Erkek Arkadaşınıza Onu ve Sadece Onu Sevdiğinizi Nasıl Gösterirsiniz?.

Erkek Arkadaşınıza Onu ve Sadece Onu Sevdiğinizi Nasıl Gösterirsiniz?

Yani birbirinize bu üç küçük kelimeyi söylemenin o tuhaf anını geride bıraktınız. Şimdi, erkeğinize yalnızca onu sevdiğinizi nasıl göstereceğinizi merak ediyorsunuz. Sadakatinizi onunla günlük iletişim kurarak, hem sözlü iletişim yoluyla hem de davranışlarınızla gösterebilirsiniz. Ayrıca daha geniş sosyal çevrenizle etkileşim şekliniz aracılığıyla nasıl hissettiğinizi de kanıtlayabilirsiniz.

Adımlar

Yöntem 1

Sözlü İletişim Kurmak

1. Adım 1 Derin konuşmalar yapın...
    Google görseller Adım 1 Derin sohbetler yapın...
    Onunla derin sohbetler yapın . Hayatın anlamı ya da siyasetle ilgili şeyler olmak zorunda değiller. Bunun yerine günü, ilgi alanları veya ailesi hakkında açık uçlu sorular sorun. Ayrıca söylediklerini hatırladığını göstermek için geçmişte söylediği şeyleri de sorabilirsin. Şunun gibi şeyler söylemeyi deneyin:
    • "Ailen nasıl? Annenin sağlığı nasıl?"
    • "Son zamanlarda bahçecilikten bahsettiğini duymadım. Sebzelerin nasıl?"
    • "Tropikal bir tatil reklamı gördüm. Bu bana seni ve büyük macera tatilini nasıl geçirmek istediğini düşündürdü."
  2. Adım 2 Dinle...
    Google görseller Adım 2 Dinle...
    Onu dinle . Erkek arkadaşınıza onu sevdiğinizi göstermenin harika bir yolu onu dinlemektir. Bazen rastgele şeylerden bahsederken sizin bölünmemiş dikkatinize ihtiyaç duyacaktır. Bunlar sizin için bir anlam ifade etmeyebilir veya anlamsız görünebilir, ancak onun için bir şeyler ifade ediyor. Onu dinlemek hem kendinizi bağlı hissetmenize yardımcı olabilir hem de ona ne kadar değer verdiğinizi gösterebilir.
    • Onunla konuşurken mutlaka göz teması kurun ve onu izleyin. Onun söylediklerini gerçekten dinle. Bir şeyleri tekrarlamak, sorular sormak veya söylediklerine fikir eklemek isteyebilirsiniz.
    • Dikkatinizin tamamen ona odaklanabilmesi için elektronik cihazları bir kenara bırakın.
  3. Adım 3 Onu övün.
    Google görselleri 3. Adım Onu övün.
    Onu öv. Erkekler sıklıkla takdir edilmek ve erkeksi hissetmek isterler, bu da özgüvenlerine yardımcı olur. Ona iltifat ederek ve onu överek ona sevginizi göstermenize yardımcı olabilirsiniz. Övgünüzün gerçek olduğundan ve sahte olmadığından emin olun; bu geri tepebilir ve ilişkide sorunlara neden olabilir.
    • Evin içinde yaptığı bir şey hakkında yorum yapmak gibi erkekliğini iltifat edin ve övün.
    • Size kapıları açmak gibi yaptığı küçük şeylere de dikkat edin. Ona bunu ne kadar takdir ettiğinizi ve bunun sizi nasıl özel hissettirdiğini anlatın.
    • Başkaları için yaptığı iyi şeylere dikkat çekin. Örneğin şöyle diyebilirsiniz: "Küçük kardeşlerinizi koruma şeklinizden dolayı size hayranım."
  4. Adım 4 Ona karşı dürüst olun.
    Google görselleri 4. Adım Ona ​​karşı dürüst olun.
    Ona karşı dürüst ol. Erkek arkadaşınızla dürüst ve açık bir ilişki kurmaya odaklanın. Sır saklamak ve bir şeyleri saklamak aranıza girebilir. Bir şey saklıyorsanız, sonunda bunu öğrenip size olan güvenini kaybedebilir. Ona karşı her zaman açık ve dürüst olun.
    • Ondan ne sakladığınızı öğrenmese bile, vicdan azabınız sizi yiyip bitirebilir ve kendinizi perişan hissetmenize neden olabilir.
  5. Adım 5 Onunla kavga etmekten kaçının.
    Google görselleri 5. Adım Onunla kavga etmekten kaçının.
