Eski Erkek Arkadaşınıza Nasıl Hakaret Edebilirsiniz: Akıllı İfadeler ve Geri Dönüşler.

Eski Erkek Arkadaşınıza Nasıl Hakaret Edebilirsiniz: Akıllı İfadeler ve Geri Dönüşler

Kalbin kırık ve suçlanacak tek kişi var: eski sevgilin. Bir ayrılıktan sonra eski sevgilinize hakaret etmek istemeniz tamamen normaldir, özellikle de sizi çok incittiyse. Mükemmel yanığı sağlamak kulağa eğlenceli gelse de, kendinizi ona hakaret ederken hayal etmekten muhtemelen daha fazla tatmin alacaksınız. Onu gerçekten azarlaman gerekiyorsa eski erkek arkadaşına hakaret etmenin mükemmel bir yolunu sunuyoruz. Ayrıca ona, onu tamamen unuttuğunuzu göstermenize ve duygularınızla başa çıkmanıza yardımcı olacağız.

Adımlar

Yöntem 1

Ona hakaret etmek

1. Adım 1 Son sözü söylemek için “Konuştuğunu duyuyorum ama dinlemiyorum” deyin.
    Google görselleri 1. Adım Son sözü söylemek için "Konuştuğunu duyuyorum ama dinlemiyorum" deyin.
    Son sözü söylemek için "Konuştuğunu duyuyorum ama dinlemiyorum" deyin. Bu noktada artık onun ne düşündüğü umrunda değil. Artık söylediği her şey "blah, falan, falan" gibi geliyor. Gözlerini devirip uzaklaşarak hakaretinin üstüne kirazı koy.
    • Tam etkiyi elde etmek için söylediği hiçbir şeye yanıt vermeyin. Zaten onun ne düşündüğü umurunda değil.
  2. Adım 2 Ona
    Google görselleri 2. Adım Ona ​​"Keşke daha önce ayrılsaydık" deyin, böylece hayatınıza devam ettiğinizi anlasın.
    Ona "Keşke daha erken ayrılsaydık" deyin, böylece hayatınıza devam ettiğinizi anlasın. Ayrılıktan dolayı gizlice üzgün olmanızın bir önemi yok. Eski sevgilinize kızmak aslında bir ayrılıktan sonra güçlendirici olabilir. Sen kesinlikle daha iyisini hak ediyorsun.
    • Ayrıca, "Seninle bu kadar uzun süre kaldığıma inanamıyorum", "Keşke hiç tanışmasaydık" veya "Hayatım sensiz çok daha güzel" de diyebilirsiniz.
  3. Adım 3 Sizi incitirse,
    Google görselleri 3. Adım Sizi incitirse "Bir erkek arkadaşta neyi istemediğimi bana gösterdin" deyin.
    Seni incitirse "Bana bir erkek arkadaşta neyi istemediğimi gösterdin" de. Muhtemelen bazen hoşlanmadığınız şeyler yapmıştır ve umarım bir sonraki erkek arkadaşınız daha iyi olur. Eski sevgilinizin kötü niteliklerine odaklanmak aslında daha hızlı ilerlemenize yardımcı olabilir.
    • Eleştirilerinizi kendinize saklayın ki, ayrılıkta yüksek yola çıkabilesiniz. Bırakın neyi yanlış yaptığını merak etsin.
  4. Adım 4 Eğer çoktan yola çıktıysa, ona
    Google görselleri 4. Adım Eğer çoktan yola çıktıysa ona "Seninle olmaktansa yalnız kalmayı tercih ederim" deyin.
    Eğer çoktan yola çıktıysa ona "Seninle olmaktansa yalnız kalmayı tercih ederim" deyin. Eski sevgilinizin başkalarıyla flört ettiğini görmek canınızı acıtabilir ve hatta bunu yüzünüze vurmaya çalışıyor bile olabilir. Ama cidden, onun gibi bir pislikten çok daha iyisini yapabilirsin.
    • Şu anda arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin, böylece size ne kadar muhteşem olduğunuzu hatırlatabilirler.
  5. Adım 5 Size hakaret ederse,
    Google görselleri 5. Adım Size hakaret ederse, "Bana daha kötü bir şekilde kız arkadaşınız denildi" deyin.
    Eğer sana hakaret ederse, "Bana daha kötü bir şekilde kız arkadaşın denildi" deyin. Eski sevgilinizin sizin hakkınızda kötü şeyler söylemesi doğru değil ve kendinize hakaret ederek misilleme yapmak istemeniz de anlaşılabilir. Bazen en iyi cevap en basit olanıdır. Ona hakaret etmenin en akıllıca yolu, sana ne derse desin, sana onun kız arkadaşı denmesi kadar kötü olmadığını söylemektir.
    • Bu sizin mikrofon bırakma anınızdır, o yüzden bu hakikat bombasını bıraktıktan sonra güvenle yürüyün.
    • Şunu da söyleyebilirsiniz: "Benden hoşlanmıyorsun çünkü zevkin kötü."
  6. Adım 6 Dedikodu yapıyorsa
    Google görselleri 6. Adım Dedikodu yapıyorsa "Ben zaten devam ettim; denemelisin" deyin.
    Dedikodu yapıyorsa "Ben zaten yola çıktım, denemelisin" deyin. Hala ayrılığınızı yeniden anlatıyorsa, sizin hakkınızda kötü konuşuyorsa veya DM'lerinize geri dönmeye çalışıyorsa muhtemelen sizi unutmamıştır. Çünkü sürekli seni düşünmek onun yoluna devam etmesini engelleyebilir. O halde onu çağırın.
    • Umarım bu onu geri çeker ve sonunda onu unutabilirsin.
Yöntem 2

