Akıllı Adamlarla Nasıl Tanışılır?.

Akıllı Adamlarla Nasıl Tanışılır?

Akıllı, karizmatik ve nazik erkekler kesinlikle vardır; ama biriyle nasıl tanışırsınız? Harika haber şu ki, zeki erkeklerle tanışmanın roket bilimi olması gerekmiyor (gerçek bir roket bilimcisiyle tanışmak isteseniz bile). Flört uygulamalarından IRL etkinliklerine kadar akıllı erkeklerle tanışmak için en iyi yerleri size sunacağız. Daha sonra, akıllı insanların akıllı adamları nasıl çekebileceğini tam olarak anlatacağız. Mükemmel bir bağlantı kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm flört ipuçları ve sohbet başlatıcılar için ilerleyin.

Adımlar

Yöntem 1

Zeki Adamlarla Nerede Tanışılır?

1. 1. Adım Yalnızca fotoğrafları değil profilleri de vurgulayan flört uygulamalarını kullanın.
    Google görselleri 1. Adım Yalnızca fotoğrafları değil, profilleri de vurgulayan flört uygulamalarını kullanın.
    Yalnızca fotoğrafları değil, profilleri de vurgulayan flört uygulamalarını kullanın. Siz ve potansiyel eşleşmeleriniz daha ayrıntılı biyografilere sahip olduğunuzda, akıllı adamları bulup çekebileceksiniz. Kendi profilinizi oluştururken eğitim geçmişinizden ve entelektüel ilgi alanlarınızdan bahsedin. Doğru dilbilgisi ve yazım kurallarını kullandığınızdan emin olmak için dikkatlice düzeltin. Akıllı adamlarla tanışmak için şu tanışma uygulamalarına göz atın:
    • Hinge, kendiniz ve ilgi alanlarınız hakkındaki istemleri ve soruları yanıtlamanıza olanak tanır. Yazılı cevaplara vurgu yapmak, tutkularınıza ve dünya görüşünüze uyan adamları bulmanıza yardımcı olabilir.
    • The League, profilinizi profesyonel ağ sitesi LinkedIn'den dolduran 'seçkin' bir flört uygulamasıdır. Uygulama genellikle seçkin üniversitelerden veya başarılı geçmişlerden gelen hırslı kişilerin ilgisini çeker.
    • OkCupid, soru yoğun eşleştirme sistemiyle tanınır. 4.000'e kadar soruyu yanıtlayabilirsiniz ve algoritmaları sizi tercihlerinize uygun kullanıcılarla eşleştirir.
    • Sapio kendisini akıllı insanlarla tanışmaya yönelik bir uygulama olarak tanıtıyor. Bu hâlâ fotoğraf tabanlı bir kaydırma uygulamasıdır ancak "Kafamın İçinde" ve "Başarılar" gibi kategorilerdeki soruları yanıtlayabilirsiniz.
  2. Adım 2 Akademisyenlerle tanışmak için halka açık derslere katılın.
    Google görseller 2. Adım Akademisyenlerle tanışmak için halka açık derslere katılın.
    Akademisyenlerle tanışmak için halka açık derslere katılın. Yerel üniversitelerin, toplum merkezlerinin ve konferans merkezlerinin endüstri uzmanlarının ilginç konuşmalarına ev sahipliği yapıp yapmadığını görmek için internetten kontrol edin. Daha sonra kısa bir ağ oluşturma etkinliği veya tartışması olan etkinlikleri özellikle arayın. Bu şekilde, sevimli ve akıllı erkeklerle sohbet etme şansına sahip olacaksınız ve zaten konuşacak bir şeyiniz olacak!
    • Şu anda okuldaysanız, ana dalınızdaki konuk konuşmacıların derslerini arayın ve kulüpler veya öğrenci organizasyonları tarafından düzenlenen tartışmalara göz atın.
    • Üniversiteye gittiyseniz, okulunuza giden diğer erkeklerle tanışmak için mezunlar etkinliklerine göz atın.
  3. Adım 3 Öğrenmeyi seven erkeklerle tanışmak için yüz yüze bir derse katılın.
    Google görselleri 3. Adım Öğrenmeyi seven erkeklerle tanışmak için yüz yüze bir derse katılın.
    Öğrenmeyi seven erkeklerle tanışmak için yüz yüze derse katılın. Neden entelektüel ufkunuzu genişletip aynı zamanda zeki adamlarla tanışmıyorsunuz? İlginç bir şey olup olmadığını görmek için topluluk koleji kataloglarını ve sürekli eğitim kurslarını inceleyin. Veya eğer sanatsal ve sofistike erkeklerden hoşlanıyorsanız, yerel sanat okullarının yaratıcı dersler verip vermediğini kontrol edin.
    • Sınıfta havalı bir çocukla tanıştığınızda, ona bir çalışma gününde ders materyallerinin üzerinden geçmesini veya bir grup projesinde ortak olmak isteyip istemediğini sormasını isteyin.
  4. Adım 4 Hoş ve kültürlü adamlarla bağlantı kurmak için müzelerdeki etkinliklere gidin.
