Pul Hindistan Cevizi ile Hindistan Cevizi Unu Nasıl Yapılır.

Pul Hindistan Cevizi ile Hindistan Cevizi Unu Nasıl Yapılır

Hindistan cevizi unu biraz pahalı olabilir. Kendin yapabiliyorsan neden para harcayasın ki? Nasıl yapılacağını öğrenmek için okumaya devam edin. Kolaydır ve bol miktarda lif içerir!

Adımlar

1. Adım 1 Şekersiz hindistancevizi parçacıklarını dört saat suda bekletin.
    Google görseller 1. Adım Şekersiz hindistancevizi parçacıklarını dört saat bekletin.
    Şekersiz hindistancevizi pullarını dört saat bekletin. Suyun hindistancevizi pullarına oranının 4:1 olması gerekir.
    • Örnek: Bir bardak pula dört bardak su.
  2. Adım 2 Bir mutfak robotu kullanarak hindistan cevizini pürüzsüz hale gelinceye kadar işleyin.
    Google görseller Adım 2 Bir mutfak robotu kullanarak hindistan cevizini pürüzsüz hale gelinceye kadar işleyin.
    Bir mutfak robotu kullanarak hindistan cevizini pürüzsüz hale gelinceye kadar işleyin.
  3. Adım 3 Hindistan cevizi karışımının tamamını tülbentin içine koyun ve mümkün olduğu kadar sıkın.
    Google görseller 3. Adım Hindistan cevizi karışımının tamamını tülbentin içine koyun ve mümkün olduğu kadar sıkın.
    Hindistan cevizi karışımının tamamını tülbentin içine koyun ve mümkün olduğu kadar sıkın. Suyun tamamını oradan alın. Bu sıvı hindistan cevizi sütüdür. Hindistan cevizi sütünü kullanmak için soğutun.
  4. Adım 4 Hamuru tülbent içinde bir fırın tepsisine yayın.
    Google görseller 4. Adım Tülbentteki posayı bir fırın tepsisine yayın.
    Hamuru tülbent içinde bir fırın tepsisine yayın.
  5. Adım 5 Kuruyana kadar 200 derece Fahrenheit fırında pişirin.
    Google görseller 5. Adım 200 derece Fahrenheit fırında kuruyana kadar pişirin.
    200 derece Fahrenheit fırında kuruyana kadar pişirin.
  6. Adım 6 İhtiyacınız olan unu elde edene kadar mutfak robotunda veya benzeri bir şeyde işlem yapın.
    Google görseller Adım 6 İhtiyacınız olan unu elde edene kadar mutfak robotunda veya benzeri bir şeyde işlem yapın.
    İhtiyacınız olan unu elde edene kadar mutfak robotunda veya benzeri bir şeyde işlem yapın.
    • Mutfak robotunun düşük enerjili alternatifi havan ve havan tokmağıdır!

İhtiyacınız Olan Şeyler

• Tas
  • Mutfak robotu
  • Tülbent