Profilinizi Güçlendirecek 75 Histerik Menteşe İstemi Yanıtı.

Profilinizi Güçlendirecek 75 Histerik Menteşe İstemi Yanıtı

Maçlarınızın keyifle gülmesini sağlamak için bu ipuçlarını izleyin

Mizah, Hinge gibi flört uygulamalarında öne çıkmanın harika bir yoludur. Peki komedi duyarlılığınızı en iyi hangi yönlendirmeler sergiliyor? Daha da kötüsü, ya hayatınızı kurtaracak esprili bir yanıt bulamazsanız? Merak etme; seni koruduk! Bu makalede, potansiyel eşlerinizin kıkırdaması ve profilinizi deli gibi beğenmesi için size birçok olası yanıtla birlikte en komik menteşe istemlerinden bazılarını sunacağız.

Bilmeniz Gerekenler

• Potansiyelinizin kişiliğinizle ve sizin için neyin önemli olduğunu göstermek için "Benimle çıkmak şöyle" ve "Mantram şöyle" gibi istemleri kullanın.
  • "Şimdiye kadar aklıma gelen en kötü fikir" gibi yönlendirmelerle anekdotlar veya komik hikayeler paylaşmak, kullanıcıların ilgisini çekecek ve kolayca sohbet oluşturacaktır.
  • Kendinizi fazla ciddiye almadığınızı göstermek için "En büyük randevu başarısızlığı" ve "En mantıksız korku" gibi kendini küçümseyen teşviklerle kendinizi insanlaştırın.
  • "Alışılmadık becerilerim..." gibi yönlendirmelerle oyun oynamaya devam ederken maçları etkileyin

Adımlar

1

“Benimle çıkmak sanki…”

1. Sizinle bir ilişki içinde olmanın nasıl bir şey olduğuna dair biraz esprili bilgi verin.
    Google görselleri Sizinle bir ilişki içinde olmanın nasıl bir şey olduğuna dair bazı esprili bilgiler verin.
    Sizinle bir ilişki içinde olmanın nasıl bir şey olduğuna dair biraz esprili bilgi verin. Spontane misin? Tutkulu? Alıngan mı? Bu istem bunu iletmenizi sağlar. Kendinizi başka bir şeyle karşılaştırmak aynı zamanda aşağıdaki gibi basit ve etkili bir can alıcı noktayı da ortaya çıkarır:
    • “Disneyland'a gidiyorum. Aynı anda hem büyülü hem de yorucu.”
    • "Kripto. Kafa karıştırıcı ama abartılmaya değer.”
    • “Bir şişe şarap açıyorum. Olması gerekenden daha zor ama çok ödüllendirici.”
    • “Bir staj. Her şey deneyimle ilgili ve siz de bundan öğreneceksiniz.”
    • “Yeni bir köpek yavrusu alıyorum… ama ben yere işemiyorum!”
2

“İster inanın ister inanmayın, ben…”

1. Potansiyel eşleşmelerinizi şaşırtmak ve eğlendirmek için absürtlüğü kullanın.
    Google görselleri Potansiyel eşleşmelerinizi şaşırtmak ve eğlendirmek için absürtlüğü kullanın.
    Potansiyel eşleşmelerinizi şaşırtmak ve eğlendirmek için absürtlüğü kullanın. "İster inanın ister inanmayın" uyarısı, Hinge profilinizi mizahla geliştirmenin harika bir yoludur çünkü doğası gereği bir sürpriz unsuru sağlar. Gerçekten inanılmaz bir şeyi paylaşmak, sizi kontrol eden herkesi şok edecek, memnun edecek veya etkileyecektir. Hatta belki üçü de! Denemek:
    • "Mızıka ve glockenspiel dahil dört enstrüman çalabiliyor."
    • “Gordon Ramsay ile restoranında tanıştım. Ve BENİM imzamı istedi!”
    • “Yorganı yorganın içine 76 denemeden daha kısa sürede sığdırabiliyor”
    • "Dünyaca ünlü bir haiku yazarıyım ama sayma konusunda berbatım."
    • “Üniversitede absürt mizah okudu. Bir adamın içine bar girer...”
3

“En mantıksız korkunuz nedir?”

