Arkadaşlarınıza Mesaj Gönderebileceğiniz 105 Komik, Esprili ve Rastgele Şey.

Arkadaşlarınıza Mesaj Gönderebileceğiniz 105 Komik, Esprili ve Rastgele Şey

Bu devasa rastgele espriler listesiyle arkadaşlarınızı yüksek sesle güldürün

Metin sohbetinizi renklendirecek komik ve rastgele bir mesaj mı arıyorsunuz? Seni koruduk! Aptalca bir sohbete katılmak, arkadaşlarınızla bağ kurmanın en iyi yollarından biridir ve bu makalede, ölmekte olan bir sohbeti canlandırmak ve kahkahaları harekete geçirmek için kullanabileceğiniz metinlerin en iyi listesini derledik. Esprili ve tuhaftan düşündürücü ve bağ kurulabilir olana kadar, en iyi arkadaşlarınızla eğlenceli bir tartışmayı sürdürmek için ihtiyacınız olan her şey burada.

Adımlar

1

rastgele

1. Arkadaşınızın beynini şaşırtmak için rastgele bir görev gönderin.
    Google görselleri Arkadaşınızın beynini şaşırtmak için rastgele bir görev gönderin.
    Arkadaşınızın beynini şaşırtmak için rastgele bir görev gönderin. Birisine mesaj atarak şaka yapmanın komik bir yolunu mu arıyorsunuz? Onları suskun bırakmak için yapılacaklar listenizdeki sıradan bir işten bahsedin. Muhtemelen size "Bana mesaj mı atmak istedin?" diye karşılık verecekler. çünkü bu çok tuhaf ve gereksiz!
    • Çamaşırları bitirmem lazım.
    • Ben banyoya gidiyorum.
    • Öğle yemeğinden sonra dolabımı temizlemem gerekiyor.
    • Akşam yemeği için tavuk yapacağım.
    • Bir saat sonra toplantıya gitmem gerekiyor.
2

Şapşal

1. Arkadaşınızın kafasını karıştırmak için çeşitli kelimeleri bir araya getirin.
    Google görselleri Arkadaşınızın kafasını karıştırmak için çeşitli kelimeleri bir araya getirin.
    Arkadaşınızın kafasını karıştırmak için çeşitli kelimeleri bir araya getirin. Aptal isimleri ve sıfatları bir araya getirerek şaka ustası olun ve arkadaşınız size neden bahsettiğinizi sorarsa herhangi bir bağlam sunmayın. İlham arıyorsanız, iCarly TV şovundaki ikonik tişörtlere göz atın ve kendi yaratıcı kelime kombinasyonlarınızı bulmanın tadını çıkarın.
    • Sıvı jambon.
    • Dirsek öfkesi.
    • Ekose muzlar.
    • Hamamböceği devriyesi.
    • Ananas evliliği.
3

Garip

1. Garip ve şaşırtıcı bir mesajla arkadaşınızı şaşırtın.
    Google görselleri Garip ve şaşırtıcı bir mesajla arkadaşınızı şaşırtın.
    Garip ve şaşırtıcı bir mesajla arkadaşınızı şaşırtın. Birini korkutmaya çalışıyorsanız, iyi bilinen bir alıntıya tüyler ürpertici bir dokunuş ekleyin veya pek bir anlam ifade etmeyen, önsezi niteliğinde bir mesaj gönderin. Arkadaşınızı ürperteceğiniz ve onları şaşkına çevireceğiniz garantidir.
    • Hiçbir şey yapma. Bu imkansız.
    • Makarna gibi kokuyorsun. Geri çekil!
    • Aklımı kaçırdım. 5 dakika sonra döneceğim.
    • Tarih tekerrür ederse bir dinozor hayvanı alacağım.
    • Her şey sana geliyor ama sen yanlış şerittesin.
4

