Bir Kanserle Nasıl Flört Edilir?.

Bir Kanserle Nasıl Flört Edilir?

Herhangi biriyle flört etmek zor olabilir, bu nedenle bazen hedef kitlenizin ihtiyaçlarını karşılamanıza yardımcı olur. Bunu yapmanın bir yolu da kişinin karakter özelliklerini anlayabilmek için burcunu bilmektir. 21 Haziran ile 22 Temmuz arasında Yengeç burcunda doğan insanlar ekstra zorlayıcı olabilir. Bağımsızlık ihtiyaçları, derin ilişkilere duydukları özlemle çelişiyor gibi görünebilir. Onlara çekici gelecek şekilde flört etmek, Yengeç burcunun sembolü olan koruyucu yengeç kabuğunu kırmanıza yardımcı olabilir.

Adımlar

Bölüm 1

Bir Kanseri Çekmek

1. Adım 1 Bırakın onlar liderlik etsin.
    Google görselleri 1. Adım Bırakın onlar liderlik etsin.
    Bırakın onlar liderlik etsin. Yengeç burcu hem doğuştan liderdir hem de akıllı finansal planlamacıdır. Eğer bir grubun parçasıysalar, muhtemelen önde olacaklar ve gruba liderlik edeceklerdir. Ayrıca paralarını çok iyi kullanırlar ve başarmak için yola çıktıkları her şeyde oldukça başarılı olabilirler.
    • Yengeç burcunun bu yönünden gözünüz korkmasın. Başarılı liderler olmalarının yanı sıra inanılmaz derecede hassastırlar. Güç ve başarı onların başına gitmiyor.
  2. Adım 2 Onların sanatsal ve kültürel yönlerine hitap edin.
    Google görselleri 2. Adım Sanatsal ve kültürel yönlerine hitap edin.
    Sanatsal ve kültürel yönlerine hitap edin. Cömert akşam yemeklerini, sanatı ve kültürel deneyimleri takdir etme eğilimindedirler. Sanatta bilgili ve israfı takdir eden birine açık olacaklar.
    • Onlara en son okuduğunuz kitabı ve hangi bölümünün sizi en çok etkilediğini anlatın.
    • Kaliteli bir restoran önerin ve en sevdiğiniz yemeği anlatın.
    • Sizin için çok şey ifade eden ve duygularınızı harekete geçiren oyunlar ve filmler hakkında konuşun.
    • Müzelerden ve en sevdiğiniz sanat eserlerinden bahsedin.
  3. Adım 3 Akışa bırakın.
    Google görselleri 3. Adım Akışa uyum sağlayın.
    Akışına bırak. Bir Yengeç ruh hali değişimlerine yatkın olabilir. Bunun seni mahvetmesine izin verme. İnanılmaz derecede duygusaldırlar ve bu duygularla çelişkili görünebilirler veya kısa sürede birçok duyguyu yaşayabilirler.
    • Duyguları ortaya çıkmaya başladığında nazik olun.
    • Duygularının mantığını ve nedenini bulmaya çalışın. Onlar duygusallaştıkça duyarlı kalın.
    • Astrolojiyi seviyor musun? Ruh eşinizin burcunu keşfetmek için bu testi yapın.
Bölüm 2