1. Korktuğunuz şeyi paylaşarak aptal ama savunmasız olun.
    Google görselleri Korktuğunuzu paylaşarak aptal ama savunmasız olun.
    Korktuğunuz şeyi paylaşarak aptal ama savunmasız olun. Bu istemi yuhalayan şey "irrasyonel" kelimesidir! Hepimizin bizi rahatsız eden tuhaf şeyleri var. Kendinizinkini paylaşarak, şakacı olduğunuzu ve kendinize gülebildiğinizi göstermiş olursunuz. Ayrıca, eşinizin de neden korktuğunu sorabileceğiniz için bu, sohbet başlatmanın kolay bir yolunu sağlar. Bazı iyi örnekler:
    • "Patlamış mısır taneleri dişlerimin arasına sıkışıyor ve bir türlü çıkmıyor."
    • "Aynı anda hem geğirip hem de hapşırırsam patlayacağımdan eminim."
    • “İkizler. Onlara asla güvenmedim.”
    • "Sahil üzerinde uçan ve okyanusa köpekbalıkları bırakan bir helikopter."
    • "Ateşli insanlarla konuşuyorum. AHHHHHH!”
4

“En büyük randevum başarısız oldu”

1. Maçları kahkahalarla boğmak için utanç verici bir hikaye paylaşın.
    Google görselleri Maçları kahkahalarla boğmak için utanç verici bir hikaye paylaşın.
    Maçları kahkahalarla boğmak için utanç verici bir hikaye paylaşın. Yanlış bir şey mi söyledin? İzlenecek en kötü filmi seçin? Çiçek toplamaya çalışırken şortunu mu yırttın? Bu istem çok etkileyici çünkü kendini küçümseyen ve bağ kurulabilir bir şey. Hepimizin daha önce kötü randevuları oldu. Eşiniz acınızı anlayacak.
    • “Öpüştükten sonra ona kardeşini hatırlattığımı söyledi.”
    • "Onu bir deniz ürünleri restoranına götürdüm. Kabuklu deniz hayvanlarına alerjisi vardı…”
    • "Sürekli eski sevgilisinden bahsediyordu. Daha sonra onu araması gerektiğine karar verdi. Önümde!"
    • “Kör bir randevu bana onunla sürpriz bir adreste buluşmamı söyledi. Burası büyükanne ve büyükbabasının eviydi."
    • “Bir karnavala gittik ve üzerime kustu. Hız trenine binmedik bile.”
5

"Ya bunu sana söyleseydim?"

1. Bu çok yönlü ipucunu düşünceli, aptal veya her ikisi için kullanın.
    Google görselleri Bu çok yönlü istemi düşünceli, aptal veya her ikisi için kullanın.
    Bu çok yönlü ipucunu düşünceli, aptal veya her ikisi için kullanın. "Ya bunu sana söyleseydim?" size birinin bir şey hakkında daha önce hiç yapmadığı şekilde düşünmesini sağlama fırsatı verir. Belki kendiniz veya etrafınızdaki dünya hakkında eğlenceli bir gerçeği paylaşmak istersiniz. Belki popüler kültüre dair benzersiz bir teoriniz vardır. Bu istemle gidilecek birçok farklı yol var:
    • "Hepsi Çin'de yapılmış on dört İsviçre çakısım var."
    • “Havuç seni turuncuya çevirebilir.”
    • "İnsanlar daha önce de Tanrı'ya dava açmaya çalışmıştı."
    • “Bir keresinde güvenlik müfettişi olarak çalışırken kolumu kırdım.”
    • "Parmak güreşinde fiziksel olarak yenilmezim."
6

“Olağandışı becerilerim…”

1. Tuhaf bir yetenekle maçlarınızı büyüleyin ve etkileyin.
    Google görselleri Eşleşmelerinizi tuhaf bir yetenekle büyüleyin ve etkileyin.
    Tuhaf bir yetenekle maçlarınızı büyüleyin ve etkileyin. Alışılmadık beceri uyarısı, profilinize son derece etkili bir eklentidir, çünkü sizi gurur verici bir şekilde gösterir, ancak aynı zamanda kendinizi fazla ciddiye almadığınızı da kanıtlar. Harika bir parti numaranız nedir?
    • "Gözü kapalı Rubik küpünü çözmek."
    • "Her Super Bowl kazananını sırayla isimlendirebilmek."
    • “Aynı anda davul ve flüt çalmak.”
    • "Gniklat Sdrawkcab."
    • “Ağzımdaki bir düğüme kiraz sapı bağlayabilirim.”
7

“Böbreğimi bağışlarım…”

