Flört Uygulamalarında Nasıl Doğrulanırsınız.

Flört Uygulamalarında Nasıl Doğrulanırsınız

Bir flört uygulamasında doğrulanmak, flört uygulaması kimliğinizi doğrulayan ve eşleşme bulmanızı gerçekten kolaylaştırabilen basit bir işlemdir. Doğrulama süreci kısa ve basittir ve genellikle selfie göndererek veya flört uygulaması şirketine bir form göndererek beş dakikadan kısa sürede tamamlanabilir. Bu güvenlik ve emniyet özelliğinin uygulanması oldukça basittir ve tanışma platformlarını tüm kullanıcılar için daha güvenli hale getirir.

Adımlar

Bir Flört Uygulamasında Doğrulanmak Ne Anlama Gelir?

1. Doğrulanma tarihi şu tarihte:
    Google görselleri Doğrulanıyor...
    Bir flört uygulamasında doğrulanmak, profilinizin gerçek kimliğinizi temsil ettiğini beyan etmenize olanak tanıyan bir güvenlik özelliğidir. Instagram ve Twitter'ın genellikle ünlü bir kişiyi veya kuruluşu temsil eden mavi doğrulama işaretlerine aşina olabilirsiniz. Bu işaretler ayrıca hesabın, temsil ettiğini iddia ettiği kişi veya kuruluşa ait olduğunu da doğrular. Flört uygulamalarında doğrulama da aynı şekilde çalışır.

Doğrulanmanın Faydaları Nelerdir?

1. Herkeze tavsiye ederiz...
    Google görselleri Herkese tavsiye ederiz...
    Eşleşme bulmanızı kolaylaştırmak ve platformu tüm kullanıcılar için daha güvenli hale getirmek için flört uygulamasındaki herkesin doğrulanmasını öneriyoruz.
    • Bu özellik, sahte veya spam hesapların ayıklanmasına yardımcı olarak diğer kullanıcılarla eşleşmenizi kolaylaştırır.
    • Yaş doğrulama, flört uygulamalarında reşit olmayanları korur, yırtıcılara veya istismarcılara yönelik her türlü alanı ortadan kaldırır.
    • Doğrulama, kullanıcıların olmadıkları biri gibi yayın yapmalarını engeller, bu da sahte bir kişiyle eşleşmenizi engeller.
    • Doğrulama, bilgisayar korsanlarının veya dolandırıcıların hesabınızı ele geçirmesini ve sizin gibi davranmasını önler.

Nasıl Doğrulanırım?