Düşündürücü

1. Yaratıcı bir soruyla arkadaşınızı hazırlıksız yakalayın.
    Google görselleri Yaratıcı bir soruyla arkadaşınızı hazırlıksız yakalayın.
    Yaratıcı bir soruyla arkadaşınızı hazırlıksız yakalayın. Eğer onların beynini harekete geçirmek istiyorsanız, onlara daha önce hiç sorulmamış tuhaf ve kaçık bir soru sorun. Arkadaşınızın kişiliği hakkında daha fazla bilgi edinmenin ve sohbeti bir sonraki aşamaya taşımanın mükemmel bir yoludur. Ayrıca, açık uçlu bir soru sormanın sohbeti sürdürmesi garanti edilir!
    • Su altında ağlamak mümkün mü?
    • Mısır gevreği çorbası mı? Neden ya da neden olmasın?
    • Pipetin bir deliği mi yoksa iki deliği mi var?
    • Ayaklarımız neden kokuyor ve burunlarımız akıyor?
    • Hayvanlar konuşabilseydi en kaba davranış hangisi olurdu?
5

bağ kurulabilir

1. İlişki kurabilecekleri belirli bir durumla ilgili kahkahaları artırın.
    Google görselleri İlişki kurabilecekleri belirli bir durumla kahkahaları artırın.
    İlişki kurabilecekleri belirli bir durumla ilgili kahkahaları artırın. Arkadaşınızı yüksek sesle güldürmek mi istiyorsunuz? Kişiliği veya ilgi alanlarıyla uyumlu, ilişkilendirilebilir bir deneyim ortaya çıkarın. Ne kadar spesifik ve ayrıntılı olursa o kadar komik olur!
    • Hiç yanlışlıkla bir bardak dondurma yediniz mi?
    • Gittiğiniz her yere bir kitap getirdiğiniz halde hiç okumadığınız oldu mu?
    • Hiç sebepsiz yere 30-50 dolar harcamak için rastgele bir istek duyuyor musunuz?
    • Birden fazla seyahate çıkmak yerine tek seferde 30 torba yiyecek taşıdığınız oldu mu?
    • Hiç ortaokuldan rastgele bir geri dönüş alıp bütün gece bunu düşünerek geçirdiğiniz oldu mu?
6

Esprili

1. Sıkıcı bir tartışmayı canlandırmak için onlara esprili bir tek satırlık söz verin.
    Google görselleri Sıkıcı bir tartışmayı canlandırmak için onlara esprili bir tek satırlık söz verin.
    Sıkıcı bir tartışmayı canlandırmak için onlara esprili bir tek satırlık söz verin. Ölmekte olan bir konuşmayı metin üzerine kaydetmeye mi çalışıyorsunuz? Arkadaşınıza onun alışkanlıklarıyla (veya kendi alışkanlıklarınızla) dalga geçen aptalca bir mesaj gönderin. Mizah, arkadaşlıkların yapıştırıcısı görevi görür ve esprili bir tek satırlık yazı kesinlikle onların gününü aydınlatacak ve onlara gülümseyecek bir şeyler verecektir.
    • Eğer kendine gülemiyorsan sana yardım edebilirim.
    • Benimle aynı fikirde olan herkesin fikrine saygı duyarım.
    • Hiçbir şey imkansız değilse, yıllardır imkansızı yapıyorum.
    • Kendinizi hırpalamayın. Yeni bir başlangıç, yalnızca yeni bir başarısızlık şansıdır.
    • Ailem bana hayallerimin peşinden gitmemi söyledi, ben de kenara dönüp uyumaya devam ettim.
7

Destekleyici

1. Arkadaşınızın gülümsemesini sağlamak için tatlı ve aptalca bir kelime oyunu gönderin.
    Google görselleri Arkadaşınızın gülümsemesini sağlamak için tatlı ve aptalca bir kelime oyunu gönderin.
    Arkadaşınızın gülümsemesini sağlamak için tatlı ve aptalca bir kelime oyunu gönderin. Arkadaşınız zor bir dönemden geçiyor gibi görünüyorsa, ona ne kadar özel olduğunu anlatan neşeli bir mesaj gönderin. Çok fazla derinleşmeden ve ciddileşmeden sevgiyi göstermenin mükemmel yolu.
    • Sen benim için önemli misin?
    • Bunun kulağa sevimsiz gelebileceğini biliyorum, ama sen efsane-süt ürünüsün???
    • Havucum sensiz bir hayat düşünebilir miyim? Marul sonsuza kadar arkadaş mı kalacak?
    • Seni destekliyorum???
    • Hep benimle orada olduğun için teşekkürler. seni iliklerime kadar seviyorum??
8