1. Gerçekten istediğiniz veya önemsediğiniz şeyleri paylaşarak bu yoğun istekten en iyi şekilde yararlanın.
    Google görselleri Gerçekten istediğiniz veya önemsediğiniz şeyleri paylaşarak bu yoğun istekten en iyi şekilde yararlanın.
    Gerçekten istediğiniz veya önemsediğiniz şeyleri paylaşarak bu yoğun istekten en iyi şekilde yararlanın. Bir şeyi bağışlamak için gerçekten bir amaca önem vermelisiniz. Ancak bu da yetmezmiş gibi, kendi vücudunuzdan pahalı ve çok değerli bir organı bağışlamış oluyorsunuz! Boşluğu nasıl doldurmaya karar verirseniz verin, elinizde komik bir sohbet başlatıcı var. Maçlarınız mutlaka soru soracak.
    • “On dolar. Veya en yüksek teklifi.”
    • “Paris biletleri.”
    • "Annemle babamdan biri ama hangisi olduğunu söylemeyeceğim."
    • “Yetişkin bir ney. Büyümeye hazırım."
    • “Bu uygulamayı silmemi sağlayacak doğru kişi.”
8

“Son zamanlarda duş aldığımı sanıyordum”

1. Kibritlerinize beyninize eğlenceli bir göz atın.
    Google görselleri Eşleşmelerinize beyninizin derinliklerine eğlenceli bir bakış kazandırın.
    Kibritlerinize beyninize eğlenceli bir göz atın. Duş fikirlerin doğduğu yerdir. Herhangi bir yazara sorun, size en derin işlerinden bazılarını duşta yaptıklarını söyleyeceklerdir. Beyninizde beklenmedik bir şekilde hangi rastgele sonuçların ortaya çıktığını paylaşın - saygısızdan derine.
    • “'Eşanlamlı' için başka bir kelime yok.”
    • “Bu şimdiye kadar bulunduğumuz en yaşlı şey.”
    • “Başarısız olmayı başaramazsınız.”
    • "Buna düğme aşağı yerine düğme yukarı demek beni iyimser mi yapıyor?"
    • “Kişi başına düşen ortalama bacak sayısı ikiden azdır.”
9

“Şimdiye kadar aklıma gelen en kötü fikir”

1. En aptal planlarınızdan birini paylaşarak başarısızlıklarınızı sahiplenin.
    Google görselleri En aptal planlarınızdan birini paylaşarak başarısızlıklarınızın farkına varın.
    En aptal planlarınızdan birini paylaşarak başarısızlıklarınızı sahiplenin. Hepimiz hayatımızda en az bir kez aptal olduk. Bazılarımız günlük olarak. Komedi, trajedi artı zamandır, bu yüzden artık geriye dönüp baktığınızda hikaye komik olacak. Bu öneriyi, eşleşmeleri ve olası eşleşmeleri gençliğinizin çılgınlığına güldürmenin eğlenceli, kendini geri planda tutan bir yolu olarak deneyin.
    • “İki kelime: ağartılmış uçlar.”
    • "Yeterince kahve uykuyu iptal etmez."
    • “Göbek piercingi ne kadar acıtabilir?”
    • “Gişe rekorları kıran hisse senetlerine yatırım yapmak.”
    • "Boğayla bakışma yarışmasını kazanmaya çalışıyorum."
10

“Hakkımda insanları şaşırtan bir gerçek”

1. Hakkınızda komik veya beklenmedik bir ayrıntıyı paylaşarak kalabalıkları barındırdığınızı gösterin.
    Google görselleri Hakkınızda komik veya beklenmedik bir ayrıntıyı paylaşarak çoklukları barındırdığınızı gösterin.
    Hakkınızda komik veya beklenmedik bir ayrıntıyı paylaşarak kalabalıkları barındırdığınızı gösterin. Hiç kimse tam olarak yüzeyde göründüğü gibi değildir. Potansiyelinizin, birçok farklı yanınızla (özellikle de komediyle) eşleştiğini göstermek için ironi ve beklenmedik şeylerden yararlanın.
    • “Bir ikizim var ve farklı günlerde doğduk.”
    • "Sol gözümde renk körüyüm ama 3 boyutlu filmleri seviyorum."
    • “Ulusal Yazım Yarışmasında 2. oldum. 'İhmal' kelimesini yanlış yazdım."
    • “Derimin altında gerçekten ürkütücü bir iskelet var.”
    • "İyi bir zevkim var ve country müziğini seviyorum."
11

“En iyi seyahat hikayesi”

1. Seyahatlerinizden bir anı ile kibritlerin macera duygusuna ilham verin.
    Google görselleri Inspire, macera duygusunu seyahatlerinizden bir anı ile eşleştirir.
    Seyahatlerinizden bir anı ile kibritlerin macera duygusuna ilham verin. Destansı bir şey mi yaptın? Korkutucu? Aşağılayıcı? Her üçü? Bu istemin sınırı yoktur ancak bunun sizi korkutmasına izin vermeyin. Bir yolculuk, başka bir kıtaya on sekiz saatlik bir uçuş ya da bankaya on iki dakikalık bir yolculuk olabilir. Bu sorunun mizahını ortaya çıkarmak için eksantrik karakterlere ve tuhaf durumlara odaklanın.
    • “Kosta Rika'da bir maymun tarafından kovalandım”
    • “Uçağım boyunca kapının önünde uyudum. Şans eseri bana daha geç bir tane verdiler… ama o da uyudum.”
    • "Springfield, Missouri'de yasal olarak aranıyorum çünkü dev çatal heykeline tırmanmaya çalıştım."
    • “Tren soygunu sırasında banyodaydım. Olayın farkına bile varmadım."
    • "Notre Dame'ın önünde bir rahibe bana bağırdı."
12