    Google görseller 4. Adım Hoş ve kültürlü adamlarla bağlantı kurmak için müzelerdeki etkinliklere gidin.
    Hoş ve kültürlü adamlarla bağlantı kurmak için müzelerdeki etkinliklere gidin. Sanat yürüyüşü gecesi veya şarap tadımı gibi eğlenceli geziler sunup sunmadıklarını görmek için yerel müze web sitelerine göz atın. Aynı zamanda yeni potansiyel tarihlerle tanışırken kültürel bilginizi gösterme şansına sahip olacaksınız. Aradığınız adamın türüne göre müze türünü seçin.
    • Teknoloji meraklısı adamlar arıyorsanız bilim ve yenilik müzelerine göz atın.
    • Klas erkeklerle tanışmak için sanat, müzik ve moda müzelerine gidin.
    • Açık fikirli entelektüel adamlar için yerel tarih müzelerini inceleyin.
  5. Adım 5 Sanat galerisi etkinliklerine ve konserlerine katılın.
    Google görseller 5. Adım Sanat galerisi etkinliklerine ve konserlerine katılın.
    Sanat galerisi etkinliklerine ve konserlerine katılın. İneklerin havalı olamayacağını kim söylüyor? Şehirdeki yeni bir sanatçının bir sonraki gösterisine katılın ya da en sevdiğiniz bağımsız grubun konserindeki kalabalığa göz atın. Sanat ve müzikte harika bir zevke sahip olan erkekler muhtemelen oldukça akıllıdır!
    • Etrafınızdaki erkeklerle kaynaşın ve "Bu geceki set hakkında ne düşünüyorsunuz?" gibi bir cümle kullanın. bir konuşma başlatmak için.
  6. Adım 6 Kitap kurtlarını tanımak için bir kitap kulübüne katılın.
    Google görseller 6. Adım Kitap kurtlarını tanımak için bir kitap kulübüne katılın.
    Kitap kurtlarını tanımak için bir kitap kulübüne katılın. Yerel kütüphanenize mevcut kitap kulüpleri hakkında bilgi verin, iş yerinize bir kitap kulübü daveti gönderin veya Meetup, Eventbrite ve hatta Reddit gibi çevrimiçi bir siteyi araştırın. Kitap kulüpleri harikadır çünkü size daha küçük bir gruptaki insanlarla etkileşim kurma şansı verirler. Ayrıca, zaten bir konuşma konunuz ve okumaya yönelik ortak bir ilginiz var!
    • Bir erkeğin numarasını almak için şöyle bir şey söyleyin: "Fitzgerald'ın metafor kullanımı hakkında söylediklerinizi çok beğendim. Bir ara kahve içerken onun diğer çalışmaları hakkında ne düşündüğünüzü duymak isterim. Numaranızı alabilir miyim?"
  7. Adım 7 Potansiyel tarihleri ​​belirlemek için yerel bir bilgi gecesi düzenleyin.
    Google görselleri 7. Adım Potansiyel tarihleri ​​belirlemek için yerel bir bilgi gecesi düzenleyin.
    Potansiyel tarihleri ​​belirlemek için yerel bir bilgi gecesi düzenleyin. Herhangi bir yerel bar veya kulübün bilgi yarışması gecesi sunup sunmadığını görmek için çevrimiçi arama yapın. Eğlenceyi artırmak için kendiniz kaydolun veya bir arkadaş grubuyla birlikte gidin. Bir içki alıp trivia bilginizi test ederken, kalabalığa dikkat edin ve herhangi bir zeki adamın öne çıkıp çıkmadığını görün.
    • Hoşunuza giden bir adam görürseniz, şöyle bir şey söyleyerek sohbet başlatın: "Tavsiye bilginizden oldukça etkilendim. Herhangi bir ipucunuz var mı?"
  8. Adım 8 Bir arkadaşınızdan size yakışıklı ve zeki tanıdıklarını ayarlamasını isteyin.
    Google görselleri 8. Adım Bir arkadaşınızdan size yakışıklı, zeki tanıdıklarını ayarlamasını isteyin.
    Bir arkadaşınızdan size yakışıklı ve zeki tanıdıklarını ayarlamasını isteyin. Tanıdıklarınızın bekar olup olmadığını sorarak başlayın, ardından arkadaşınıza iletişim bilgilerinizi iletmesini önerin. Bir arkadaşınızın tuzağına düşmek harika bir yoldur çünkü zaten ortak bir noktanız vardır. Adamla sohbet etmeye başladığınızda, işte birkaç akıllı adam randevu fikri:
    • Bir oyun mağazasına veya gadget mağazasına gidin ve en son teknoloji ve video oyunlarına göz atın.
    • Bağımsız bir tiyatroya gidin ve yabancı bir film izleyin.
    • Birlikte bir bulmaca gecesi planlayın veya en iyi LEGO tasarımını yaratmak için birbirinize meydan okuyun.
    • Bir kitapçıya göz atın.
    • Yerel bir şiir okumasına veya açık mikrofon gecesine uğrayın.
Sınav