Bir Kanserle Etkileşim

1. Adım 1 İlk hamleyi yapın.
    Google görseller Adım 1 İlk hamleyi yapın.
    Ilk hareketi yap. Bir Yengeç burcu nadiren ilk hamleyi yapar, bu yüzden öne çıkıp bir konuşma başlatmak size kalmış olacaktır. Duygusal incelikleri ve reddedilme korkusu onları uzak tutma eğilimindedir, ancak sizin inisiyasyonunuza açık olacaklardır.
  2. Adım 2 Yengeç'e yer ve zaman verin.
    Google görselleri 2. Adım Yengeç burcuna yer ve zaman verin.
    Yengeç'e yer ve zaman verin. Onları anında karar vermek için acele etmeyin. Eğer onları size hemen cevap vermeye zorlarsanız, bu cevap muhtemelen “hayır” olacak ve sizden uzaklaşacaklardır. Önerilerde bulunun ve karar vermeleri için onlara zaman tanıyın.
    • Onlara bir tarih sorarsanız, onlara ne zaman ve nerede olduğuna dair seçenekler verin ve karar vermeleri için onlara zaman tanıyın.
    • Onlara bir soru bırakın. Teklifinizi değerlendirmeleri için onlara zaman tanıyın ve ne düşündüklerini görmek için gecenin ilerleyen saatlerinde tekrar kontrol edin.
  3. Adım 3 Size açıldıklarını hissetmeye başladığınızda bir Yengeç burcuna yavaşça dokunun.
    Google görselleri 3. Adım Bir Yengeç burcunun size açıldığını hissetmeye başladığınızda yavaşça ona dokunun.
    Size açıldıklarını hissetmeye başladığınızda bir Yengeç burcuna yavaşça dokunun. Bir kanser fiziksel sevgiden hoşlanır. Erojen bölgeleri göğüsleridir. Bu, bir kadınla değil bir erkekle flört ederken daha işe yarar. Flört ederken Yengeç erkeğinin göğsüne hafifçe dokunun.
    • Seni gerçekten güldürdüğünde göğsüne hafifçe vurabilirsin.
    • Onu kontrol etmek için geri dönmeden önce kısa bir süre uzaklaşırken elinizi yavaşça göğsünde gezdirin.
    • Flört ederken bir kadının göğsüne dokunmaktan kaçınmak isteseniz de, yine de fiziksel olarak şefkatli davranabilir ve uzanıp onun omzuna veya ön koluna dokunabilirsiniz.
  4. Adım 4 Yengeç burcunun arkadaşlarıyla arkadaş olun.
    Google görseller 4. Adım Yengeç burcunun arkadaşlarıyla arkadaş olun.
    Yengeç burcunun arkadaşlarıyla arkadaş olun. Yengeç burcu çok sadık insanlardır ve çok yakın arkadaşlarından oluşan küçük bir gruba sahip olma eğilimindedirler. Arkadaşlarının sizin hakkınızdaki görüşlerini ciddiye alacaklardır. Yengeç burcunun arkadaşlarına saygılı ve nazik davranmak sizi yakın çevreye daha da yaklaştıracaktır.
    • Yengeç uzaklaştığında Yengeç'in arkadaşlarıyla biraz zaman geçirin. Onlarla kendi başınıza arkadaş olun.
    • Arkadaşlarınızın söyleyeceklerini aktif olarak dinleyin. İsimlerini öğrenmeye ve kim oldukları ve ne yaptıklarına dair belirli şeyleri hatırlamaya özen gösterin.
    • Sadece ikiniz birlikte olduğunuzda bir Yengeç burcuna arkadaşları hakkında sorun. Birisinin önemli bir toplantısı varsa, nasıl gittiğini sorun. Arkadaşlarından biri zor bir dönemden geçiyorsa onu takip edin ve Yengeç burcuna o kişinin nasıl olduğunu sorun.
Bölüm 3