“Benim mantram…”

1. Sloganınızı profilinize koyarak motivasyonlarınızı paylaşın.
    Google görselleri Sloganınızı profilinize koyarak motivasyonlarınızı paylaşın.
    Sloganınızı profilinize koyarak motivasyonlarınızı paylaşın. Sık sık tekrarladığınızı düşündüğünüz bir söz var mı? Ofisinizde çerçevelediğiniz komik bir alıntı var mı? Değerlerinizi göstermek için esprili bir bilgelik sunmak için mantra komutunu kullanın.
    • "Hayatı yaşa; daha sık dışarıda yemek yiyin.”
    • "Herzaman kendin ol. Tabii Batman olamıyorsan. O zaman Batman ol."
    • “Erken kalkan kuş solucanı kapar ama uyuyan solucan yenmez.”
    • “Günde en az bir kez gün batımına bakın.”
    • “Hayat anahtarlarını aramaya benzer. Çoğu zaman elinizdedir.”
13

“Bu sene gerçekten istiyorum…”

1. Potansiyelin yapılacaklar listenizdeki tuhaf bir öğeyle eşleştiğini söyleyin.
    Google görselleri Potansiyelin, yapılacaklar listenizdeki tuhaf bir öğeyle eşleştiğini söyleyin.
    Potansiyelin yapılacaklar listenizdeki tuhaf bir öğeyle eşleştiğini söyleyin. Bunun gibi yönlendirmeler ne kadar hırslı olduğunuzu veya planladığınız tüm harika şeyleri göstermek için kullanılabilse de, aynı zamanda harika mizah anlayışınızı da iletebilir. Diğer Hinge kullanıcılarına denemek isteyebileceğiniz saçma bir dersten veya ziyaret etmek istediğiniz komik bir yerden bahsetmeyi düşünün. Onları size katılmaya davet etmek aynı zamanda harika bir açılış sağlar.
    • "Akvaryuma giderken mayo giyin ve yüzen cisimler giyin."
    • "Davet edilmediğim bir partide kadeh kaldır."
    • "Bir yabancının çimlerini paspaslayın."
    • “IKEA mutfağında akşam yemeği pişirin.”
    • "Bir yabancı bana ne dövme yaptırırsa yaptırsın."
14

“Basit zevklerim”

1. Küçük şeylere olan sevginizi göstererek onu geri çevirin.
    Google görselleri Küçük şeylere olan sevginizi göstererek bunu geri çevirin.
    Küçük şeylere olan sevginizi göstererek onu geri çevirin. En sıradan şeylerde bile komedi ve ilgi yaratılabilir. (Sadece Seinfeld'i izleyin!) Ne kadar küçük olursa olsun, herhangi bir yerde veya şeyde neşe, benzersizlik ve mizah bulabileceğinizi iletmek için bu istemi kullanın.
    • "Sıçrayan DVD logosu doğrudan köşeye gittiğinde."
    • "Yeni yürümeye başlayan bir çocuğun toplum içinde küfür ettiğini görmek."
    • "Normal patates kızartması dolu bir torbada kazara kıvırcık bir kızartma."
    • “Radyoda en sevdiğim şarkıyı duymak”
    • "Tek nefeste karahindiba çiçeği üflemek."
15

“Eğer sana aşık olursam”

1. Neyi sevdiğiniz konusunda net olun.
    Google görselleri Neyi sevdiğiniz konusunda net olun.
    Neyi sevdiğiniz konusunda net olun. Tahminleri bir kenara bırakın ve potansiyel eşleşmelere sizi bayıltacak şeyler anlatın. Samimi olmak önemli olsa da, sizi sırılsıklam yapan daha tuhaf veya önemsiz şeylerden de bahsetmeye çalışın:
    • “Lezzetini asla kaybetmeyen sakızla tanıştırdın beni”
    • "Sen benden daha kötü bir dansçısın."
    • “Beni Mario Kart'ta yenebilirsin ama yine de kazanmama izin ver.”
    • "Yoğun yemekle meyhane tarzı arasındaki farkı biliyorsun."
    • “Bana sosyal güvenlik numaranın son 4 hanesini ver”

Video