Size Her Gün Günaydın Mesajı Göndermesi Ne Anlama Geliyor?.

Size Her Gün Günaydın Mesajı Göndermesi Ne Anlama Geliyor?

Konuştuğun adam sana her gün günaydın mesajı mı gönderiyor? Bu mesajlar sizi gülümsetse de duraklatmanıza da neden olabilir; bir günaydın mesajı onun sizden hoşlandığı anlamına mı gelir? Her gün günaydın mesajı almak iyi bir şey mi? Bu yazıda, günaydın mesajları hakkında bilmeniz gereken her şeyi ve bu mesajların siz ve erkek arkadaşınız için ne anlama geldiğini anlatacağız. Ayrıca, mesajlaşma tarzının ne anlama geldiği ve her gün mesaj göndermenin uygun olup olmadığı hakkında size içeriden bilgi vereceğiz.

Bir Erkek Size Günaydın Mesajı Attığında

Bir erkeğin günaydın mesajı genellikle senden hoşlandığı anlamına gelir. Sık sık günaydın mesajları onun senin hakkında ciddi olduğunu ve aklında olduğunu gösterme yoludur. Eğer ikiniz henüz bir ilişki içinde değilseniz, muhtemelen yakında olacaksınız!

Adımlar

Bir erkek neden sana her gün günaydın mesajı atar?

1. Adım 1 Erkekler sizden hoşlandıklarında günaydın mesajları gönderirler.
    Google görselleri 1. Adım Erkekler sizden hoşlandıklarında günaydın mesajları gönderirler.
    Erkekler sizden hoşlandıklarında günaydın mesajları gönderirler. Harika haber: Neredeyse her gün günaydın mesajları alıyorsanız, bu muhtemelen mesaj attığınız adamın sizden hoşlandığı anlamına gelir! Tipik olarak erkekler, gerçekten hoşlanmadıkları sürece birine günaydın mesajı göndermezler. Eğer ikiniz henüz bir ilişki içinde değilseniz, yakın zamanda ilişkinizin olması ihtimali yüksektir.
    • Eğer bir "günaydın" mesajı alıyorsanız, birbirinizle hemen tanışmaktan daha derin bir düzeyde bir yakınlık kurmuşsunuz demektir.
  2. Adım 2 Bir erkek, aklında olduğunuzu belirtmek için ilk iş olarak size mesaj atabilir.
    Google görseller 2. Adım Bir erkek, aklında olduğunuzu belirtmek için ilk iş olarak size mesaj gönderebilir.
    Bir erkek, aklında olduğunu bildirmek için ilk iş olarak sana mesaj atabilir. Uyandığında aklına ilk gelen şeyin sen olduğunu bilmeni istiyor. Rüyasında seni görüyorsa veya seni düşünmekten kendini alamıyorsa, sana merhaba demek için günaydın mesajı gönderme ihtimali yüksektir.
    • Aynı şey iyi geceler mesajları için de geçerli; eğer erkek arkadaşınız size sık sık iyi geceler mesajı atıyorsa, bu onun uykuya dalmadan önce aklına gelen son şey olduğunuz anlamına gelir.

Erkekler sizden hoşlandıklarında nasıl mesaj atarlar?