wikiHow Testi: Hangi Flört Uygulamasını Kullanmalıyım?

Flört uygulamaları söz konusu olduğunda sorun çoğu insanın yanlış platformda olmasıdır. Heyecan verici bir kaçamak mı arıyorsunuz? O zaman muhtemelen ciddi randevuları kaydırmamalısın. Ruh eşinizi mi arıyorsunuz? Bu harika; uygulamanızın flörtler için değil, umutsuz romantikler için olduğundan emin olun. Sizin için mükemmel flört uygulamasını bulmak için testimize katılın! 1/12

Hangi cevap şu anda aradığınızı en iyi şekilde açıklıyor?

Ciddi, sadık bir ortak.

Birlikte heyecanlanabileceğim ilginç ve havalı insanlar.

Her şeye açığım ama dürüst olmak gerekirse esas olarak yeni bağlantılar arıyorum.

Biriyle tanışmak istiyorum ama keşke önce gölgelenmeyi ve kaba mesajları atlayabilseydim.

Sonraki Yöntem 2

Akıllı Adamları Nasıl Çekersiniz?

1. Step 1 Ask him about his intellectual interests.
    Google görselleri 1. Adım Ona ​​entelektüel ilgi alanlarını sorun.
    Ona entelektüel ilgi alanlarını sor. İster bir üniversitede kripto para birimiyle ilgili bir derste, ister mahallenizdeki kitapçıda akıllı bir adamla tanışıyor olun, bir soru sorarak sohbet başlatın. Çalıştığı konular ve en ilginç bulduğu konular hakkında bilgi edinin. Onun hakkında daha fazla bilgi edinme olasılığınız daha yüksek olduğundan açık uçlu soruları tercih edin.
    • “Bu çok niş bir konu! Bununla nasıl ilgilenmeye başladın?”
    • “Faulkner'a bu kadar ilgi duyan biriyle hiç tanışmadım. Peki onun çalışmalarının sizi büyülediği şey ne?”
    • "Ne çalıştın? Peki bu sizi bu sektöre nasıl soktu?”
  2. Step 2 Use active listening to show him you get what he’s talking about.
    Google görselleri 2. Adım Ona ​​ne hakkında konuştuğunu anladığınızı göstermek için aktif dinlemeyi kullanın.
    Ona neden bahsettiğini anladığınızı göstermek için aktif dinlemeyi kullanın. Zeki bir adamla konuşurken tartışmanın devam etmesi için devam soruları sorun. Kendinden emin, dik bir duruşla ayakta durun ve göz teması kurun. Kendine daha çok güvenen kişilerin daha çekici olduğu kanıtlanmıştır! Bir dahaki sefere zeki bir adamla konuştuğunuzda, aşağıdaki ifadelerle yanıt vermeyi deneyin:
    • “Bu çok ilginç. Bana daha fazlasını anlat."
    • “Bekle, bir saniye geri çekil. Neden bu seçimi yaptın?”
    • “Bunu daha önce duymamıştım. Bunu nasıl öğrendin?”
  3. Step 3 Share your passions and opinions.
    Google görselleri 3. Adım Tutkularınızı ve fikirlerinizi paylaşın.
    Tutkularınızı ve görüşlerinizi paylaşın. Gerçek akıllı adamlar, kendileri kadar azimli ve hırslı insanlardan korkmayacaktır. Konuşmada her ikinizin de birbirinize konuşması için alan bıraktığınızdan emin olun, ancak sizin için önemli olan şeyler hakkında konuşmaktan çekinmeyin. Geleceğe yönelik hedeflerinizi, en sevdiğiniz tartışma konularını veya sunmak istediğiniz farklı bakış açılarını gündeme getirin.