    Onunla kavga etmekten kaçının. Tartışmalar sağlıklı bir ilişkinin parçasıdır, ancak görünürde bir neden yokken onunla kavga etmek, iyi bir ilişkiyi teşvik etmez veya onu sevdiğinizi göstermez. Bildiği kadarıyla kavga, onu terk edip başka biriyle tanışmanız için size bir bahane sağlayabilir. Sadakatsiz partnerler de suçluluk duygusu nedeniyle kavga çıkarırlar. Eğer yalnızca onu seviyorsanız, ona aksini düşünmesi için bir neden vermeyin.
    • Sizi rahatsız eden bir şey olursa hemen ona haber verin ve bu konuda açık sözlü olun. İşlerin daha da kötüleşmesine izin vermek, durumu daha da kötüleştirecektir ve siz bir şey söylemediğiniz sürece üzgün olduğunuzu bilemeyecektir.
    • Sesini yükseltmeden sakince konuş. Ona değil, mevcut soruna saldırın. Ona konuşma ve söyleyeceklerini dinleme şansı verin.
    • Örneğin, "Beni hep görmezden geliyorsun ve asla benimle birlikte olmak istemiyorsun!" "Bu durumda bana davranış şeklin gerçekten duygularımı incitti" diyebilirsiniz.
  6. Adım 6 Hatalı olduğunuzda itiraf edin.
    Google görselleri 6. Adım Yanıldığınızı itiraf edin.
    Hatalı olduğunuzda itiraf edin. Bu, dürüstlüğün ve sadakatin güçlü bir işaretidir. Herkes hata yapar ve sen de istisna değilsin. Onu incittiğinizi biliyorsanız bunu kabul edin ve özür dileyin. Daha sonra bu konu üzerinde durmayın veya konuyu sürekli onunla tekrar ele almayın.
    • Ancak konuyu tamamen terk etmeyin; gelecekte tekrarlamamak için hatanızdan ders çıkarmaya çalışın.
  7. Erkek Arkadaşınıza Onu ve Sadece Onu Sevdiğinizi Nasıl Gösterirsiniz?
    Google Images Erkek Arkadaşınıza Onu ve Sadece Onu Sevdiğinizi Nasıl Gösterirsiniz?
    "Sen" ifadeleri yerine "ben" ifadelerini kullanın. Duygu ve düşüncelerinizde dürüst olduğunuzu göstermek için birinci şahıs ağzından (ben, ben) konuşun. “Ben” kelimelerini kullandığınızda, kendinizi konuyla ilişkilendirmekten utanmadığınızı göstermiş olursunuz. Kendinize odaklanmanız aynı zamanda onu hiçbir şey için suçlamaya çalışmadığınızı da gösterir. Şunu söylemeyi deneyin:
    • "Dün geceki davranışların beni incitmişti."
    • "Arkadaşlarının önünde benimle konuşma şeklini beğenmedim."
    • "Sanki bana haksızlık edilmiş gibi hissediyorum."
  8. Adım 8 Uzlaşmayı öğrenin....
    Google görseller 8. Adım Uzlaşmayı öğrenin....
    Uzlaşmayı öğrenin . Uzlaşma her ciddi ilişkinin önemli bir parçasıdır. Bu ona onu sevdiğinizi göstermenin bir yoludur. Onun yapmak istediği ama sizin ilgilenmediğiniz şeyler olduğunda yine de uzlaşıp gidebilirsiniz. Bunu gerçekten yapmak istemediğinizi bilecek, ancak onun için bir şeyler yapmaya istekli olduğunuz için onu sevdiğinizi bilecektir.
    • Bir şeyi yapmayı kabul ettiğinizde, sürekli orada olmak istemediğinizden bahsetmeyin. Bunun yerine, etkinlik veya etkinlik size göre olmasa bile onunla birlikte olmanın tadını çıkarın.
    • Onun da taviz verdiğinden ve sizin için bir şeyler yaptığından emin olun. Birbiriniz için uzlaşmak sağlıklı bir ilişkinin parçasıdır.
  9. Adım 9 Hayallerini destekleyin.
    Google görseller Adım 9 Hayallerini destekleyin.
    Hayallerini destekleyin. Senin hayallerin olduğu gibi erkek arkadaşının da hayalleri var. Bu hayallerden bazıları hiçbir zaman gerçekleştirilemeyecek olabilir ancak herkesin düşünecek ve umut edecek şeylere ihtiyacı var. Hayallerini yıkmayın, aksine onu cesaretlendirin. Onunla birlikte hayal kurun, belki ikiniz birlikte kendi hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
    • Örneğin egzotik bir dağa tırmanmayı hayal ediyorsa, ona bunu yapamayacağını ya da zamanının ya da parasının olmayacağını söylemeyin. Bunun yerine şöyle bir şey söyleyin: "Bu çok eğlenceli olurdu!" veya “Bir gün bu macera için para biriktirmeye çalışmalısın.”
Yöntem 2