Eski Sevgilinize Hakaret Etme Dürtüsüyle Başa Çıkmak

1. Adım 1 Kendinizin mükemmel hakareti yaptığınızı ve sonrasını hayal edin.
    Google görselleri 1. Adım Kendinizi mükemmel hakareti ve sonrasını yaptığınızı hayal edin.
    Mükemmel hakareti ve sonrasını yaptığınızı hayal edin. İntikam hayali kurmak kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Kendinizi eski sevgilinize azarlarken hayal edin ve şu anda ne kadar güçlü hissedebileceğinizi düşünün. Daha sonra ortak arkadaşların taraf tutması gibi sonuçları düşünün.
    • Eğer ona gerçekten hakaret edersen okulda başın belaya girebilir. Ayrıca arkadaşlarınız maalesef onun adına üzülüp onun tarafını tutabilirler.
    • Çoğu durumda, eski sevgilinize geri döndüğünüzü hayal ederseniz, kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.
  2. Adım 2 Sakinleştirici bir aktiviteyle rahatlayın.
    Google görselleri 2. Adım Sakinleştirici bir aktiviteyle rahatlayın.
    Sakinleştirici bir aktiviteyle rahatlayın. Duygularınız muhtemelen şu anda gerçekten yoğundur ve bu tamamen normaldir. Kendinizi biraz daha iyi hissetmenize yardımcı olmak için stresi hafifletmeyi deneyin. İşte rahatlamanın bazı yolları:
    • Rahatlatıcı müzik dinleyin.
    • Sıcak bir banyo yapın.
    • Yavaş, derin nefes alın.
    • Yoga yap.
    • Meditasyon yapın.
    • Bir boyama kitabında renklendirin.
  3. 3. Adım Onu düşünmemek için sosyal medyadan uzak durun.
    Google görselleri 3. Adım Onu düşünmemek için sosyal medyadan uzak durun.
    Onu düşünmemek için sosyal medyadan uzak dur. Şu anda neler yaptığını görmek için eski sevgilinizin sosyal medya profillerini kontrol etmek isteyebilirsiniz. Ancak bu felaketin reçetesidir. Muhtemelen onun fotoğraflarını görmek kendinizi kötü hissetmenize neden olacaktır. Gönderilerini görmemek için onu takip etmeyi bırakın.
  4. Adım 4 Duygularınızı işleyebilmeniz için ifade edin.
    Google görselleri 4. Adım Duygularınızı ifade edin, böylece onları işleyebilirsiniz.
    Duygularınızı ifade edin, böylece onları işleyebilirsiniz. Bir ayrılıktan sonra duygularınızı hissetmenize izin vermek, daha hızlı ilerlemenize yardımcı olacaktır. Güvendiğiniz bir arkadaşınızla nasıl hissettiğiniz hakkında konuşmayı deneyin. Konuşmak istemiyorsanız duygularınız hakkında yazmak onları açığa çıkarmanın harika bir yoludur. Nasıl hissettiğinizi günlük tutabilirsiniz.
    • Duygularınızın kaybolması biraz zaman alabilir ama kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ayrılıktan kaynaklanan acı ve öfkenin hem normal hem de geçici olduğunu hatırlamaya çalışın.
  5. Adım 5 Eğer faydası olacağını düşünüyorsanız eski sevgilinize sizi ne kadar incittiğini söyleyin.
    Google görseller 5. Adım Eğer faydası olacağını düşünüyorsanız eski sevgilinize sizi ne kadar incittiğini söyleyin.
    Eğer faydası olacağını düşünüyorsanız eski sevgilinize sizi ne kadar incittiğini söyleyin. Bazı durumlarda eski sevgilinizle yüzleşmek aranızı kapatmanıza yardımcı olabilir. Onu bire bir konuşmaya davet edin veya bir şeyleri kafanızdan atmanız gerekiyorsa onu arayın. Eski sevgilinizin ona saldırdığınız hissine kapılmaması için duygularınızı ifade etmek için "Ben" ifadelerini kullanın. Söyleyeceklerinize karşı çok daha anlayışlı olacaktır.
    • "Güvenime ihanet ettiğini hissediyorum ve gerçekten kırıldım" veya "Kalbim kırıldı ve beni gerçekten umursamadığını hissediyorum" gibi bir şey söyle.
    • Onunla konuşmak istemiyorsan ona mesaj atmayı veya mesaj göndermeyi deneyebilirsin.
    • Başka bir seçenek olarak eski sevgilinize bir mektup yazın ancak onu göndermek yerine yok edin.
Yöntem 3