    • “Konut krizi konusunda biraz farklı bir fikrim var. Bir vaka çalışanı olarak, yeni yasaların bir sonucu olarak ciddi sorunlarla karşılaşan birçok sakinle etkileşime geçebiliyorum."
    • “Sosyo-dilbilim okudum, bu yüzden her zaman argo hakkında konuşmaya hazırım. Emojilerin ne anlama geldiğini analiz etmeyi sevdiğim için tam bir ineğim.”
    • “Kızım büyüdüğünde okula geri dönüp lisans eğitimimi bitirmeyi umuyorum. Tarih okumayı çok isterim."
  4. Step 4 Look for common interests and values besides intelligence.
    Google görselleri 4. Adım Zekanın yanı sıra ortak ilgi alanlarını ve değerleri arayın.
    Zekanın yanı sıra ortak ilgi alanları ve değerleri arayın. Kesinlikle entelektüel açıdan eşitinizi bulmak istiyorsunuz, ancak sizinle başka ortak noktaları olan bir erkek bulmak da çok önemli. Başkalarına iyi davranıyor mu? İkiniz benzer yaşam hedeflerini ve hobileri paylaşıyor musunuz? Akıllı adam arayışınızı daraltmanıza yardımcı olması için bu alıştırmayı deneyin:
    • Gelecekteki bir partnerde isteyeceğiniz tüm özelliklerin bir listesini yazın.
    • Yinelenenleri kaldırmak ve en önemli özelliklere odaklanmak için listenizi düzenleyin.
    • Erkeklerle tanıştıkça listenizi gözden geçirmeye devam edin.
  5. Step 5 Try changing up your profile if you’re on a dating app.
    Google görselleri 5. Adım Bir flört uygulamasındaysanız profilinizi değiştirmeyi deneyin.
    Bir flört uygulamasındaysanız profilinizi değiştirmeyi deneyin. Beğendiğiniz erkekleri bulamadıysanız, yenilenmenin zamanı geldi! Tutkulu olduğunuz şeyleri gösteren fotoğraflara odaklanın. Seçmen haklarının güçlü bir savunucusuysanız, bir kampanya mitinginden bir fotoğraf yayınlayın. Bir mühendislik sihirbazıysanız, yaptığınız drone ile çektiğiniz güzel bir portreyi paylaşın. Nelerden hoşlandığınızı ve ilgilendiğiniz konuları belirtmek için biyografinizi güncelleyin.
    • Örneğin, biyografinizde "Benimle plaj piknikleri, korgiler ve Ofis'ten silinen sahneler hakkında konuşun" gibi bir şey yazıyorsa akıllı adamların dikkatini çekmek için birkaç entelektüel konu daha eklemek isteyebilirsiniz.
    • Düzenlenmiş bir profil şöyle diyebilir: "Benimle kumsalda Rus edebiyatı, corgis ve modern sinematografi (özellikle The Office'te) okumak hakkında konuşun."
    • Flört uzmanları, algoritmaların profilinizi daha fazla kişiye göstermesi için profilinizi her 4 haftada bir yeni fotoğraf ve bilgilerle yenilemenizi önerir.