Bir Erkeği Korkutmadan Onu Sevdiğinizi Nasıl Anlayabilirsiniz?.

Bir Erkeği Korkutmadan Onu Sevdiğinizi Nasıl Anlayabilirsiniz?

Erkeğinize onu sevdiğinizi söylemek büyük olasılıkla ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşıyacaktır. Siz hazır olsanız da, erkeğiniz hazır olmayabilir. Duygularınızdan emin olun ve onun da size aşık olup olmadığını görmek için davranışlarını inceleyin. Eğer ikiniz aynı fikirdeyseniz, duygularınız onu korkutmamalı.

Bilmeniz Gerekenler

• Duygularınızı onunla paylaşmadan önce kendinize onaylamak için zaman verin.
  • Rahatladığı ve iyi bir ruh hali içinde olduğu bir zaman seçin. Hem ayık hem de gözlerinizin açık olduğundan emin olun ve biraz mahremiyetinizin olacağı bir yer seçin.
  • Sabırlı olun ve kendi zamanında yanıt vermesine izin verin. Emin değilse veya aynı şekilde hissetmiyorsa, ona cevap vermek zorunda olmadığını vurgulayın.

Adımlar

Yöntem 1

Yönteminizi Seçmek

1. Adım 1 Sevgiyi nasıl almaktan hoşlandığını belirleyin.
    Google görselleri 1. Adım Çocuğunuzun nasıl ilgi görmekten hoşlandığını belirleyin.
    Nasıl şefkat almayı sevdiğini belirleyin. Eğer onu seviyorsanız, muhtemelen daha önce duygularınızı ve diğer kişisel bilgilerinizi onunla paylaşmışsınızdır. Bu bilgiyi ilettiğinizde hangi ayarların en iyi sonucu verdiği. Telefonda mıydı yoksa kısa mesajda mı? Romantik bir randevu gecesi sırasında mıydı? Siz ikiniz daha gündelik, doğal sohbetler yapmayı mı tercih ediyorsunuz?
    • Ona onu sevdiğinizi söylemenin doğru ya da yanlış yolu yoktur.
    • Onun kabul edebileceği bir yöntem kullanırsanız onu korkutma olasılığınız azalır.
  2. Adım 2 Ona bir mektup veya kart verin.
    Google görselleri 2. Adım Ona ​​bir mektup veya kart verin.
    Ona bir mektup veya kart verin. Onunla şahsen konuşmaktan çekiniyorsanız, ona nasıl hissettiğinizi ifade eden bir kart veya mektup vermeyi düşünün. Bu aynı zamanda ona söylediklerinizi sindirmesi ve size olan hisleri hakkında düşünmesi için zaman verecektir. Ona bunu söylemekten çekiniyorsanız veya konuşma sırasında susacağınızdan endişeleniyorsanız, bu ona söylemenin iyi bir yoludur.
    • Ne söyleyeceğinizi bilmiyorsanız bir kart gerçekten faydalıdır. Hatta konuyu hafif tutmak ve yine de anlatmak istediğinizi anlatmak için daha esprili bir kart bile seçebilirsiniz.
    • Ayrıca söylemek istediklerinizi anlatan bir şiir veya şarkı bulabilir ve bunu el yazınızla yeniden yazabilirsiniz.
  3. Adım 3 Onunla şahsen konuşun.
    Google görselleri 3. Adım Onunla şahsen konuşun.
    Onunla şahsen konuşun. Bunu ona yüz yüze söylemek en romantik ama bir o kadar da sinir bozucu yoldur. Gerçek duygularınızı sözlü olarak ifade etmek sizi savunmasız olmaya zorlar. Ona gerçekte kim olduğunuzu ve gerçekte nasıl hissettiğinizi gösterdiğinizde, erkeğiniz sizden daha da fazla etkilenebilir.
    • Bu yola giderseniz yüksek sesle ve ayna karşısında "Seni seviyorum" demeyi deneyin.
    • Ayrıca ona nasıl hissettiğinizi anlatan bir video da yapabilirsiniz. Söylemek istediğiniz her şeyi fazla sinirlenmeden ona anlattığınızdan emin olabilirsiniz. Eğer berbat olursanız, her zaman başka bir video yapabilirsiniz.
  4. Adım 4 Davranışlarınızla onu sevdiğinizi ona gösterin.
    Google görselleri 4. Adım Davranışlarınızla onu sevdiğinizi ona gösterin.
    Davranışlarınızla onu sevdiğinizi gösterin. Aşk bir duygudan daha fazlasıdır. Sözleriniz ve eylemleriniz eşleşmelidir. Ona sevdiğinizi söylemeden önce, eylemlerinizin zaten sevdiğinizi söylüyor olması gerekir.
    • Ona en sevdiği yemeği pişirmek gibi güzel bir şey yapın ya da görmek istediği bir filme bilet vererek ona sürpriz yapın.
    • İyi günde de, kötü günde de yanında olun. Mutlu zamanlarda destekleyici olmak kolay olsa da, o kötü durumdayken gerçekten sevginizi gösterebilirsiniz. İster iş yerinde kötü bir gün geçirmiş olsun, isterse aile sağlığı kriziyle uğraşıyor olsun, onun desteği olun ve 7/24 onun yanında olduğunuzu ona gösterin.
    • Tutkularını ve hayallerini destekleyin. Yüksek lisans derecesine gitmekten dağcılık sevgisine kadar onun amigo kızı olun. Hobilerini veya hedeflerini araştırın ve masaya daha fazla bilgi getirin.
Yöntem 2

