Minecraft: Prizmarin Parçaları Nasıl Elde Edilir + Prizmarin Parçası Tarifleri.

Minecraft: Prizmarin Parçaları Nasıl Elde Edilir + Prizmarin Parçası Tarifleri

Prismarine Parçalarını edinme hakkında bilmeniz gereken her şey

Minecraft'ta Prismarine Shard'ları mı almaya çalışıyorsunuz? Bu üretim malzemesi, başta Deniz Fenerleri olmak üzere birkaç tarifte kullanılır ve yalnızca Muhafızları veya Yaşlı Muhafızları yenerek bulunabilir. Ayrıca Prismarine Shard gerektiren tüm tarifleri ve her tarif için kaç taneye ihtiyacınız olacağını da gözden geçireceğiz.

Prizmarin Yetiştiriciliği İçin Hızlı İpuçları

Bir Muhafızı veya Yaşlı Muhafızı öldürdüğünüzde, 0 ila 2 Prismarine Parçası garanti edilir. Ancak yine de hiç parça alamama şansınız var; bunu önlemek için Muhafızları veya Yaşlı Muhafızları en az bir Yağma düzeyine sahip silahlarla öldürün; çünkü Yağma, düşen maksimum parça sayısını 1 artıracaktır.

Adımlar

Prizmarin Parçalarının Elde Edilmesi

1. Prismarine Parçaları mafya ganimeti olarak düşer.
    Google görselleri Prismarine Parçaları mafya ganimeti olarak düşüyor.
    Prismarine Parçaları mafya ganimeti olarak düşer. Muhafızlar ve Yaşlı Muhafızlar yenilgi üzerine Prismarine Parçalarını düşürebilirler. Muhafızlar, okyanus anıtlarının etrafında ortaya çıkan suda yaşayan düşman çeteleridir. Yaşlı Muhafızlar, Muhafızların daha güçlü bir çeşididir ve okyanus anıtlarında da bulunabilirler.
    • Muhafızlar ve Yaşlı Muhafızlar yenildiklerinde her zaman 0 ila 2 Prismarine Parçası düşürecekler. Her Yağma seviyesi, maksimum parça düşme sayısını 1, maksimum 5 olacak şekilde artıracaktır.

Prizmarin Parçası Tarifleri

1. Adım 1 Deniz Fenerleri.
    Google görselleri Adım 1 Deniz Fenerleri.
    Deniz Fenerleri. 4 Prismarine Parçası ve 5 Prismarine Kristali ile bir Deniz Feneri bloğu oluşturabilirsiniz. 1 Prismarine Parçasını 3x3 üretim ızgarasının dört köşesinin her birine yerleştirin, ardından kalan noktaları Prismarine Crystals ile doldurun.
  2. Adım 2 Prizmarin.
    Google görselleri Adım 2 Prismarine.
    Prizmarin. 4 Prismarine Parçası ile bir Prismarine bloğu oluşturabilirsiniz. 3x3 üretim ızgarasında, 1 parçayı sol alt köşeye yerleştirin, ardından ek 3 parçayı Prismarine'i oluşturmak için ilk parçanın doğrudan üstüne, çaprazına ve sağına yerleştirin.
  3. Adım 3 Koyu Prizmarin.
    Google görselleri Adım 3 Koyu Prismarine.
    Koyu Prizmarin. 8 Prismarine Parçası ve 1 Siyah Boya veya 1 Mürekkep Kesesi (yalnızca Bedrock Edition veya Minecraft Education) ile bir Dark Prismarine bloğu oluşturabilirsiniz. Siyah Boyayı veya Mürekkep Kesesini 3x3'lük bir üretim ızgarasının ortasına yerleştirin, ardından kalan 8 noktayı Prizmarin Parçalarıyla doldurun.
  4. Step 4 Prismarine Bricks.
    Google görselleri Adım 4 Prismarine Tuğlaları.
    Prizmarin Tuğlalar. 9 Prismarine Parçası ile bir Prismarine Brick bloğu oluşturabilirsiniz. Prismarine Tuğlaları yapmak için 3x3 üretim ızgarasını Prismarine Parçalarıyla doldurmanız yeterli.

Video