Eğlenceli gerçekler

1. Arkadaşınıza kafasını kaşımasını sağlayacak rastgele bir gerçek söyleyin.
    Google görselleri Arkadaşınıza, kafasını kaşımasını sağlayacak rastgele bir bilgi söyleyin.
    Arkadaşınıza kafasını kaşımasını sağlayacak rastgele bir gerçek söyleyin. Bu, arkadaşlarınızı şok etmek ve onların kafalarını karıştırmak için kusursuz bir stratejidir. Metniniz çok beklenmedik olduğu için yanıt olarak “Tamam…” veya “İlginç…” almaya hazırlanın.
    • Biliyor musun? Limonlar yüzer ama limonlar batar.
    • Biliyor musun? Armadillo mermileri kurşun geçirmezdir.
    • Biliyor musun? Kedilerin arka patilerinde daha az parmak bulunur.
    • Biliyor musun? En uzun İngilizce kelime 189.819 harf uzunluğundadır.
    • Biliyor musun? Mavi balinalar bir lokmada yarım milyon kalori tüketirler.
9

Popüler Olmayan Görüşler

1. Eğlenceli bir sohbet başlatmak için popüler olmayan bir görüş gönderin.
    Google görselleri Eğlenceli bir sohbet başlatmak için popüler olmayan bir görüş gönderin.
    Eğlenceli bir sohbet başlatmak için popüler olmayan bir görüş gönderin. İyi bir sohbet başlatmakta zorlanıyor musunuz? Buzları kırmak için en tartışmalı fikri ortaya atın! Bu sadece arkadaşınızı konuşturmanın kolay bir yolu değil, aynı zamanda canlı bir tartışma başlatmak için de mükemmel bir konudur.
    • Chapstick bir aldatmacadır.
    • Android Apple'dan daha iyidir.
    • Ketçap en kötü çeşnidir.
    • Pizza, yüzü açık bir sandviçtir.
    • Nickelback tüm zamanların en iyi grubudur.
10

baba şakaları

1. Tüm arkadaşlarınızı güldürmek için klasik bir baba şakası yapın.
    Google görselleri Tüm arkadaşlarınızı güldürmek için klasik bir baba şakası yapın.
    Tüm arkadaşlarınızı güldürmek için klasik bir baba şakası yapın. Söyleyecek bir şey bulamadığınızda, denenmiş ve gerçek bir baba şakasına sadık kalın. Arkadaşınızın mizah anlayışına bağlı olarak kesinlikle birkaç gülen veya sinirlenen yüz emojisini ortaya çıkaracaktır.
    • Arılar olmasaydı ayılar nerede olurdu? Kulaklar.
    • Dişleriniz için kırmızı ve kötü olan nedir? Tuğla.
    • Forrest Gump'ın şifresi nedir? 1forrest1.
    • Üzgün ​​çileğe ne denir? Mavi bir meyve.
    • Kutup ayıları paralarını nerede saklıyor? Bir kar yığınında.
11

Şaka Mesajları

1. Komik (ve zararsız) bir şaka metniyle başka biri gibi davranın.
    Google görselleri Komik (ve zararsız) bir şaka metniyle başka biri gibi davranın.
    Komik (ve zararsız) bir şaka metniyle başka biri gibi davranın. Arkadaşlarını kandırmaya mı çalışıyorsun? Onlara her zaman iyi bir RickRoll gönderebilseniz de, bu seçenekler çok daha saçma ve yaratıcıdır:
    • Hey, hastanenin dışındayım. Seni hangi girişten almalıyım?
    • Doktor Kim? Köpeğim hiçbir şey yemiyor ve içmiyor. Sizden randevu alabilir miyim?
    • Tebrikler, az önce Powerball'u kazandınız! Ödülünüzü alabilmeniz için bana adınızı, numaranızı, adresinizi ve sosyal güvenlik numaranızı vermeniz gerekmektedir.
    • Spongebob Squarepants hayran kulübüne kaydolduğunuz için teşekkür ederiz! Size her saat başı Bikini Bottom'da olup bitenlerle ilgili güncellemeler göndereceğiz. Bu mesajların kapsamı dışında kalmak için STOP yanıtını verin.
    • Adım Dan Johnson ve dün gece restoranınıza geldiğimde gıda zehirlenmesi yaşadığımı bilmenizi istedim. Kanepemin her yerine kustum ve yenisinin parasını ödemeni istiyorum.
12