Kendinizi Heyecanlandırın

1. Adım 1 Gerçekten aşık mı olduğunuzu yoksa sadece aşık mı olduğunuzu anlayın.
    Google görselleri 1. Adım Gerçekten aşık mı olduğunuzu yoksa sadece aşık mı olduğunuzu anlayın.
    Gerçekten aşık olup olmadığınızı veya sadece aşık olup olmadığınızı anlayın. Ona onu sevdiğinizi söylemeden önce gerçek duygularınızı kavrayın. Bir anda duygulara mı kapıldınız yoksa hayranlığınız zamanla mı arttı? Tipik olarak delicesine aşık olma aniden ortaya çıkan bir şeydir, oysa gerçek aşk zamanla oluşur.
    • Aşkınızı ilan etmeden önce birini iyi tanımalısınız. En az 3 aydır birlikteyseniz ve birkaç tartışma yaşadıysanız, erkeğinizin kim olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız.
    • Yalnızca birkaç haftadır çıkıyorsanız ve her şey mükemmel görünüyorsa, delicesine aşık olabilirsiniz ve gerçekten aşık olmayabilirsiniz.
    • Onu gerçekten sevdiğinizden emin olana kadar duygularınızı kendinize saklamanız daha iyi olur.
    • İlişkinin başında onu sevdiğinizi ona çok erken söylemek, eğer kendisi de aynı şekilde hissetmiyorsa onu gerçekten korkutabilir.
  2. Adım 2 Onun da sizi sevip sevmediğine karar verin.
    Google görseller 2. Adım Onun da sizi sevip sevmediğine karar verin.
    Seni sevip sevmediğine karar ver. Adamınız da sizinle aynı şekilde hissediyor olabilir ancak henüz size söylememiştir. Her ne kadar söylememiş olsa da davranışları onun gerçekte nasıl hissettiğini gösterebilir. Erkekler genellikle duygularını sözleriyle değil eylemleriyle gösterirler. Size işaretler verip vermediğini görmek için ilişkinizi düşünün. Kendinize bazı sorular sorun.
    • Seni önceliklendiriyor mu?
    • Gelecek planlarından ve hedeflerinden bahsederken sizden bahsediyor mu?
    • Onun hayatında önemli olan insanlarla (örn. aile, arkadaşlar, iş arkadaşları) tanıştınız mı?
    • Davranışları sizi önemsediğini gösteriyorsa, ona karşı güçlü hislerinizden korkmayabilir.
    • "Ben" yerine "biz" şeklinde mi konuşuyor?
    • Sürekli olarak sizinle ilgilenmeye ve yüzünüzde bir gülümseme tutmaya çalışıyor mu?
    • O şefkatli mi? Sarılmak, öpmek, el ele tutuşmak istiyor mu?
    • Seni seviyormuş gibi davranıyorsa muhtemelen duygularını ifade etmenden korkmayacaktır. Eğer davranışları sana aşık olabileceğini söylemiyorsa muhtemelen ona söylemeyi bırakmalısın.
  3. Bir Erkeği Korkutmadan Onu Sevdiğinizi Nasıl Anlayabilirsiniz?
    Google Images Bir Erkeği Korkutmadan Onu Sevdiğinizi Nasıl Anlayabilirsiniz?
    Neden "Seni seviyorum" demek istediğini belirle. Sadece gerçekten ciddiysen "Seni seviyorum" demelisin. İlişkinizde kendinizi daha güvende hissetmek veya onun size bu sözleri söylediğini duymak için bunu söylememelisiniz. Bu kelimeleri onu manipüle etmek, etrafta tutmak veya yaptığınız bir hatayı düzeltmek için asla kullanmayın.
    • "Seni seviyorum" demenin en iyi nedeni, bunu daha fazla kendinize saklayamamanız ve onun nasıl hissettiğinizi bilmesini istemenizdir.
    • "Seni seviyorum" demek ilişkinizi değiştirebilir. Buna hazır olduğunuzdan emin olun.
  4. Adım 4 Söylememe ihtimaline karşı hazırlıklı olun
    Google görseller 4. Adım Karşınızda "Seni seviyorum" demezse hazırlıklı olun.
    Karşılığında "Seni seviyorum" demezse hazırlıklı olun. Siz "Seni seviyorum" demeye hazır olsanız da erkek arkadaşınız buna hazır olmayabilir. Bu onun seni umursamadığı ya da seni hiçbir zaman sevmeyeceği anlamına gelmez. Bu sadece onun şu anda seninle aynı şekilde hissetmediği anlamına gelir. Eğer sana cevap vermezse ne yapacağını düşün.
    • Eğer o da aynı şekilde hissetmiyorsa, kendinizi reddedilmiş hissedebilir veya ilişkinizden emin olamayabilirsiniz.
    • Onun da seni sevmemesine üzüleceğini hissediyorsan ona söylemeyi ertelemek isteyebilirsin.
Yöntem 3