Ona Onu Aştığını Göstermek

1. Adım 1 Güvendiğiniz bir arkadaşınıza açılmadığınız sürece onun hakkında konuşmayı bırakın.
    Google görselleri 1. Adım Güvendiğiniz bir arkadaşınıza açılmadığınız sürece onun hakkında konuşmayı bırakın.
    Güvendiğiniz bir arkadaşınıza açılmadığınız sürece onun hakkında konuşmayı bırakın. Eski sevgilinizden bahsettiğinizde ayrılığınız aklınızda kalır. Ayrıca bu onun hâlâ ona takılıp kaldığınızı düşünmesine neden olabilir. Okulda eski sevgiliniz hakkında konuşmamaya çalışın. Ayrıca mümkünse ortak arkadaşlarınıza onun hakkında hiçbir şey söylemeyin.
    • Tamamen hayatına devam ettiğini ve artık onu düşünmediğini düşünmesini istiyorsun.
    • Olanlar hakkında konuşmanız gerekiyorsa yakın bir arkadaşınıza veya aile üyenize açılmanızda sorun yoktur.
  2. Adım 2 Etkileyici bir şekilde giyinin, böylece kendinizi güvende hissedin.
    Google görselleri 2. Adım Etkileyici bir şekilde giyinin, böylece kendinizi güvende hissedin.
    Kendinizi güvende hissetmek için etkilemek için giyinin. En iyi görünümlerinizi bir araya getirerek eski sevgilinize neleri kaçırdığını gösterin. En sevdiğiniz kıyafetleri giyin ve harika görünmek için saçınızı şekillendirin. Makyaj yapıyorsanız birkaç öğretici video izleyin ve yeni görünümler deneyin. Harika göründüğünüzü bilerek okulun koridorlarında güvenle dolaşabileceksiniz.
    • Hatta kendinize ayrılık sonrası bir saç makyajı veya yeni bir kıyafet ısmarlayabilirsiniz.
  3. Adım 3 Arkadaşlarınızla eğlenin.
    Google görseller 3. Adım Arkadaşlarınızla eğlenin.
    Arkadaşlarınla ​​eğlen. Ayrılığın ardından arkadaşlarınızla vakit geçirmek kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, eski sevgilinize evde oturup onun için üzülmediğinizi gösterir. Planlayıcınızı sizi meşgul edecek heyecan verici aktivitelerle doldurun. Şunları deneyebilirsiniz:
    • Bir oyun gecesi düzenliyoruz.
    • Film gecesi düzenliyoruz.
    • Mini golf oynuyorum.
    • Bowlinge gidiyorum.
    • Alışverişe gitmek.
    • Spa gecesi geçiriyorum.
    • Çöpçü avı yapmak.
    • Bir okul etkinliğine katılmak.
    • Plaja ya da parka gitmek.
    • Kitap kulübü kurmak.
  4. Adım 4 Yaptığınız tüm harika şeyler hakkında paylaşım yapın.
    Google görselleri 4. Adım Yaptığınız tüm harika şeyleri paylaşın.