1. Adım 1 Önce size mesaj atar.
    Google görseller 1. Adım İlk önce size mesaj atıyor.
    İlk önce sana mesaj atıyor. Birisi size ilk ulaştığında, sizinle sohbet etmek için can atıyor demektir. Konuştuğunuz erkek hemen hemen her zaman ilk mesaj atan kişi oluyorsa, sizden gerçekten hoşlanma ihtimali oldukça yüksektir.
    • Bazen de ilk önce ona mesaj atmak için çaba göstermeye çalışın! Bu şekilde sizin de ondan hoşlandığınızı bilir.
  2. Adım 2 Hızlı yanıt verir.
    Google görseller Adım 2 Hızlı yanıt veriyor.
    Çabuk cevap veriyor. Süper hızlı yanıt süreleri genellikle bu adamın sizinle konuşmayı gerçekten sevdiği anlamına gelir. Size her zaman birkaç dakika içinde mesaj atıyorsa, sizden hoşlanma ihtimali yüksektir.
    • Çok hızlı cevap vermezse günlük programını düşünün. Belki işte ya da sınıfta olduğu için hemen mesaj atmıyordur.
  3. Adım 3 Konuşulacak yeni şeyler ortaya çıkarır.
    Google görseller 3. Adım Konuşulacak yeni şeyleri gündeme getiriyor.
    Konuşulacak yeni şeyler getiriyor. Birisi sizinle konuşmak istediğinde, güneşin altındaki her şey hakkında konuşmaya istekli olacaktır. Sohbet ettiğiniz adamın, sohbetiniz sona ermeye başladığında her zaman yeni konular açtığını fark edebilirsiniz. Bu harika bir işaret, çünkü sana mesaj atmaya devam etmenin bir yolunu aradığı anlamına geliyor.
  4. Adım 4 Sizi tanımaya çalışır.
    Google görseller 4. Adım Sizi tanımaya çalışıyor.
    Seni tanımaya çalışıyor. Size "En iyi arkadaşınız kim?" gibi birçok soru sorduğunu fark edebilirsiniz. veya “En sevdiğiniz yemek hangisi?” Bunun gibi sorular onun sizin kim olduğunuzu bilmesini sağlar ve sizin hakkınızda daha fazla şey öğrenmek istediğini gösterir. Erkekler genellikle sizden hoşlanmadıkları sürece bu kadar çaba harcamazlar, bu yüzden bu harika bir işaret!
  5. Adım 5 Sizi görmek için planlar yapıyor.
    Google görseller 5. Adım Sizi görmek için planlar yapıyor.
    Seni görmek için planlar yapıyor. Mesajlaşmak güzel ama yüz yüze takılmak daha güzel. Eğer erkek arkadaşınız sizi sürekli olarak bir randevuya veya buluşmaya çıkarmaya çalışıyorsa, bu sizi dışarı çıkarma konusunda çok ciddi olduğu anlamına gelir. Bu harika bir işaret, çünkü onun senin hakkında ciddi olduğunu ve seni tanımaya başladığını gösteriyor.

Her gün mesaj atmak iyi mi?

1. Evet, çünkü her gün mesaj atmak aranızdaki bağı güçlendirir.
    Google görselleri Evet, çünkü her gün mesaj atmak bağlantınızı güçlendirir.
    Evet, çünkü her gün mesaj atmak aranızdaki bağı güçlendirir. Şahsen sohbet etmediğiniz zamanlarda bile birbirinizi mesaj yoluyla tanımaya devam edersiniz. Her gün mesaj attığınızda, IRL ile buluştuğunuzda kurmaya devam edebileceğiniz güçlü bir bağ kurarsınız.
    • Ayrıca birbirinizin alışkanlıklarını ve rutinlerini öğrenirsiniz. Örneğin, eğer erkek arkadaşınız size her zaman sabah 6'da "günaydın" mesajı veriyorsa, muhtemelen erkenci bir kuştur.
    • Ya da size günaydın mesajı atıp önünde yoğun bir gün olduğunu söylerse, ondan muhtemelen daha sonra pek haber alamayacağınızı bileceksiniz.

Ona Geri Mesaj Atmanın İpuçları

1. Adım 1 Ondan haber aldığınıza ne kadar mutlu olduğunuzu ona söyleyin.
    Google görselleri 1. Adım Ona ​​kendisinden haber aldığına ne kadar mutlu olduğunuzu söyleyin.
    Ondan haber aldığına ne kadar mutlu olduğunu ona söyle. Günaydın mesajına yanıt verdiğinizde, bunu takdir ettiğinizi bildiğinden emin olun. Beğendiğinizi ne kadar çok duyarsa, o kadar çok yapmaya devam edecektir! Şöyle bir şey söyleyebilirsin:
    • "Sabah! Her gün senin mesajınla uyanmayı seviyorum.
    • "Günaydın! Uyandığımda senden gelecek bir mesajı görmek beni çok mutlu ediyor."
    • Mesajınızda yaklaşan gününüzle ilgili heyecan verici bir şeyi de paylaşmaktan çekinmeyin.
  2. Adım 2 Ona harika bir gün geçirmesini umduğunuzu söyleyin.
    Google görselleri 2. Adım Ona ​​harika bir gün geçirmesini umduğunuzu söyleyin.
    Ona harika bir gün geçirmesini umduğunuzu söyleyin. Gün boyunca pek fazla mesaj gönderemiyorsanız ona tatlı bir mesaj bırakın. Önemli bir olayda ona şans dileyin ve onunla daha sonra konuşacağınızı söyleyin.
    • “Toplantınızda iyi şanslar! Harika olacağını biliyorum. Sonra bana mesaj atar mısın?"
    • "İyi günler! Seninle öğleden sonra konuşacağım."
    • Ayrıca ona o gün neyi sabırsızlıkla beklediğini de sorabilirsiniz.