Adamınızla Konuşmak

1. Adım 1 Doğru zamanı seçin.
    Google görselleri 1. Adım Doğru zamanı seçin.
    Doğru zamanı seçin. Rahatladığı, stressiz ve iyi bir ruh hali içinde olduğu bir zaman seçin. İkinizin kesintisiz sohbet edebileceğiniz özel bir yerde olduğunuzdan emin olun. Birinin içeri girmesini veya bu konuşmayı duymasını istemezsiniz.
    • Fiziksel veya psikolojik olarak stresli bir durumdan sonra (örneğin, yakınlaşmadan önce veya sonra) sevginizi itiraf etmekten kaçının çünkü adrenalin patlaması nedeniyle veya duygusal bir ortamda bulunma nedeniyle o da sizi sevdiğini söyleyebilir.
    • Ayrıca ikinizden birinin sarhoş veya uykulu olup olmadığını ona söylemekten kaçının. Ne söylediğinizi hatırlayabilir veya hatırlamayabilir.
    • İlişkinizle ilgili gelecek planlarınızı veya şu anda nasıl hissettiğinizi tartışıyorsanız, bu, ona onu sevdiğinizi söylemenin en ideal zamanıdır.
  2. Adım 2 Kelimeleri söyleyin.
    Google görselleri Adım 2 Kelimeleri söyleyin.
    Kelimeleri söyle. Mümkün olduğunca doğal olun ve ona onu sevdiğinizi söyleyin. Gözlerinin içine bak ve "Seni seviyorum" de. Bunu dramatik veya tuhaf hale getirmenize gerek yok, sadece yürekten konuşun.
    • Ona söylediğinizde ideal durumu seçebilirsiniz ancak bu konuyu çok fazla düşünmemeye çalışın. İkiniz yalnızsanız ve iyi vakit geçiriyorsanız ona haber verin. "Seni seviyorum" demeye karar verirken içgüdülerinizi dinleyin.
    • "Sen benim hayatımın aşkısın" demekten kaçının. Siz ve onun geçmiş ilişkileri arasında bir karşılaştırmaya neden olur. Seni sevebilir ama bu noktada seni hayatının aşkı olarak görmeyebilir. Bu cümleyi söylerseniz arzu ettiğiniz yanıtı alma olasılığınız daha düşük olabilir.
  3. Adım 3 Ona yer verin.
    Google görselleri 3. Adım Ona ​​yer verin.
    Ona yer ver. Onu sevdiğinizi söylediğinizde, kendisi aynı şekilde hissetmiyorsa bunu size söylemek zorunda olmadığını bilmesini sağlayın. Ona söylediğinde herhangi bir baskı hissetmesini istemezsin.
    • Şöyle diyebilirsiniz: "Seni seviyorum. Bunu söylemeye hazır değilsen ya da duyguların benimkilerle aynı yerde değilse anlarım. Sadece nasıl hissettiğimi bilmeni istedim."
    • Aşkın insanlar için farklı hızlarda gerçekleştiğini unutmayın. Size cevap vermese bile bu sizinle birlikte olmak istemediği anlamına gelmez.
    • Ona karşı sabırlı olmak, eğer henüz orada değilse, sevgisinin büyümesine izin vermenin en iyi yoludur.
    • Partneriniz "Ben de seni seviyorum" demezse, bunu ona ilişkinin nereye gittiğini sormak için bir fırsat olarak kullanabilirsiniz.