Sadakatinizi Göstermek

1. Adım 1 Erkek arkadaşınız için küçük, düşünceli şeyler yapın.
    Google görseller 1. Adım Erkek arkadaşınız için küçük, düşünceli şeyler yapın.
    Erkek arkadaşınız için küçük, düşünceli şeyler yapın. Bazen en çok önemli olan küçük şeylerdir. Erkek arkadaşınızın ne tür şeylerden hoşlandığını veya gününün nasıl geçtiğini düşünün ve bunu eylemlerinize dahil etmeye çalışın. Örneğin:
    • Sabahları ona bir fincan kahve veya en sevdiği içeceği getirin ya da öğle yemeği için en sevdiği atıştırmalıklardan alın.
    • Kötü bir gün geçirdiğinde ona en sevdiği yemeği pişirmek gibi güzel bir şey yapın.
    • En sevdiği kıyafetini giyin ya da Cumartesi günü en sevdiği yere yapacağı geziyle ona sürpriz yapın.
  2. Adım 2 Erkek arkadaşınıza fiziksel olarak şefkatli olun.
    Google görselleri 2. Adım Erkek arkadaşınıza fiziksel olarak şefkatli olun.
    Erkek arkadaşınıza fiziksel olarak şefkatli olun. Öpüşmek ve sarılmak, çiftlerin birbirlerine olan duygularını sözsüz olarak göstermenin iki yoludur. Ayrıca konuşurken el ele tutuşabilir, kucaklaşabilir veya birbirinize dokunabilirsiniz.
    • Birkaç yıl birlikte olduktan sonra işlerin soğuması son derece normaldir, ancak sevginizi sona erdirmeyin, yoksa ona olan ilginizi kaybettiğinizi düşünebilir.
    • Bir süredir birlikte olsanız bile, randevunuzun ardından eve gitmeden önce ona sarılmayı veya öpmeyi bırakmayın. TV izlerken kanepede kucaklaşmaya devam edin.
  3. Adım 3 Sevginizi makul bir seviyede tutun.
    Google görseller 3. Adım Sevginizi makul bir düzeyde tutun.
    Sevginizi makul bir seviyede tutun. Sevecen olmalı ve özel günlerde erkek arkadaşınıza sevimli şeyler almalısınız. Ancak aşırı derecede sevgi dolu davranmaktan veya ona sebepsiz yere bir şeyler almaktan kaçınmalısınız. Ona tek olduğunu göstermek onu boğmak anlamına gelmez.
    • Sevgi konusunda aşırıya kaçmak, suçlu hissettiğiniz bir şeyi telafi ettiğinizi düşünmesine neden olabilir.
    • Her şeyin bir yeri ve zamanı vardır. Bazı insanlar halka açık sevgi gösterilerinden memnunken bazıları ise öyle değil. Başkalarına karşı dikkatli ve saygılı olun.
  4. Adım 4 Kendinize güvenin...
    Google görseller Adım 4 Kendinize güvenin...
    Kendine güvenmek . Eğer erkeğiniz çoğu modern erkek gibiyse, akıllı ve kendine güvenen bir partneri takdir ediyor. Kendinize olan güveninizin parlamasına izin verdiğinizde, ona ilk etapta size neden aşık olduğunu hatırlatırsınız. Ayrıca birçok sadakatsiz partnerin sahip olmadığı özgüvene sahip olduğunuzu da göstermiş olursunuz.
    • Sizi incittiğinde (sakin bir şekilde) kendi adınıza konuşarak güveninizi ifade edin. Paspas olmak gerçek sevginin ve sadakatin bir parçası değildir.
  5. Adım 5 Sözlerinizi tutun.
    Google görselleri 5. Adım Sözlerinizi tutun.
    Sözlerini tut. Öngörülemeyen koşullar bir şeydir. Öğle yemeğinden sonra migrene yakalandığınız için bu geceki randevunuzu bozmak zorunda kaldıysanız, bu anlaşılabilir bir durumdur. Öte yandan, "bir sorun çıktığı için" buluşmaları defalarca bozarsanız, ona yalnızca size güvenemeyeceğini göstermiş olursunuz.
    • Plan yapmak işinize yaramıyorsa spontan olmayı ve akışta kalmayı deneyin. Bu, daha fazla son dakika tarihi ve daha az önceden planlanmış tarih anlamına gelir.