1. Adım 1 Tinder'da[4] X Kaynağı araştırın...
    Google görselleri Tinder'da 1. Adım[4] X Kaynağı araştırın...
    Tinder'da
    • Başlamadan önce, bu işlem sırasında fotoğraf çekebilmeniz için Tinder'ın kameranıza erişmesine izin verdiğinizden emin olun.
    • Tinder uygulamasında profilinize tıklayın ve adınızın yanındaki gri onay işareti simgesine dokunun.
    • Başlamak için İleri düğmesine basın.
    • Tinder sana kopyalaman için poz içeren bir fotoğraf verecek. İki farklı pozu taklit edin, bu pozlarda bir selfie çekin ve ardından fotoğrafları uygulamaya yükleyin.
    • Fotoğraflarınızı yükledikten sonra doğrulama onayının veya reddinin alınması yaklaşık 2-3 gün sürecektir. Kabul edilirseniz adınızın yanında mavi bir onay işareti görünecek ve her şey hazır olacak.
  2. Adım 2 Bumble'da[5] X Kaynağı araştırın...
    Google görselleri Bumble'da 2. Adım[5] X Araştırma kaynağı ...
    Bumble'da
    • Profilinizdeki veya başka bir kişinin rozetindeki doğrulama düğmesine dokunun.
    • Bumble size yüzlerce rastgele fotoğraf pozundan birini sunacak. Pozu taklit eden bir selfie çekin.
      • Fotoğrafınızı çektikten sonra Bumble, onu Bumble yöneticilerine gönderme konusunda size yol gösterecektir. Uygulama içi talimatları izlediğinizden emin olun.
    • Fotoğrafınız, kimliğinizi doğrulamak için Bumble'ın ekibindeki gerçek bir kişi tarafından incelenecektir.
    • Birkaç dakika sonra, doğrulamanızın onayını alacaksınız (veya reddedilecek, bu durumda işlemi yeniden başlatmanız gerekecek).
  3. Adım 3 Grindr[6] X'te Araştırma kaynağı...
    Google görselleri Grindr[6] X'te 3. Adım Araştırma kaynağı ...
    Grindr'da
    • Kimliğinizi doğrulamak için Grindr'a bir istek göndererek başlayın. Bu formu doldurun.
    • Daha sonra, hesabınızı ilk kez nasıl oluşturduğunuza bağlı olarak bu adımlardan birini tamamlamanız gerekecektir. Fotoğrafları çektikten sonra yukarıdaki forma ekleyin.
      • Hesabınızı e-posta yoluyla oluşturduysanız , üzerinde Grindr hesabınızla ilişkili e-posta adresinin yazılı olduğu bir kağıt parçası tutarken fotoğrafınızı çekin.
      • Hesabınızı Apple, Google, Facebook veya başka herhangi bir üçüncü taraf uygulaması aracılığıyla oluşturduysanız , üzerinde cihaz kimliğinizin yazılı olduğu bir kağıt parçası tutarken kendinizin bir selfie'sini çekin.
        • Grindr'ı ilk açtığınızda açılan ekranda cihaz ID numaranızı bulabilirsiniz.
      • Profil fotoğrafı olmayan bir hesabınız varsa yukarıdaki selfie seçeneklerine ek olarak adınızın ve fotoğrafınızın görünür olduğu resmi bir devlet kimliğinin resmini ekleyin.
    • Hesabınız ve kimliğiniz resmi olarak doğrulandıktan sonra Grindr sizinle iletişime geçecektir.
  4. Adım 4 eHarmony'de
    Google görselleri eHarmony'de 4. Adım
    eHarmony'de
    • eHarmony'nin premium RelyID doğrulama hizmeti, kimliğinizi doğrulamak için iki bölümlü bir test kullanır.
    • İlk bölüm yasal adınızı, soyadınızı ve adresinizi gerektirir.
    • İkinci adım, size bir dizi doğrulama sorusu soracak çoktan seçmeli bir testtir. Örneğin: Ehliyetiniz hangi eyalette verildi? veya Bankanızın adı nedir?
    • Test, geçip geçmediğinizi ve doğrulanıp onaylanmadığınızı hemen size bildirecektir.
    • Bu premium özelliğin yıllık maliyeti 5,95 ABD dolarıdır ve eHarmony hesabı olan herkes tarafından satın alınabilir.
    • RelyID'yi satın aldıktan ve iki adımlı testi geçtikten sonra rozetiniz bir yıla kadar geçerli olacaktır.
  5. Adım 5 Onun Üzerine[7] X Araştırma kaynağı...
    Google görselleri 5. Adım Onda[7] X Araştırma kaynağı ...
    Onun üzerinde
    • Onun hesabına giriş yaptığınızdan emin olun. Uygulamada Ayarlar'a gidin ve Hesap Doğrulama'ya ilerleyin.
    • Hesap Doğrulama altında Profili Doğrula seçeneğine dokunun.
    • Sağlanan bir resimden bir poz kopyalamanız istenecektir. Pozu aynen kopyaladığınızdan ve yüzünüzün açıkça göründüğünden emin olun.
    • Fotoğrafı çektikten ve son pozdan memnun kaldığınızda, fotoğrafı Ona göndermek için mavi Selfie Gönder düğmesini tıklayın.
    • Fotoğrafınız onaylanırsa profilinizde bir doğrulama simgesi görünecek ve doğrulamanızın onayını alacaksınız.

Bir Flört Uygulamasında Resmi Doğrulama Süreci Yoksa Ne Olur?

1. Bazı flört uygulamaları...
    Google görselleri Bazı flört uygulamaları...
    Bazı flört uygulamalarının resmi bir doğrulama süreci yoktur, ancak diğer kullanıcılara gerçekte iddia ettiğiniz kişi olduğunuzdan emin olmanın birkaç yolu vardır. Profilinizi daha az şüpheli hale getirmek için hemen hemen tüm flört uygulamalarında kullanabileceğiniz bu ipuçlarına göz atın.
    • Her zaman bir profil resmi ekleyin. Profil fotoğrafı olmayan profiller şüpheli görünüyor çünkü kişi kendini göstermek istemiyor. İnsanlara kim olduğunuzu göstermek için yüzünüzün yüksek çözünürlüklü bir resmini ekleyin.
    • Derinlemesine bir biyografiye sahip olun. Biyografinizin spesifik olduğundan ve ilgi alanlarınızı ve kişiliğinizi tanımladığından emin olun. Detayları eksik olan profiller sahte hesap veya bot olarak algılanabilir.
    • Görüntülü sohbetleri kullanın. Yapabildiğiniz ve kendinizi rahat hissettiğiniz zaman, görüntülü sohbetleri kullanarak sohbet etmeyi tercih edin. Bu, gerçek hayattaki sohbet zamanına girmenin harika bir yoludur ve canlı görüntülü sohbetlerde kimliğinizi taklit etmek son derece zordur. İşte görüntülü sohbet özelliklerine sahip bazı flört uygulamaları:
      • Kibrit
      • Bumble
      • Tinder
      • Menteşe
      • eHarmony
      • Bol Balık