Bir Kanserle İletişim Kurmak

1. Adım 1 Yengeç burcuna karşı açık sözlü olun.
    Google görseller 1. Adım Yengeç burcuna karşı açık sözlü olun.
    Bir Kansere karşı açık sözlü olun. Duygularınızın ve niyetlerinizin bilinmesine izin verin. Uzun vadeli bir ilişki arıyorsanız bunu belirtin. Tek gecelik bir ilişki umuyorsanız, bunu bilin.
    • Öte yandan, niyetiniz bu değilse, onları bunun bir ilişki potansiyeli olduğuna inandırmayın. Bunu öğrenecekler ve bu onları uzaklaştıracak.
  2. Step 2 Give a Cancer sincere compliments.
    Google görselleri 2. Adım Bir Yengeç burcuna içten iltifatlarda bulunun.
    Bir Yengeç burcuna samimi iltifatlar verin. Çoğu insan gibi, Yengeç burcunun da onaya ihtiyacı vardır, ancak zorlama veya samimiyetsiz bir iltifatın ne olduğunu anlayacaklardır. İltifat çok basit olsa bile dürüst ve samimi olun. Görünümleriyle ilgili gerçekten benzersiz bir şey bulun ve bundan bahsedin.
    • Belki gözlerinde belirgin bir renk zerresi vardır.
    • Stilleri veya kıyafetleriyle ilgili bir şeyler ilginizi çekebilir. Kolyesinden veya dövmesinden bahsedin ve onlara bunu sorun. Muhtemelen bir Kanser için özel bir anlamı vardır.
  3. Step 3 Crack a Cancer’s protective shell.
    Google görselleri 3. Adım Bir Kanserin koruyucu kabuğunu kırın.
    Bir Kanserin koruyucu kabuğunu kırın. Bir Yengeç burcu için en büyük anlaşmazlık noktası güvendir. Güvenlerini kazanana kadar içgüdüsel olarak kendilerini korurlar. Bunu kısa sürede elde etmek zor olabilir, ancak tam bir dürüstlükle başlar.
    • Bir Yengeç her türlü iddiayı anlayacaktır.
    • Doğruyu söyleyin ve kendinizle çelişmeyin.
  4. Step 4 Ask Cancers about their family.
    Google görselleri 4. Adım Yengeç burcuna ailesini sorun.
    Yengeç burcuna ailesini sorun. Yengeç burcunda doğan kişilerin aileleriyle güçlü bağları vardır. Aile onlar için her zaman önce gelir ve büyük bir aileye sahip olmaları muhtemeldir. Kanser kadınları harika annelerdir.
    • Kardeşleri olup olmadığını sorun. Kardeşleri hakkında daha fazla şey öğrenmeye gerçekten ilgi gösterin.
    • Yengeç burcu için önemli olan insanlar sizin için de önemli olmalıdır.

Bu Uzman Serisiyle Bir Kanserle Nasıl Randevu Alınacağını Öğrenin

How to Flirt With a Cancer Makaleleri İndirin Kanserler sadakatin, romantizmin ve dinamizmin karmaşık bir karışımıdır. Bir Yengeç burcunun ilgisini çekmek sabır gerektirebilir, ancak kesinlikle buna değer. Bu uzman serisi, hayallerinizdeki Yengeç burcuyla çıkmanıza yardımcı olacak. 1 - Date a Cancer 1 Bir Kanserle Randevulaşın 2 - Flirt With a Cancer 2 Bir Kanserle Flört Edin 3 - Cancer Compatibility: What Zodiac Sign Is Most Compatible with Cancer? 3 Kanser Uyumluluğu: Kanserle En Uyumlu Hangi Burç? 4 - Deal with a Moody Cancer Man 4 Karamsar Yengeç Adamıyla Başa Çıkın 5 - Understand a Cancer Woman 5 Yengeç Kadınını Anlayın 6 - 11 Ways to Make a Cancer Woman Jealous 6 Yengeç Kadınını Kıskanç Hale Getirmenin 11 Yolu How to Flirt With a Cancer Makaleleri İndirin

Video

Uyarılar

• Ne kadar şikayet etseler de ailelerine hakaret etmeyin. Teşekkürler Faydalı 145 Faydalı Değil 14
  • Onlara yalan söylemeyin ve onları aldatmayın. Onlar çok değişken ve hassas insanlardır ve onların patlayıcı öfkeleriyle yüzleşmek istemezsiniz. Teşekkürler Faydalı 43 Faydalı Değil 6
  • Ayrıca onların mirasına veya ülkesine de hakaret etmeyin. Yengeç burcu son derece vatanseverdir ve algılanan herhangi bir alay konusuna veya utanca hemen gücenir. Teşekkürler Faydalı 11 Faydalı Değil 5