Hafta sonu

1. Hafta sonu olmasını dilerken bu metinlerden herhangi birini kullanın.
    Google görselleri Hafta sonu olmasını diliyorsanız bu metinlerden herhangi birini kullanın.
    Hafta sonu olmasını dilerken bu metinlerden herhangi birini kullanın. Siz ve arkadaşınız Pazartesi, Salı ve okula gelmeniz gereken diğer günler için aynı nefreti paylaşıyor musunuz? Onlara ruhlarına hitap eden komik bir mesaj gönderin! Aşağıdaki metinler aptalca ve ilişkilendirilebilirliğin mükemmel dengesidir:
    • Yılda iki kez 6 aylık tatile ihtiyacım var.
    • Haftanın ilk 5 günü en zor olanıdır.
    • Salıdan sonra takvimde bile WTF yazıyor.
    • Cumartesi ile Pazar arasında bir gün icat etmemiz gerekiyor.
    • Yeni favori günüm Salı çünkü önümüzdeki pazartesiden en uzak gün.
13

Okul

1. Mention the struggles of student life if they’re sick of school.
    Google görselleri Okuldan bıkmışlarsa öğrenci hayatındaki zorluklardan bahsedin.
    Okuldan bıkmışlarsa öğrenci hayatındaki zorluklardan bahsedin. Arkadaşınız sık sık okuldan şikayet ediyorsa, moralini yükseltmek için ona bağ kurulabilecek bir mesaj gönderin. Onları güldürmenin ve ikinize ders sırasında konuşacak bir şeyler vermenin kolay bir yolu.
    • Yarın okula gidecek kadar beyin hücrem yok.
    • Birisi bana branşımı sorduğunda bir kuruş alsaydım zengin olurdum.
    • Grup ödevleri Batman'in neden yalnız çalıştığını anlamama yardımcı oldu.
    • Ne zaman bir sınavda “açıkla” kelimesini görsem, içten içe biraz ölüyorum.
    • TikTok, YouTube ve Instagram okul dersleri olsaydı 4.0 alırdım.
14

Yiyecek

1. Bring up your appetite if you two talk about food.
    Google görselleri İkiniz yemek hakkında konuşursanız iştahınızı açın.
    Eğer ikiniz yemek hakkında konuşursanız iştahınızı açın. Arkadaşınız sürekli aç olduğunu söylese de, siz diyet yapma konusunda şaka yapıyor olsanız da, onun komik kemiklerini gıdıklamak için yemekle ilgili bir mesaj gönderin. Ortak ilgi alanlarınızı vurgulamak, onlarla bağ kurmanın ve sıkıcı bir sohbeti hafifletmenin en iyi yoludur.
    • Deniz ürünleri diyeti yapıyorum. Yemek görüyorum ve yiyorum.
    • Arkadaşların sana öğle yemeği ısmarlar. En iyi arkadaşlar öğle yemeğinizi yerler.
    • Eğer yediğin şey olduğun doğruysa ben çikolatalı kekim.
    • Ne derler bilirsin... Günde bir hamburger doktoru uzak tutar.
    • Kişisel gelişim yolculuğuma başlamaya karar verdim ama sonunda buzdolabına mı gittim?
15

