onunla sizin hakkınızda konuştuklarında bu durum hızla abartılabileceği için kaba veya tuhaf davranmayın.
    • Farklı bir sosyal çevredeyse, kapıya adım atmak için ortak bir zemin bulun. Kendinizi üyelere sevdirin, böylece onların aktivitelerinden birine davet edilebilirsiniz veya onların çevrelerine geçişinizi kolaylaştırabilirsiniz.
  3. Adım 3 Kendiniz olun ve kendi cildinize güvenin.
    Google görseller 3. Adım Kendiniz olun ve kendi cildinize güvenin.
    Kendiniz olun ve kendi cildinize güvenin. İnsanlar numara yapmaya çalışıp çalışmadığınızı anlayabilirler. Bir maskaralığı sürdürmek çok fazla enerji gerektirecektir, bu nedenle, ailesinin veya arkadaşlarının onun için iyi olduğunu düşünebileceğini düşündüğünüz birine kendinizi benzetmeye çalışmayın. Ayrıca onu tanımak için bu kadar yol kat etmeniz gerektiğini düşünmenizi de takdir etmeyecektir.
  4. Adım 4 Arkadaşlarına ve ailesine bekar olup olmadığını sorun.
    Google görselleri 4. Adım Arkadaşlarına ve ailesine bekar olup olmadığını sorun.
    Arkadaşlarına ve ailesine bekar olup olmadığını sorun. Onları sormanın garip gelmeyeceği kadar iyi tanıdığınız rahat bir dinamik oluşturduğunuzdan emin olun. Çok erken sorarak ailesinin savunmaya geçmesini veya kız arkadaşının, ondan hoşlandığınız için onunla konuştuğunuzu düşünmesini ve siz arkadaşı hakkında soru sorduktan sonra onun utanmasını istemezsiniz. Ayrıca bir erkek arkadaşınıza sorup onun erkek arkadaşı olduğunun ortaya çıkmasını da istemezsiniz.
    • "Peki Kimmy'nin Hikayesi nedir?" gibi soğukkanlı bir şey söyleyin. Bu, işleri belirsiz kılıyor, böylece kendiniz soruyormuşsunuz gibi görünmüyor.
Yöntem 3

Konuşmayı Okumak

1. Adım 1 Konuşmaları rahat tutun.
    Google görselleri 1. Adım Konuşmalarınızı rahat tutun.
    Konuşmaları gündelik tutun. Hobileriniz hakkında sohbet edin veya hafta sonu neler yaptığını sorun. Bekar olup olmadığı konusunda hemen bazı bilgileri gönüllü olarak verebilir. Büyük olasılıkla, hayat arkadaşıyla planları olup olmadığını size söyleyecektir.
    • Bir sosyal kaşif olduğunuz zihniyetiyle yola çıkın. Her türden insanla her türlü yolla tanışıyorsunuz; bu sürecin bir kısmı halihazırda ilişki içinde olan insanlarla tanışmayı da içeriyor.
  2. Adım 2 Ondan kahve ya da öğle yemeği istemesini isteyin.
    Google görseller 2. Adım Ondan kahve ya da öğle yemeği istemesini isteyin.
    Ondan kahve ya da öğle yemeği istemesini isteyin. Bu resmi bir randevudan daha sıradan bir olay ama yine de bir randevu olarak görülebilir. Tereddüt ediyorsa bunun nedeni bekar olmaması olabilir. Daha da iyisi, bekar olduğu ve bunu bir randevu olarak gördüğü için evet diyebilir.
    • Bunun bir randevu mu yoksa sadece arkadaşlar arasında bir şey mi olduğunu düşündüğünü bildiğinizden emin olun. Ona rahatlıkla "Erkek arkadaşınla aranız iyi mi?" diye sorabilirsiniz. Bekarsa gülebilir veya ne kadar saygılı ve düşünceli olduğunuzu takdir edebilir, ancak her iki durumda da bu sizi onun gözüne sokabilir.
    • Daha açık konuşmak istersen şöyle diyebilirsin: "Şimdiye kadar gördüğüm en güzel kız olabilirsin." Bir ilişkisi varsa, "Bunu takdir ediyorum ama sadece erkek arkadaşımı bekliyorum" veya "Kız arkadaşımın bunu söylediğini duymak isteyeceğini sanmıyorum" diyebilir.
  3. Adım 3 Dokunma bariyerini aşın.
    Google görselleri 3. Adım Dokunma bariyerini aşın.
    Dokunma bariyerini aşın. Geri çekilebilse de, dokunma bariyerini kırmak bir bağlantı ve belirli bir dinamik oluşturur. Doğal olarak cilveli ya da çok çekingen olabilir, her durumda geri çekilirse özür diler. Size tam olarak neden rahat olmadığını söyleyebilir, buna bekar olmadığı da dahil olabilir. Dokunmak ona yaklaşmak istediğini bilmesini sağlar.
    • Bir şakadan sonra ya da saçına ya da kıyafetine iltifat ettikten sonra ona rastgele dokunun.
    • Ona bir kapıdan veya asansörden geçerken eşlik ederken sırtının alt kısmına dokunabilirsiniz. Ayrıca sınıf arkadaşı veya iş arkadaşıysa omzunun üzerinden de okuyabilirsiniz. Bu masum görünse de bilinçaltında ona yaklaşmaya çalıştığınızı bilecektir.
  4. Adım 4 Onun beden dilini okuyun.
    Google görseller 4. Adım Onun beden dilini okuyun.
    Onun vücut dilini okuyun. Sosyal bir ortamdaysanız ve kollarını kavuşturmuşsa ve göz temasını korumuyorsa, sizinle sohbet etmekle ilgilenmeyebilir. Aksine, eğer konuşma sırasında kolunuza veya bacağınıza dokunuyorsa, bu onun konuşmaya dahil olduğunun iyi bir işaretidir.
  5. Adım 5 Kendinize “Bana ne kadarını söylüyor?” diye sorun.
    Google görselleri 5. Adım Kendinize "bana ne kadarını söylüyor?" diye sorun.
    Kendinize "Bana ne kadarını söylüyor?" diye sorun. Aşırı konuşkan görünüyorsa açık sözlü, arkadaş canlısı olduğunu ve bekar olduğu için yoğun bir programı olduğunu tahmin edebilirsiniz. Örneğin, erkek arkadaşından hiç bahsetmiyor ancak size her gün yogaya gittiğini, Fransızca dersleri aldığını ve hâlâ daha fazla aktivite aradığını söylüyorsa, bekar olma ihtimali yüksektir.
  6. Adım 6 Rahat ve kibar olun.
    Google görselleri 6. Adım Rahat ve kibar olun.
    Rahat ve kibar olun. Açıkça araştırıyorsanız, kapatılmış olabilir ve açık sözlü olmayabilir. "Merak ediyordum" gibi bir şey söyle ve onu dışarı çıkarabilir misin, hatta yeni tanıştıysan numarasını alabilir misin diye sor.
    • Doğrudan ve açık sözlü olacaksanız, bir ilişki kurduğunuzdan emin olun. Onu hiç tanımadan ona sorarsan, bunu itici bulabilir.

Video

Uyarılar

• Gözlemlerken onu takip etmeyin; er ya da geç sürekli ona baktığınızı fark edecektir. Teşekkürler Faydalı 14 Faydalı Değil 2
  • Umutsuz davranma! Teşekkürler Faydalı 17 Faydalı Değil 5
  • Çok fazla insana sormayın ya da çok sert davranmayın, yoksa kolayca öğrenecek ve sizden uzaklaşacaktır. Teşekkürler Faydalı 14 Faydalı Değil 6