    • Akışa devam etmeye karar verirseniz, programınızın sık sık değiştiğini, bu nedenle önceden plan yapmanın her zaman işe yaramadığını ona bildirin. İletişim çok önemlidir.
  6. Adım 6 Ona güvenin...
    Google görseller Adım 6 Ona güvenin...
    Ona güven . Potansiyel bir rakibe baktığında bir miktar kıskançlık hissetmesinde sorun yok. Ancak başkalarıyla flört etmiyorsa, sizi görmezden gelmiyorsa veya şüpheli mesajlar almıyorsa endişelenmenize gerek yok. Eğer ona güvenmezseniz, o da incinebilir ve size güvenmeyi bırakabilir.
    • Hile yapanlar, hiçbir kanıtları olmadığında sıklıkla partnerlerini sadakatsizlikle suçlarlar. Ona ortalığı karıştırdığını düşünmesi için bir neden verme.
  7. Adım 7 Ona sizin için önemli olduğunu gösterin.
    Google görselleri 7. Adım Ona ​​sizin için önemli olduğunu gösterin.
    Ona senin için önemli olduğunu göster. Onun hayatınızdaki önemini asla unutmayın. Onunla birlikte olmaktan mutlu olduğunuzu ona bildirin. Ona iltifat edin, onun için güzel şeyler yapın ve onu sevdiğinizi söyleyin. Bu küçük jestler ona sevildiğini hissettirebilir.
    • Sevimli ünlüler veya eski sevgiliniz hakkında çok fazla konuşmaktan kaçının. Onlarla bir daha asla karşılaşmayacağınızı veya karşılaşmayacağınızı bilse bile, bu onun kendisini ihmal edilmiş hissetmesine neden olabilir.
    • Fırsat ortaya çıkarsa erkek arkadaşınızı diğer insanların önünde de savunabilirsiniz.
    • Anne babanız ve arkadaşlarınız gibi sizin için önemli olan kişilerin önünde ona iltifat ettiğinizden emin olun.
  8. Step 8 Show him you’re thinking of him.
    Google görselleri 8. Adım Ona ​​onu düşündüğünüzü gösterin.
    Onu düşündüğünü göster. Ona ara sıra aşkınızı anlatan bir mesaj veya e-posta gönderin. Zaman zaman ona tatlı aşk notları bırakın. Bu, siz ayrı olduğunuzda onu ve başka hiç kimseyi düşünmediğiniz konusunda ona güvence verecektir.
  9. Step 9 Dress up for him.
    Google görselleri 9. Adım Onun için giyinin.
    Onun için giyin. Dışarı çıktığınızda ekstra özel görünmek, erkek arkadaşınıza onu ne kadar sevdiğinizi hatırlatabilir. Ne kadar süredir birlikte olduğunuz önemli değil. Ara sıra nasıl göründüğünüze çaba harcamak, size aşık olmasının nedenlerinden birini ona hatırlatmanıza ve onu, onun için görünüşünüz için çaba harcayacak kadar sevdiğinizi hatırlatmaya yardımcı olur.
    • Örneğin, onun seksi olduğunu düşündüğünüz kıyafetleri giyin, kendinize bakım yapın, en sevdiği kokuyu sürün ve saçınıza bir şeyler yapın.
    • Birlikteyken rahat olmak kolaydır ancak giyinmek her ikiniz için de işleri renklendirebilir.
  10. Step 10 Take an interest in a hobby of his.
    Google görseller 10. Adım Onun bir hobisine ilgi gösterin.
    Onun bir hobisine ilgi gösterin. Erkek arkadaşınızın tutkuyla bağlı olduğu bir hobisi varsa, onunla ilgilenmek ve size bunu öğretmesine izin vermek onun sizin için ne kadar önemli olduğunu gösterecektir.
    • Örneğin, erkek arkadaşınız futbol oynuyorsa ve bu konuda pek bir bilginiz yoksa, ona spor hakkında bilgi verin veya temel bilgileri öğrenmek için sizi bir ara dışarı çıkarıp çıkaramayacağını sorun.
    • Veya erkek arkadaşınız video oyunlarını gerçekten seviyorsa, ondan size en sevdiği oyunlardan birini nasıl oynayacağınızı öğretmesini isteyin. Oyun hakkında öğrendiği ipuçlarını ve püf noktalarını sorun.
Yöntem 3

