Omegle'da Gerçek Bir Konuşma Nasıl Yapılır?.

Omegle'da Gerçek Bir Konuşma Nasıl Yapılır?

Popüler web sitesi Omegle.com yeni ve heyecan verici. Ana sayfadaki Talk'a basmanız yeterlidir ve dünyanın herhangi bir yerinden bir yabancıyla bağlantı kurarsınız. Bu wikiHow makalesi sana Omegle'da gerçek bir sohbetin nasıl yapılacağını öğretir.

File_cabinent.png
Google görselleri File_cabinent.png

Bu makale tarihi olarak işaretlendi.

Bu makalenin konusu artık aktif değil, devam etmiyor veya mevcut değil. (Yayınlanma tarihi: 2024/01/26).

Adımlar

1. Adım 1 Doğru ilgi alanlarını ekleyin.
    Google görselleri 1. Adım Doğru ilgi alanlarını ekleyin.
    Doğru ilgi alanlarını ekleyin. Omegle, benzer şeylerden hoşlanan kişilerle eşleştirilebilmeniz için ilgi alanlarını seçmenize olanak tanır. Ancak dikkatli olun: Bazı çıkarlar diğerlerinden daha tehlikelidir, bu nedenle riski kendinize ait olarak ilerleyin. Din ve diğer tartışmalı konular aşırılık yanlılarına, trollere ve tanışmak istemediğiniz insanlara özellikle açıktır.
    • Belirli bir ilgi alanına sahip çok sayıda trol veya bot olduğunu fark ederseniz, onu kaldırın ve bir hafta sonra tekrar deneyin.
  2. Adım 2 Konuşmanıza doğru şekilde başlayın.
    Google görselleri 2. Adım Konuşmanıza doğru şekilde başlayın.
    Konuşmanıza doğru şekilde başlayın. "Merhaba" diyebilirsin ya da sadece "Merhaba, naber?" diyebilirsin.
  3. Adım 3 Trollerden kaçınmak istiyorsanız bunu açıkça belirtin.
    Google görseller 3. Adım Trollerden kaçınmak istiyorsanız bunu açıkça belirtin.
    Trollerden kaçınmak istiyorsanız bunu açıkça belirtin. Kendinizi tanıttıktan sonra şöyle bir şey söyleyin: "Kabalık etmek istemiyorum ama azgınsanız, İngilizce konuşamıyorsanız veya gerçekten sohbet etmek istemiyorsanız lütfen bağlantıyı kesin."
  4. 4. Adım Trolleri ve botları nasıl tanımlayacağınızı öğrenin.
    Google görselleri 4. Adım Trolleri ve botları nasıl tanımlayacağınızı öğrenin.
    Trolleri ve botları nasıl tanımlayacağınızı öğrenin. Trol olan kişileri belirtmenin önemli yolları vardır. Konuşmanın başında rastgele ve saldırgan bir şey söyleyebilirler ya da sadece "Azgınım" diyebilirler. Genellikle önce onlar yazar, ayrıca sık sık da yazarlar. Botlar otomatik mesajlar bırakır ve genellikle konuyla ilgisi olmayan anlık yanıtlardır.
  5. Adım 5 Bağlantıyı kesmekten korkmayın.
    Google görselleri 5. Adım Bağlantıyı kesmekten korkmayın.
    Bağlantıyı kesmekten korkmayın. Konuştuğunuz kişi tuhaf görünüyorsa bağlantıyı kesin. Ayrıca kişi sohbete "asl" diyerek başlıyorsa büyük ihtimalle siber seks yapacak birini arıyordur.
  6. Adım 6 Trollerle konuşmadan Omegle'da eğlenin.
    Google görselleri 6. Adım Trollerle konuşmadan Omegle'da eğlenin.
    Trollerle konuşmadan Omegle'da eğlenin. Bazı insanlar rastgele bir şey söyleyebilir, o yüzden birlikte oynayın. Eğer rahatsız ediciyse bağlantıyı kesin, ancak bazen en iyi konuşmalar en tuhaf olanlarla başlar.
  7. Adım 7 Troller tarafından kandırılmayın.
    Google görselleri 7. Adım Troller tarafından kandırılmayın.
    Trollere aldanmayın. Size Omegle'ın IP adresinizi takip ettiğini veya Omegle'ın onları seks suçlusu olarak sınıflandırdığını belirten ve genellikle sahte iletişim bilgileriyle biten bir mesaj gönderebilirler. Bunların hepsi sahte, aldanmayın.
  8. Adım 8 Omegle'da hemen hemen her türden insanla karşılaşacaksınız.
    Google görselleri 8. Adım Omegle'da hemen hemen her türden insanla karşılaşacaksınız.
    Omegle'da hemen hemen her türden insanla karşılaşacaksınız. Dürüst görünen insanlarla, bariz yalancılarla, trollerle, azgın insanlarla, gülmek isteyen insanlarla, intiharın eşiğinde olduğunu söyleyen insanlarla, can sıkıntısı çeken insanlarla karşılaşacaksınız. ve normal insanlar. İnsanlarla nasıl başa çıkacağınızı öğrenin ve neredeyse her konuşmayı eğlenceli bir sohbete dönüştürebilirsiniz.

Uyarılar

• Resminizi veya çok fazla kişisel bilginizi vermeyin. Teşekkürler Faydalı 149 Faydalı Değil 19
  • Ebeveynler: Omegle bazen çok saldırgan olabiliyor. 13 yaşın altındaki çocukları Omegle'dan uzak tutun. Teşekkürler Faydalı 136 Faydalı Değil 38