Para

1. Bond over your lack of cash to lighten the mood.
    Ortamı yumuşatmak için nakit eksikliğinizi Google görselleriyle paylaşın.
    Ruh halinizi hafifletmek için nakit eksikliğinizi bir kenara bırakın. Arkadaşınızın yaptığı şaka tamamen meteliksiz olmakla mı ilgili? Onların mizah anlayışını anladığınızı ve onlarla daha derin bir düzeyde bağlantı kurduğunuzu göstermek için benzer bir satır bırakın. #En iyi arkadaşlar bozuldu!
    • Şeker bebek 101'e kaydoluyorum.
    • Zengin olmanın sırrını bilmek ister misiniz? Ben de.
    • Para mutluluğu satın almıyorsa, üzgün ve zengin olmak isterim.
    • Paranın konuştuğunu söylediklerini biliyorum ama benimki sadece "hoşçakal" diyor.
    • Arkadaşlığım satılık değil ama kısa süreli kiralama konusunda görüşebiliriz.
16

Aşk Hayatı

1. Take a jab at your love life if you joke about being single all the time.
    Google görselleri Sürekli bekar olmakla ilgili şaka yapıyorsanız aşk hayatınıza bir göz atın.
    Sürekli bekar olmakla ilgili şaka yapıyorsanız aşk hayatınıza bir darbe vurun. Eğer bir ilişkiniz yoksa ve arkadaşınız da değilse, ona hayatınızdaki romantizmin eksikliği hakkında tek satırlık komik bir mesaj gönderin. Paylaşılan bir deneyim üzerinden bağ kurmanın ve durumunuzda mizah bulmanın mükemmel bir yolu!
    • Aşk gerçekten kördür çünkü beni hiç göremez.
    • İyi bir ilişkinin sırrı, bir ilişkiye sahip olmamaktır.
    • Göz teması kurduğum hiçbir erkeği kıvırmıyorum.
    • Bu Sevgililer Günü'nde randevum var mı? Evet, adı 14 Şubat.
    • Hayatım romantik bir komedi gibi ama romantizm yok ve sadece ben kendi şakalarıma gülüyorum.
17

Şarkı sözleri

1. Use song lyrics to kickstart a silly and lighthearted exchange.
    Google görselleri Aptalca ve neşeli bir alışverişi başlatmak için şarkı sözlerini kullanın.
    Aptalca ve neşeli bir alışverişi başlatmak için şarkı sözlerini kullanın. Arkadaşınızla benzer müzik zevkiniz var mı? Eğer öyleyse, komik bir sohbet başlatmak için onlara bir şarkının açılış sözlerini gönderin. Şarkının bir sonraki satırıyla yanıt verdiklerinde, size şaka yollu bir şekilde durmanız için mesaj atana kadar şarkı sözlerini paylaşmaya devam edin.
    • bu gerçek hayat mı? Bu sadece bir fantezi mi?
    • Eğer erkek arkadaşın olsaydım, gitmene asla izin vermezdim…
    • Bu, gelişen sisteme sahip erkekler için…
    • Bir zamanlar biri bana dünyanın beni sarsacağını söylemişti...
    • Herkes hata yapar… Herkesin o günleri vardır….
18

Grup Sohbetinde

1. Drop a confusing one-liner to mess with everyone in the chat.
    Google görselleri Sohbetteki herkesle dalga geçmek için kafa karıştırıcı bir tek satırlık yazı bırakın.
    Sohbetteki herkesle dalga geçmek için kafa karıştırıcı bir tek satırlık yazı bırakın. Bir grup sohbetinde bir grup insanı başından savmak istiyorsanız, onlara daha fazla bağlam gerektiren bir mesaj gönderin… o zaman herhangi bir mesaj göndermeyin. Telefonunuz kesinlikle herkesin yanıtlarıyla havaya uçacak ve siz arkanıza yaslanıp rahatlayabilir ve kaosun ortaya çıkışını izleyebilirsiniz!
    • Son.
    • Bir daha benimle konuşma.
    • Hepinize sevgiyle veda ediyorum.
    • Kaderin hepimizi bir araya getirmesinin nedeni bu mu?
    • Ne yaptığınız hakkında hiçbir fikriniz yok!
19

Geri Mesaj Göndermedikleri Zaman

1. Poke fun at their texting habits to remind them that they never responded. {"smallUrl":"https://www.wikihow.com/images/thumb/0/0b/Funny-Random-Things-to-Say-in-a-Text-Step-19.jpg/v4-460px- Bir Metin Adımında Söylenecek Komik-Rastgele Şeyler-19.jpg","bigUrl":"/images/thumb/0/0b/F