Başkalarıyla Sosyalleşmek

1. Step 1 Encourage him to spend time with his friends.
    Google görselleri 1. Adım Onu arkadaşlarıyla vakit geçirmeye teşvik edin.
    Arkadaşlarıyla vakit geçirmesi için onu cesaretlendirin. Onu sevdiğinizi göstermenin tek yolu birlikte olmak değildir. Erkek arkadaşınızın arkadaşlarına ve sizin dışınızdaki şeylerden ve ilişkiden keyif almasına ihtiyacı var. Onu arkadaşlarıyla dışarı çıkmaya teşvik ederek onu sevdiğinizi ve ona güvendiğinizi göstermiş olursunuz. Üstelik geri döndüğünde onu ne kadar özlediğinizi söyleyerek onu ve sadece onu sevdiğinizi hatırlatabilirsiniz.
    • Arkadaşlarıyla maç izlemeye gitmek isterse üzülmeyin veya kızmayın. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek gibi, ayrı vakit geçirmek de ikiniz için de iyidir.
    • Arkadaşlarıyla geçirdiği zamanın gerçekçi olduğundan emin olun. Kendisi kendi arkadaşlarını görürken sizin kendi arkadaşlarınızı asla görmemenizi beklememeli.
    • Birlikte yaşıyorsanız, arkadaşlarınızla takılırken tüm ev işlerini birbirinize bırakın. Bu ona ya da sana haksızlık olur.
  2. Step 2 Focus on him instead of social media. {"smallUrl":"https://www.wikihow.com/images/thumb/a/a4/Show-Your-Boyfriend-That-You-Love-Him-and-Only-Him-Step-20.jpg/ v4-460px-Erkek Arkadaşınıza-Onu-ve-Sadece-Onu-Sevdiğinizi-Gösterin-20.jpg,"bigUrl":"/images/thumb/a/