    Yaptığınız tüm harika şeyler hakkında paylaşım yapın. Eski sevgiliniz hâlâ sosyal medyanızı kontrol ediyor olabilir. Devam ettiğinizi açıkça gösteren bir sürü eğlenceli fotoğraf bulduğundan emin olun. Hayatının tadını çıkarmakla meşgul olduğunu göstermek ve onu tamamen geride bıraktığını göstermek için fotoğraflar çek. Şuna benzer fotoğraflar yayınlayabilirsiniz:
    • Pişirdiğiniz kurabiyeler.
    • Evcil hayvanınızla oynuyorsunuz.
    • Arkadaşlarınla ​​takılıyorsun.
    • Yaptığınız bir resim veya el işi.
    • Banyo bombası veya banyo tuzları ile sıcak bir banyo.
    • Bir okul etkinliği.
    • Bir fincan kakao ve okuduğunuz bir kitap.
  5. Adım 5 Yeni bir hobi, ilgi alanı veya aktivite deneyin.
    Google görselleri 5. Adım Yeni bir hobi, ilgi alanı veya aktivite deneyin.
    Yeni bir hobi, ilgi alanı veya aktivite deneyin. Bir ayrılığın ardından yeni deneyimler kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Denemek istediğiniz şeylerin bir listesini yapın. Daha sonra kolay bir şeyle başlayın. Tek başınıza yapmak istemediğiniz aktivitelere arkadaşlarınızı bile davet edebilirsiniz. Şunu deneyebilirsiniz:
    • Yeni bir restoran.
    • Ders Almak.
    • Yeni bir hobi öğrenmek.
    • Telefonunuzda veya oyun sisteminizde yeni bir oyun oynamak.
    • Bir dil öğrenmek.
    • Yerel bir müzeyi ziyaret etmek.
    • Arkadaşlarınızla temalı bir partiye ev sahipliği yapmak.
  6. Adım 6 Ona yoluna devam ettiğinizi göstermek için onun önünde başka bir erkekle flört edin.
    Google görselleri 6. Adım Hayatınıza devam ettiğinizi göstermek için onun önünde başka bir erkekle flört edin.
    Ona yoluna devam ettiğini göstermek için önünde başka bir adamla flört et. Seni başka biriyle görmek eski sevgiline artık onunla ilgilenmediğini gösterecek. Göz teması kurarak ve gülümseyerek başlayın. Erkek de gülümserse ona iltifat edin veya ortak bir ilgi alanı hakkında sohbet başlatın. Senin yanında rahat görünüyorsa koluna bile dokunabilirsin.
    • Sadece sevdiğiniz insanlarla flört etmek en iyisidir. Eğer ilgilenmiyorsanız, onunla ilgilendiğinizi düşünmelerini sağlayarak kazara birinin duygularını incitmek istemezsiniz.

Uyarılar

• Birine hakaret ederken dikkatli olun çünkü zorbalığa doğru sınırı aşmak istemezsiniz. Teşekkürler Faydalı 3 Faydalı Değil 3